Любители на КОТКИ тема 2

  • 34 016
  • 480
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 39 747
Djindjari к'во готино мокро мишле Simple Smile
Радвай се още няколко месеца на ноктопластиката, че после няма Simple Smile Преди време доста месеци бях с ноктопластика. По принцип нямам хубав маникюр и се хвалех по телефона на мама какви ръце имам. Тя ме бъзика "как переш и миеш съдове" - "ами копчетата на пералнята и миялната лесно се натискат с кокалчетата на свит пръст" Simple Smile

Сетих още нещо за оназ девойка дет опитваше храната на кучетата си. Беше казала, че преди да я опита не я дава на кучетата Simple Smile
А мъж ми сега се смее "О, Харо яде тази шунка - хубава е значи" Simple Smile

# 286
  • София
  • Мнения: 1 951
А мъж ми сега се смее "О, Харо яде тази шунка - хубава е значи" 
И  ние  сме  така.Щом  котинка   хапва  ,значи  е  хубаво  месцето.
 
 

# 287
  • Мнения: 3 770
Цитат
Защо пък да го държите в клетката и без вода даже?

Защото , когато мъжът ми го върна вкъщи след кастрацията , са му казали до другия ден да не консумира нищо , също и вода.И да го пазим да не скача по диваните и изобщо да не тича , толкова скоро след операцията.Затова докато беше с мен в стаята го наблюдавах , но вечерта го прибрахме в клетката , защото той има навика да спи или в краката ни на спалнята или на дивана в библиотеката.На сутринта сме го освободили и го нахранихме.Споко, не сме издевателства ли над него!  smile3521

Цитат
Djindjari, ти и Диди69 най-много ще усетите разликата, ако си вземете такъв свинкс

Много си права  Шушулче , ще имам почивка , но да ти кажа ставам нощно време до тоалетна и съм със слабо сърце!  Бих се въздържала от такава покупка.  newsm47

 Djindjari , нямам думи за рошльо!  Но аз съм и пристрастна , защото съзнанието вече ми е изкривено от дълга козина и сплескани муцунки без нослета !  Обаче цялата настръхнах като го видях на терасата!Не те ли е страх , че ще падне?!Котенцето , което ми умря като малко падна от 5 етаж , точно от такава тераса.Стана за секунди.Нищо му нямаше , но лекарят каза , че го е спасило това , че е малък и лек като перце.За съжаление нямаше този късмет и по-нататък в живота си!  И сега е , както казва брат ми , в котешкия рай , където врабчетата и гълъбите не могат да летят.

# 288
  • Мнения: 5 173
Това с котешкия рай ми хареса.
Ама вие да не смятате котките за толкова прости, че да скочат от 2-3... етаж? Малките котенца се пазят, е, има и изключения, та какво остава за възрастна котка?

# 289
  • Мнения: 1 218
Диди69 , как се преживява такава загуба не знам  Hug   Всъщност много добре знам, ма не искам да си припомням ...
И баба Ванга , Бог да я прости казваше , че тези душички , които толкова сме обичали приживе си ни чакат там някъде на по-спокойно и красиво място ... нещо като котешкия рай  Hug

А за котко ...
 Ние сме на 2-ри етаж. Точно под нашата тераса има още една, която е силно по-издадена напред и ако не дай си Боже малкият литне, то ще е съвсем за малко. Долната тераска ще го улови  Thinking
Някой път си го оставям самичък в неговата си стая с отворена врата към балкона.Точно под тераската ни  е и паркинга към кооперацията и когато се прибираме малкия усеща колата или ако е заспал аз му подвиквам и той като кученце милия веднага се показва , промушва си главицата между решетките от балкона и почва да мяука и да плаче един вид"къде сте бе хаймани с хаймани , оставихте ме самичък тука ..."
Всички съседи само това чакат да видят и много му се радват , това е голямата атракция ...  наизлизат по терасите веднага и ми викат, че си имам коткокученце  hahaha
Сега ни предстои да се местим в по-голям апартамент , там такава екстра с издаден балкон няма  newsm78 ,  та как ще ги измисля нещата идея си нямам...  може да му забраня да излиза на балкона и това е  newsm78

