За заключената тема за дългото чакане

  • 4 935
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 617
НЕ СЪМ ПИСАЛА ЗА ДА МИ СЕ ОТКРИВАТ ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ.АКО ПРОЧЕТЕШ ПО-ВНИМАТЕЛНО СВОИТЕ ПУБЛИКАЦИИ ЩЕ ОТКРИЕШ И ТАМ.
И ДА СКЪПА СЕГА ДОРИ ЩЕ ЗАПИСВАМ ВТОРО ВИСШЕ.А АКО ГЛЕДАШ И НА ПАРТНЬОРА СИ И НА СЕМЕЙНИЯ СИ ЖИВОТ ТАКА ПОД ЛУПА МНОГО НЕЩА НЯМА ДА ТИ СЕ ПОЛУЧАВАТ...

# 31
  • Мнения: 617

но нека уточня-все пак за всичко си има време.не смятам,че 18-19 години са най-подходящото време за бременеене.нито пък над 30.
ДЕСИ МИ АЗ СЪМ ОТ ТЕЗИ ДЕТО НА 19...И МИСЛЯ ЧЕ СЪМ СЕ СПРАВИЛА ОТЛИЧНО.НО НЕ ОТРИЧАМ ЧЕ ИМА И ТАКИВА КОИТО НА ТАЗИ ВЪЗРАСТ  НЕ СА ДОРАСЛИ НЕ САМО ЗА ДЕТЕ...А 30Г Е ЕДНА ЧУДЕСНА ВЪЗРАСТ ЗА БЕБЕ .АЗ ПОНЕ ПЛАНИРАМ ДА ИМАМ ТОГАВА.ПОВЯРВАЙ МИ ЧОВЕК Е ОЩЕ МЛАД И НА 30 И НА 35.

# 32
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Момичета само като ви чета и направо се чудя как ви се занимава да спорите за такива глупости.Та нали по важно от децата няма на този свят а да ли ще родиш на 19 или 30.... мисля ,че няма значение въпроса е да са създадени с любов и да получават същото .Така ,че радвайте се на малките си слънчеца които ни осмислят живота.

# 33
  • Мнения: 1 334
Момичета само като ви чета и направо се чудя как ви се занимава да спорите за такива глупости.Та нали по важно от децата няма на този свят а да ли ще родиш на 19 или 30.... мисля ,че няма значение въпроса е да са създадени с любов и да получават същото .Така ,че радвайте се на малките си слънчеца които ни осмислят живота.
Това беше най-смисленият отговор в цялата тема.Всякакви коментари биха били излишни  bouquet

# 34
  • Мнения: 429
НЕ СЪМ ПИСАЛА ЗА ДА МИ СЕ ОТКРИВАТ ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ.АКО ПРОЧЕТЕШ ПО-ВНИМАТЕЛНО СВОИТЕ ПУБЛИКАЦИИ ЩЕ ОТКРИЕШ И ТАМ.
И ДА СКЪПА СЕГА ДОРИ ЩЕ ЗАПИСВАМ ВТОРО ВИСШЕ.А АКО ГЛЕДАШ И НА ПАРТНЬОРА СИ И НА СЕМЕЙНИЯ СИ ЖИВОТ ТАКА ПОД ЛУПА МНОГО НЕЩА НЯМА ДА ТИ СЕ ПОЛУЧАВАТ...


Ей, monnn! Я се успокой! Ти пък от майтап не разбираш!  Wink  И никаква критика май не търпиш! И да говориш за правописните грешки на другите, които не твърдят, че имат висше образование, без аргументи изобщо не е почтено! 

Желая ти успех със второто висшеSimple Smile Радвам се, че помогнах да научиш как се пише!

Ще се постарая да се съобразя със съвета ти и да не гледам на мъжа си и на семейния живот под лупа, че да може да ми се получат нещата!  Heart Eyes

По темата: Спорът е абсурден! Аз схванах замисъла на авторката преди да се изопачи като просто споделяне, а именно: При тези, на които се е случило да ЧАКАТ, защо се е получило така!

В съседен форум има тема: Как кръстихте детето си? Е, там хората не се карат и не се нападат, щото някой си е кръстил детето КЪНЧО примерно! Просто си споделят! Темите със ЗАЩО НАПРАВИХТЕ ЕДИ КАКВО СИ ми се струва, че приканват хората с подобен житейски опит......

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 17:00 от Jennie

# 35
  • Мнения: 4 358
Мале момичета що така бе - не се карайте. Защо така честичко тука такива битки без финал се заформят. Недейте така  Hug
Аз тръгнах да отговорям в предишната тема, видях че е заключена ама то пък имало продължение та да си кажа
Какво чакам ли newsm78 ами чакам сърцето ми да стане готово да бъда майка. Това е. Май нищо друго не е важно. То затова има такива възрастови разлики - всеки по различно време чуства че е готов.
Шарен свят, хора разни. На никого не се чудя и никой не питам защо така или онака - живота е един, така че всеки сам да си решава Hug

# 36
  • Мнения: 617
JENNIE  БЕШЕ ГРЕШКА НА РЪКАТА АМА ЗНАЕШ ЛИ КАК МЕ НАКАРА ДА СИ ИЗРОВЯ ДИПЛОМАТА ОТ ДЪЛБОКИТЕ АРХИВИ И ДА ПОГЛЕДНА КОЕ КАК СЕ ПИШЕ.УЖ ПРАВОПИСА ГО ВЛАДЕЕМ АМА ЩО ТАКА СЕ ЗАМИСЛИХ... newsm78СИГУРНО ИЗКУКУРИГВАМ. Shocked

# 37
  • Мнения: 196
абе я не се връзвайте на глупости,това че някой е решил, ако ще и на 40 да ражда негова си работа, гледайте си децата и мъжете и се радвайте на всеки миг прекаран с тях....Това за кариерата е голяма глупост  и двете със сестра ми сме се родили по време на следването на майка ми и какво?Ще разочаровам някой, но е на добра работа от годииинии ....

