Отговори
# 15
  • Мнения: 447
Христос Воскресе!!!! Да сте ми живи и здрави!!!
Честити празници на Фантичка и Аси и Криси  bouquet
Тези дни нямах време да пиша,че то не бяха пишки, сополи,кашлици..... Ама някак успях да събера багажа и след две седмици очаквайте снимков материал. Рио ни зове.....

# 16
  • Мнения: 224
ЧЕСТИТО ВЪСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!
Пожелавам на всички здраве е сплотени семейства, в които има мир и топлина Hug

Мамо Цоци, супер снимки, а тези мекички и на мен са ми любими / е не повече от тези на бабчето ми Mr. Green/.

# 17
  • Мнения: 286
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ МОМИЧЕТА!
Благодаря ви за поздравите и пожеланията за рожденият ден на децата! Hug newsm03
Ние си изкарахме страхотно,снимки имаше много/ще кача в албумче и ще ви покажа/имаше песни,танци,децата щурееха,абе пълна лудница,но децата успяха да си кажат стихчето за рожденият ден пред всички само дето на клипа нищо почти не се вижда защото беше малко тъмничко,е има и размазани снимки но това е в реда на нещата като ползвам чужда техника.
Получиха толкова много дрехи,цял един нов гардероб за лятото.
Crazy Party
Весели празници на всички ви! Hug

# 18
  • Мнения: 199
Честито Восккресение на всечки съфорумци, много здраве,щастие и успехи!!!

# 19
  • Мнения: 62
Христос Воскресе на всички.

# 20
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТО ВОСКРЕСЕНИЕ!!!
Желая на всички многооо здраве, щастие и късмет!

Даничакам снимки да разглеждам. Laughing

# 21
  • Мнения: 286
Добър вечер!
Още довършвам албума но ще пусна вече линк:Ето албумче от нашият втори рожден ден!  party023 smile3509
Не всички снимки са с добро качество както ми се иска,но като снимам с чужда техника така се получи. Tired
Ние днес заведохме децата на една пързалка да поиграят по алеята за Бачиново до Дивата,голямо пързаляне му удариха и после малко разходка.Но нали нямам фото не мога да снимам. Confused
Вие как сте?
Нещо сте се изпокрили по вили и тайни местенца.
Mr. Green

# 22
  • Мнения: 11 607
Ние днес заведохме децата на една пързалка да поиграят по алеята за Бачиново до Дивата,голямо пързаляне му удариха и после малко разходка.Но нали нямам фото не мога да снимам. Confused

Диде, страхотен рожден ден е било! Поздравления!

А вие кога сте били на алеята за Бачиново...Че ние днес около 4-5 часа изкарахме на Бачиново.....Някъде от 11,30-12 до към 16,30ч. От началото на алеята до Воденицата....Изморихме се добре, но си и изкарахме добре!

Смятам до края на ваканцията поне още 1-2 път да идем до Бачиново......

# 23
  • Мнения: 224
Браво, Дани! Много хубаво сте си изкарали. Тортите изглеждат доста добре, сега остава да споделиш дали са били и толкова вкусни, та да знаем, дали и ние да поръчваме за разните му там поводи. На нас сватбената ни беше от Йоана, но изобщо не си спомням вкуса й  Embarassed Наистина сте събрали цял нов гардероб подаръци  Simple Smile

Днес е голяма скука, на никой не му дреме, че е работен ден, чудя се и аз защо ли се домъкнах на работа.

# 24
  • Мнения: 286
Добро утро,макар че то вече е добър ден де то аз докато се включа!
wildgirl,наистина на никой не му се работи днес предполагам.Иначе си изкарахме супер а това са само половината от подаръците.Тортите бяха превъзходни,без майтап,сметана имаше само от вън иначе беше някакъв крем или мус не знам точно блатовете бяха напоени абе страхотни бяха преснички и хващаха око.Децата най-много се зарадваха на джиповете и количките върху тях те са железни и са страхотни. newsm10
Днес времето е някак потискащо и мрачно още не сме излизали. Tired
Мамо Цоци ние вчера бяхме по алеята след 17ч. след като се наспаха децата.Вечерта много ми се ходеше на Дивата ама пропуснахме и си изпържихме картофки в къщи. Peace
Другите къде сте? newsm78
Дайте по един отчет кой как изкара празниците,не че те не продължават де,ние сега се готвим за Гергьовден. Naughty

# 25
  • Мнения: 199
Снимките са много хубави, вижда се че добре сте изкарали рождения ден - да има повече такива поводи- да ни радват дечицата. В кое заведение е бил рождения ден?Просторно е и е удобно за децата.Приятна вечер на всички, че утре пак на работа!!!

# 26
  • Мнения: 11 607
Само да кажа......има голяма вероятност утре следобед да бъда в района на Бачиново.....Може би след 14ч. докато ни омръзне........

Развали ни се пералнята, обадихме се на сервиза на Иван Сейменски и за сега съм доволна от обслужването им. Дойдоха бързо, обясниха ми човешки разни неща, които ги питах и най-важното .. - спасиха ми пералнята...Че дава индикации за нова......

Лека и спокойна вечер!

# 27
  • Мнения: 286
iva popovska,заведението е една нова механа точно до нас в Покровник,още не са я открили официално,но сега след нашето парти има и други желаещи и дори записали се да празнуват там.Наистина е просторно и удобно и за танцуване и за всичко. Peace
Мамо Цоци пак ще ходите към Бачиново а?Ех удари го на живот ти тези дни. Laughing
Аз пощтраклявам тука с децата,през една секунда свалят какво ли не от където набарат,направо ми омръзна......... smile3511 Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 224
Ех, никакви ви няма! Тема №7 май до Коледа ще я тътриме Simple Smile

Ние утре, живот и здраве, се изнасяме малко към Враца да се разнообразим. Дани, весело изкарване на имения ден на 6-ти.

Отивам да събирам багаж  Simple Smile

Чао  Hug

# 29
  • Мнения: 62
Ето ни и нас. Дани рожденият ден е бил много хубав чак и на мен ми се прииска да съм на 2 годинки и да празнувам  Embarassed. При нас всичко е както преди, няма нищо интересно ревем, спим, ядем и растем  Grinning, то какво ни остава на нас. Знаете как е. А как ми се иска това гадно време да се оправи направо ме изнервя. Вчера бяхме на площада както си грееше слънце заваля дъжд направо да не знаеш какво да правиш. Хайде една среща момичета

Общи условия

Активация на акаунт