И през лятото на ясла

  • 6 637
  • 203
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 140
Ох миличкия,много е гадно да си с температура,искрено му съчувствам.Дано се оправи много бързо,Шани пиши и ти утре след прегледа как сте.Успех!  bouquet

# 196
  • Мнения: 6 315
И Йоан е болен  smile3511 smile3511 smile3511. Има температура, силно зачервено гърло и гновен секрет! Ако не свали температурата окончателно до 2-3 дни ще пие Аугментин... В чудо се виждам - мъжът ми е в командировка и взех болнични.

Бързо оздравяване на всички болни малчовци!  bouquet

# 197
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Маргииииии  Heart Eyes и малък сладък Йо ли е зле  Tired.?! Много целувки  Kissing Heart  и кураж  Simple Smile мамо Марги от мен.
Това "чудо" и то баш по време на жеги вън  Close

При нас май се очертава ентеровирус  Thinking, а таман мама направи   chef на детето 2 бурканчета с крем и 3 с пиле Сикасе...аман  ooooh!

sineo4ka - непременно ще напиша за прегледа, стига да го осъществя Wink

# 198
  • Мнения: 2 534
Силве , как сте . На мнение съм , че има конюктивит в групата ни . Този понеделник Поли беше с гурели в едното око и то след като ми отне две седмици да го излекувам . Вече не капя антибиотични капки в очето , че ми е жал за детето . Лекарката ми каза , че добре съм направила , лекуваме се с слаби капчица , които по-скоро промиват отколкото да лекуват . Писна ми вече , но не се предавам . Слагай черен чай в носа и оченцата и почти е сигурно , че всичко ще е наред . Ако не е , мини през оптиката да говориш с лекарката . Сега съм на оптиката на  Графа .

Иначе , момичета , сме здрави , дано и при всички вас нещата да са наред !

# 199
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мили маменца, няма му нищо на синът ми, а е с висока Т=38.8 (при това в 8.00 часа).
Снощи по късни доби го плацикахме с баща му, та да я свалим гадната Т. Нищо друго не му действа. Днес го водих на ДжиПи - както аз си мислех е. Сочно гърло и евентуално кара някои ентеровирус. Ама няма болки или колики, ака вчера 3-4 пъти, но не на вода  newsm78.
Полудявам  Crazy , да ми "гори" детето 2 дни с Т над 38 и да не е ясно от какво?!?!?  ooooh!
Лекарката каза, да пие много течности, витамини, калциев глюконат и бла-бла подобни, които аз си ги знам  Crossing Arms . Ми това е нашето дередже, дано  Praynig повече не вдига Т, че е без сили милият  Tired.

Поздрави  Grinning

# 200
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ей, Шани да се оправя бързо мъника и без повече да те тревожи с тази Т.

Ох, и аз това се питам като боледуват през две седмици сега, какво ще ги правим есента и зимата незнам! Thinking На Дени почна пак да й тече нослето и й капя вит. С, ама утре май няма да й се размине лекаря, а може и да пропусне другата седмица ако не се оправи! Sad

Айде лек ден и по възможност от понеделник всички здрави и в две редици на училище! Grinning

# 201
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ита, и Йо-Йо ли се разболя?! Миличкия, дано по-бързо се оправи!
Шани, вашата ситуация неясна като нашата, дано поне лекарите ви са по-кадърни от тукашните!
Днес лекарката реши, че евентуално се касае за бъбречна инфекция  ooooh! - вече не знам какво да мисля, кого да слушам и на кого да вярвам! Тя също потвърди, че Мони не е имала пневмония ,но са ни вкарали в болницата, за да си приберат паричките от клиничните пътеки  #Cussing out #Cussing out #Cussing out - нямам думи просто! Цитирам я: "Добре сте направили, че сте се подписали и излязли от болницата!!!"
Надявам се нищо да й няма на Мони - след 10 дни трябва да даваме стерилна урина, дано изследванията й са добри!
Оф, направо ще се побъркам вече!

# 202
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Днес лекарката реши, че евентуално се касае за бъбречна инфекция  ooooh! -

честно да си призная и на мен ми минават такива мисли през главата  Thinking
От къде е тази пуста Т...?  #Cussing out

Преди малко пак го плациках - спаднах му Т и сега спи омаломощен милият ми  Heart Eyes

# 203
  • Мнения: 5 140
Я,пу пу да не ви минават такива мисли през главата. #Crazy
Ще стискам палци всичко да е наред с дечицата,миличките те!
Те са едни малки геройчета! Grinning
Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт