Защо избрахте това име за децата си.

  • 16 342
  • 275
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Е мами защо избрахте тези имена за децата си.
Моята дъщеричка носи името Самия кръстена е на майката на съпругът ми кйто е испанец.

# 1
  • Мнения: 6 438
Избрах го много първосигнално,без много да се замислям(мислехме,че ще е момиче и ни свари неподготвени  Laughing ).Като го видях си помислих,колко много ще му отива името Александър.Мъжо се съгласи с мен и готово. Laughing Peace Не е кръстен на никой.  Peace

# 2
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Христо е името на единият дядо  Peace

# 3
  • Мнения: 5 393
Просто ми харесва като име. Не сме го кръщавали на никого специално.

# 4
  • Мнения: 9 814
Просто ми харесва като име. Не сме го кръщавали на никого специално.

 Peace

# 5
  • Мнения: 46 437
Защото е любимото ми име за жена Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 034
защото е старо, има история, произнася се и се пише почти идентично навсякъде по света  Peace

# 7
  • Мнения: 623
На дядовците - Георги и Николай ....... А и защото ще си имат добри светци покровители. Peace

# 8
  • Мнения: 1 243
Защото ни харесва самото име дъщеря ми се казва Виктория Grinning

# 9
  • Мнения: 2 131
С моя мъж бяхме си говорили една вечер - още преди да забременея, преди да решим да се женим даже, че ако имаме момче, ще е Александър. Ако е момиче - Александра.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 230
Имах списък с имена, в който името на дъщеря ми не фигурираше. В един момент си дадох сметка, че името Анна ме преследва през цялата ми бременност, няколко примера: Първоначалният ми термин беше на празника Св. Анна /25.07/, щях да раждам в Св. Анна, мъжа ми, по време на една командировка е спал в хотел Св. Анна /май в Русе беше/ и т.н. Така че с мъжа ми решихме, че явно някой се опитва нещо да ни каже. След като взехме това решение, по-хубаво име от Анна вече нямаше.

# 11
  • Мнения: 257
на свекър ми,отначало бях много против(преди да забременея),но вече с пупата някяк си ми легна на сърцето и не съжалявам че така го кръстих,въпреки че се роди на Стефанов ден Mr. Green

# 12
Иван, на свекър ми.

# 13
  • Мнения: 1 745
Аз кръстих дъщеря си Елиза.Майка ми се казва Емилия и може да се каже,че е на нея,но мъжа ми изобщо не се вълнуваше от това.Просто името му хареса.Аз бях написала списък и по метода на изключването остана това име.  Heart Eyes

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми го кръстихме на баща ми,който много обичам,уважавам и ценя,а и името се среща много рядко.Дъщеря ми я кръстихме на свекъра-всеотдаен и трудолюбив човек  Peace

Общи условия

Активация на акаунт