Трябва ли винаги да сме перфекционисти?

  • 2 424
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 128

Това че съм на 16 години не означава, че не съм надраснала възрастта си
Не бързай толкова да порастваш, че току виж на 20 си вече стара. Wink
За всичко има време. Simple Smile
Аз не бързам... животът ме направи такава...той беше този, който бързаше... Честно да си призная, предпочитам да съм такава отколкото да пуша трева и да се мсиля за голямата работа или да се лигавя нон-стоп както повечето разглезени момиченца и момченца... newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

# 31
  • Мнения: 2 448

Аз не бързам... животът ме направи такава...той беше този, който бързаше... Честно да си призная, предпочитам да съм такава отколкото да пуша трева и да се мсиля за голямата работа или да се лигавя нон-стоп както повечето разглезени момиченца и момченца... newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Да де ама аз на 16 само при думите бебе и мама настръхвах, ако ме разбираш какво искам да кажа.Дано поне това да не научиш от личен опит толкова рано.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 941
Каквото и да правя, предпочитам да вложа всичките си усилия в него. Не обичам претупаните неща, свършеното през пръсти. Естествено, дали е перфектно е нещо много субективно, но да речем, че докато нещо не отговаря на собствените ми изисквания не се отказвам. И това определено не ме натоварва...

# 33
  • Мнения: 606
А добре тогава... а в секса перфекционисти ли сте?

  Винаги гледам да правя секс под 43 градуса. Замервам си го с електронен нивелир!  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 128

Аз не бързам... животът ме направи такава...той беше този, който бързаше... Честно да си призная, предпочитам да съм такава отколкото да пуша трева и да се мсиля за голямата работа или да се лигавя нон-стоп както повечето разглезени момиченца и момченца... newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Да де ама аз на 16 само при думите бебе и мама настръхвах, ако ме разбираш какво искам да кажа.Дано поне това да не научиш от личен опит толкова рано.  Simple Smile
Е ти пък (дано нямаш нищо против да ти говоря на ти Simple Smile ) споко не съм мислила за бебе...права си че всичко с времето си ще дойде ... исках просто да уточня, че просто не съм на вълната на другите това е просто ....

# 35
  • Мнения: 5 622
Голяма досада е да си перфекционист. Пусто, ми е заложено и без да искам съм абсолютен перфекционист във всичко, което правя  Tired

# 36
  • Мнения: 4 138
живея с такъв, понякога е ужасно натоварващо. изгубих и малкото чувство за собствено старание, откакто сме заедно. е, има и много положителни страни подобно съжителство. например сексът Flutter

# 37
  • Мнения: 750
Не,не съм.
А ти дечко защо питаш?
'Всичко се връща',а?
Така е!
хахахахахаахах това много ми хареса .... аз дечко хахахаххахааха това беше най-голямата изцепка за деня просто нямам думи хахахха  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Но ти го каза-Всичко се връща!
Това че съм на 16 години не означава, че не съм надраснала възрастта си и повечето хора даже бих казала почти всички немогат и на малкия пръст на акъл да ми стъпят така че много моля без такива изказвания!
Да не ти е забил компа,че си се поувлякла с емотиконите нещо! Whistling
И от изказването ти оставам с други впечатления,ама карай.... Mr. Green
'Всичко се връща' не съм го казала аз....в профила ти го пише.
Явно не си дорасла достатъчно,за да четеш между редовете. Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 128
Не,не съм.
А ти дечко защо питаш?
'Всичко се връща',а?
Така е!
хахахахахаахах това много ми хареса .... аз дечко хахахаххахааха това беше най-голямата изцепка за деня просто нямам думи хахахха  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Но ти го каза-Всичко се връща!
Това че съм на 16 години не означава, че не съм надраснала възрастта си и повечето хора даже бих казала почти всички немогат и на малкия пръст на акъл да ми стъпят така че много моля без такива изказвания!
Да не ти е забил компа,че си се поувлякла с емотиконите нещо! Whistling
И от изказването ти оставам с други впечатления,ама карай.... Mr. Green
'Всичко се връща' не съм го казала аз....в профила ти го пише.
Явно не си дорасла достатъчно,за да четеш между редовете. Mr. Green
Компа си ми е съвсем наред, и ако искаш да знаеш колкото искам хилещи се човечета мога да си сложа... и естествено, че знам какво съм си написала на профила, но го казах в случая иронично, мразя да ме копират... и да мога да чета между редовете за разлика от теб, ясно казах че съм надраснала възрастта си ... и не само аз го мисля не ми пука какво казваш ти важно е само мнението на близките ми и приятелите ми ...
А като толкова искаш да се заяждаш с някои (защотото ти започна всичко) ходи някъде другаде !!!

# 39
# 40
  • Мнения: 17 546
Приятно ми е, госпожа Монк! Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 13:34 от Балу

# 41
  • Мнения: 63
В голяма степен съм перфекционистка,но признавам че понякога това ми пречи във взаимоотношенията с хората най-вече...Но обичам всичко да е или на 6 или ан 2..До сега много издънки не съм имала,но се старая харесва ми Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 674


Каква е разликата между "Понякога " и " Когато се налага"? Примери..........

# 43
  • Мнения: 9 991
Харесва ми всичко покрай мен да е перфектно. Но няма  идеални хора нито нещата могат да се вършат без грешка колкото и да ни се иска. Но всеки би се подразнил от немарливост мисля, аз се старя всичко покрай мен да е красиво, както в отношенията ми с хората така и за нещата които правя, с малко любов и всичко става съвършено за моя свят.

# 44
  • Мнения: 67
перфекционист ли съм или не, нека другите да кажат  Thinking  Hug

Общи условия

Активация на акаунт