# 290
  • Мнения: 3 770
 Шушулче , явно моето беше от изключенията.Просто излезнало да се поразходи от другата страна на парапета , а там цокъла е доста тесен.Докато се опитвах кротко да го примамя да се мушне обратно през решетките и гледах да не скоча изплашено срещу него и по този начин да го стресна , крачето му се подхлъзна и то полетя надолу.Сърцето ми щеше да се пръсне ,докато дъщеря ми прескачаше огради , за да го намери и се успокоих , чак като го прегледа лекаря.

# 291
  • Мнения: 1 218
Шушулче те се пазят определено, но понякога захласнати в игра ( моят гугумънги  гони мухи, трепе комари, яде паяци ... бе истински лов пада на терасата) и нищо чудно да полети (да чукам на дърво  Praynig) ...
Прелитат птички той и по тях се мята ... но перваза си е доста висок и както казах отдолу има резервна тераса, която ще го хване ...

Опасно си е и не е шега работата  Naughty

# 292
  • Мнения: 3 770
Djindjari , до този момент нямахме даже мрежа на вратите срещу комари  , но след този случай сложихме на всички врати.Мислех да уплътняваме терасите с нещо , но после решихме с един куршум два заека.В момента нямам проблем с Рет и съм спокойна , но все пак не го оставям съвсем без надзор , да не би да реши да покрива армейски стандарти/катерене по прегради/ и мрежата на вратата да приеме първичния си вид на кълбо корда.  Grinning

# 293
  • Мнения: 1 227
Djindjari, ма много сладък тоя котак бе Hug И мокър и сух все за гушкане става Simple Smile
Когато кастрирахме Джони го заведохме при лекаря в 10 и си го взехме чак в 16:30 - беше излязъл от упойката и още на следващият ден си беше същият.
Вчера при къпането не можах да го снимам, но днес го щракнах с телефона
http://images25.snimka.bg/005753371.jpg
http://images25.snimka.bg/005753373.jpg

# 294
  • Мнения: 5 173
Диди69, так съм съгласна. мислих, че милото е искало да полети

# 295
  • София
  • Мнения: 5 711
ДИДИ 69-Не учудих се ,защото за нашия ни казаха,че можем да го нахраним на вечерта и да му осигурим много вода преди това.Той и нашия спи при нас.

# 296
  • Мнения: 3 770
Диди69, так съм съгласна. мислих, че милото е искало да полети

Нееее!  Grinning Обикновено става случайно , като при мен или както  Djindjari е написала залисани в игра.

Мади , още една моя рошава слабост без носле! Моя Дизи беше същия бял пухчо с оранжеви очички.

# 297
  • Мнения: 3 770
mausbeni , може би зависи кога през деня е правена кастрацията! Не си спомням вече какви бяха обясненията , защо да не се храни и пие вода. Рет го кастрираха следобед, не помня точния час , но мъжът ми го закара към 13,30 , а те са го оперирали по-късно.За скачането беше свързано нещо с разрезите , не помна вече.  Cry

# 298
  • Мнения: 1 218
Мади ма много сте хубавки и вие   Hug Многууууууууууу садинко и  рошавко котанче  Heart Eyes
И това розовко носленце .... ох  ще го изпапкам направо  Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 1 218
А гугумънго току-що изяде една тлъста черна муха  Crazy
Първо й опна  две лапи ,  след това се чу едно "хръц, хръц" от към устата му  и ...  после се облизва половин час. Явно много ще да е била вкусна тая муха (кой знае къде е кацала преди туй  Sick)
Трябваше да й умия краката на пустата муха преди да я изядем , ама нейсе  Whistling

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 17:42 от Djindjari

Общи условия

Активация на акаунт