Някой да взема случайно "BIOGAME" 84%

  • 5 598
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 318
Моят лекар ми каза да пия т.е. да си разтварям 3 х 2 лъжици на ден от това сухо мляко заради загуба на белтъчини  Rolling Eyes,на някоя да и е предписвано и ако е има ли ефект от него  Thinking

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 17:11 от РОНИ_23

# 1
  • Мнения: 14 483
на мен ми го предписа моят доктор, заради леко повишено кръвно налягане и белтък в урината. поне това мисля, че бяха причините де.
само, че на мен ми предписа 2 по 2 мерителни лъжички.
изписа ми и още едно лекарство - факт е, че спряха въобще да ми се подуват краката, а аз като влязох в деветия месец доста сериозно се подух изведнъж

друг е въпросът, че е страшна гадория и от него получих такъв запек, какъвто не съм имала прези живота си Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 1 535
Писах ти и в отчетни, но тук предполагам ще видиш по-добре.
Пих го през януари (15-16г.с.). Трябваше да изпия 2 кутии заради понижения албумин. На мен ми го изписаха 3 пъти по 1 лъжица. И на мен ми беше много гадно на вкус, но док каза че може да се подслажда или да се разрежда със сок вместо с вода. Всъщност втората кутия беше млечен с вкус на банан - ами беше по-поносимо от това с ягодата  Crazy.
Освен това гледай и храната да е с повече белтъчини  Peace

# 3
  • Мнения: 14 483
оф моето е точно банан и си го разреждам със сок банан, пак ми е гадно, но явно е до вкус - мъжът ми казва, че му харесва (то нали е добавка като за спортисти)

# 4
  • София
  • Мнения: 1 535
Алегра, аз не че съм го харесала със сока, но поне ставаше малко по-поносимо. По принцип изобщо не мога да пия сок от банан и използвах повече компоти (домашни и мноооого сладки) от малина и ягода. И го разтварях в по-малко количество от сока - друго си е да го глътнеш на две на три  Crazy и после само сокче да си оправя вкуса  hahaha

# 5
  • Мнения: 367
Аз пия протеините им,но защото бебето е малко и да навакса(уж).Пия до 60 г на ден-4 мерителни лъжици-2 сутрин в 200мл вода и 2 вечер ,пак в 200мл вода

# 6
  • Мнения: 1 428
Никога не съм пила такова нещо.Даже го чувам за първи път  Embarassed

# 7
  • Мнения: 9 973
в болницата за малко бебе една жена пиеше-каза,че не и харесва,но друго не се сещам.Трябваше да пие до края на бременноста

Общи условия

Активация на акаунт