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 19:52 от iana_palanska

# 38
  • Мнения: 4 362
 ooooh! ooooh! ooooh!
мале,мале,то голяма работа е ,че някой родил на 20 или на 30....
Бе вие друга работа нямата ли си?Какъв ви е проблема не мога да разбера?Какво толкова ви интересува кой на по колко е родил...Боже,боже....
То си е ясно,тези дето са родили на по 20 г.са недорасли,Малки и глупави все още за деца според тези родили над 30г,тези дето са родили на по 30г пък са вече прекалено узрели и по закъснели с гледането на първо дете според тези родили на по20 г.
И в двата случая,ще кажа само едно,на който когато му дойде времето,когато срещне подходящият мъж и когато Господ го дари с дете!

# 39
  • София
  • Мнения: 10 698
Малеее,изпотрепахте се бе хора, я по-спокойно Laughing
 Laughing Laughing Laughing

# 40
  • Мнения: 452
като ви чета стигам до извода ,че тия на 20 се дразнят на тия на 30 дето правят кариера ,а тия на 30 се дразнят на 20 годишните ,че са млади и свежи и вече са родили ..... а при тях може и да не се получи
казвам го като наблюдател -
а иначе - всеки сам избира живота си и приоритетите си - един иска кариера ,друг любов
имам приятелка ,оперна певица - пее на хубави сцени в чужбина ,но ми казва така - всичко бих зарязала ако си намеря мъж .....на 34 е но все не си намира ....и то щото е прекалена перфекционистка ......търси идеалния ,а времето минава ....... и вече кариерата не я изпълва с гордост ... напротив казва ,че понеже няма личен живот затова се е концентрирала само върху кариерата си - за да не се чувства самотна ....но ако срещне любовта би оставила всичко и би родила веднага .....
от сърце и го желая ,защото жената без любов повяхва ....
не съм чела другата тема ,ама като четох постовете в тая така ми се стори
съжалявам ако някой се чувства засегнат
пожелавам на всички да се чувстват щастливи от избора ,който са направили !Животът е игра на карти ,в която винаги губиш ....някой беше казал ...така че каквото и да си изтеглите бъдете щастливи с избора си !
А Мурера много злобничко си отсякла ,че младите нямало със сигурност да си намерят хубава престижна работа .....в живота всичко е възможно ,драга ,всичко !Ех представи си че тия млади са собственици на хотел например ,за какво им е да си търсят работа ?Или пък си направат някакъв бизнес........защо ще им е да работят за някой друг???????
Много ограничено мислиш МУРЕРА
та затова и те нападат !
 

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 14:34 от zvetina

# 41
  • Мнения: 21
Напълно съм съгласна, че възраст няма, Хера го каза много правилно. А що се отнася за майките на 20, да са живи и здрави, дали с кариера, сами или с помощта на баби, за мен е все едно, това, което исках да кажа е, че е много трудна комбинацията за една майка с дете и стоене в офиса до 10 когато се налагат пътувания или курсове. Но щом го правите, значи сте супер мами, аз определено сама не мога и ще ми се налага помощ от детегледачка. Но постът ми не беше за вас, млади майки. Аз апелирах към майките над 30, които се появаваме като нов модел майки, които или искаме да си поживеем или искаме да изчакаме или просто не ни е времето, нека се заредим с енергия и да бъдем оптимистично настроени за бъдещето.
Весели празници!

# 42
  • Мнения: 7 110
Всъщност не знаех, че майчинството е състезание.

Всеки има различни нужди в различни етапи от живота си. Били те за създаване на дете, учене, кариера или трупане на бройки в търсене на мъжа (това го пиша, за да откроя контраста Wink).
В клюкарника все още има една тема "Какво мислите за хората, които не искат деца" и заключената тема доста ми наподобяваше на моменти на нея.
Всичко е личен избор. Всеки си преценява кое е по-малкото "зло". Като зло-то въобще не е зло. 
Момичета, само като ви чета и направо се чудя как ви се занимава да спорите за такива глупости. Та нали по важно от децата няма на този свят а да ли ще родиш на 19 или 30.... мисля ,че няма значение въпроса е да са създадени с любов и да получават същото. Така че, радвайте се на малките си слънчица, които ни осмислят живота.
Hug

# 43
  • Мнения: 2 614
Има много примери от живота в подкрепа и на едните и на другите, но във форум за родители да се карате кога е по-добре да родиш, да раждаш ли въобще, или да градиш кариера - е това вече е безумие.
Аз родих точно на 30, ако това въобще има някакво значение. НЕ смятам, че съм закъсняла, не мога да съдя и другите, които са родили на 20. НЕ че нямам гледна точка по въпроса, но чак пък да се правя на Жана Д`Арк....
Квалификациите не са ми по сърце - не искам да обвинявам никого...
Шарен свят, хора разни!  Peace

# 44
  • Мнения: 4 358
Шарен свят, хора разни!  Peace

И колкото повече гледаме себе си а не другите толкова по добре Peace, ама нещо май не можем да избягаме от манталитета да гледаме през плета в къщата на съседите - пък всички викаме а неееееееее Naughtyне сме от тия уж  Mr. Green
Хайде заравяйте томахавките и се радвайте на почивните дни  Heart Eyes, че послеееее пак работа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт