Мода за плаж?

  • 42 751
  • 603
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 7 768
Да попитам също, дали да удобни тези горници като препаска, които са само ?

# 361
  • Мнения: 1 885
Иля, само за много малки гърди, но пак си се смъкват в морето. Приятелката ми миналата година беше с такъв. То от друга страна и нормалните няма гаранция, че не могат да се развържат, така че....

# 362
  • София
  • Мнения: 7 768
Иля, само за много малки гърди, но пак си се смъкват в морето. Приятелката ми миналата година беше с такъв. То от друга страна и нормалните няма гаранция, че не могат да се развържат, така че....

Ооо ясно, значи не са подходящи за мен. Аз на плажа съм монокини, но все пак си купувам горница, когато се разхождам.  Flutter

# 363
  • Мнения: 282
И в тази тема да попитам: намирали ли сте сайт на марката Za Za за да разгледам техни модели без да се налага да отскачам до магазина им, на който адреса също не знам. Ако някой има някакво инфо, ще му бъда много благодарна да го сподели.
 baby_neutral

# 364
  • Мнения: 515
В Za Za  се продават различни марки бански, така че според мен това не е точно марка на банските, а по-скоро магазините се казват така  Peace Моят бански от там например е на Bluepoint, има и на куп други марки  Simple Smile Така че по-добре отиди до някой магазин Wink И успех в намирането на бански   bouquet

# 365
  • Мнения: 1 289
Иля, само за много малки гърди, но пак си се смъкват в морето. Приятелката ми миналата година беше с такъв. То от друга страна и нормалните няма гаранция, че не могат да се развържат, така че....

Ооо ясно, значи не са подходящи за мен. Аз на плажа съм монокини, но все пак си купувам горница, когато се разхождам.  Flutter

И аз така, ама все пак като сядам на барчето примерно и като се разхождам ми трябва горнище... Но и на мене много ми харесват такива горнища и мисля, че не би трябвало да се смъкват, все  пак са ластични Peace
Сигурно ще си купя даже такива за това лято.

# 366
  • София
  • Мнения: 7 768

И аз така, ама все пак като сядам на барчето примерно и като се разхождам ми трябва горнище... Но и на мене много ми харесват такива горнища и мисля, че не би трябвало да се смъкват, все  пак са ластични Peace
Сигурно ще си купя даже такива за това лято.

doby80, после да споделиш отзиви.  Wink

# 367
  • Мнения: 282
В Za Za  се продават различни марки бански, така че според мен това не е точно марка на банските, а по-скоро магазините се казват така  Peace Моят бански от там например е на Bluepoint, има и на куп други марки  Simple Smile Така че по-добре отиди до някой магазин Wink И успех в намирането на бански   bouquet
Благодаря ти.  bouquet

# 368
  • Мнения: 824
Момичета,трябва ми бял бански,но не искам прозрачен,виждали ли сте някъде?Няма значение марката или цената.Но все пак ми се иска нещо различно /поводът е много специален/,което не е масово.Не знам дали ме разбрахте.Нямам време за сега да обикалям.Ще бъда благодарна на всеки,който ми посочи конкретен магазин,марка или сайт.

  bouquet

# 369
  • Мнения: 4 726
Да не те отчайвам, но се убих да си търся чисто бял бански и поне по магазините не открих. Провери в сайта на Делфина, там може би ще откриеш нещо. Успех и да се похвалиш Simple Smile

# 370
  • Мнения: 824
Да не те отчайвам, но се убих да си търся чисто бял бански и поне по магазините не открих. Провери в сайта на Делфина, там може би ще откриеш нещо. Успех и да се похвалиш Simple Smile

Само веднъж търсех по МОЛовете,но не намерих това,което ми трябва.Имаше,но моделите бяха ужасни.Струваха по300-400 лв.,а изглеждаха като евтино китайско ишлеме.

# 371
# 372
  • София
  • Мнения: 7 768
Да се оплача, аз пък вече почти никъде не мога да намеря комплекти с прашки, за разнообразие от модели да не говорим.  Crossing Arms

# 373
  • Мнения: 2 386
Имам бял на големи, червени точки от Феба, провери в сайта им за чисто бели, някой го беше дал по-горе.
Не прозира, но да знаеш, че се пълни с песъчинки, които си личат.

# 374
  • Мнения: 4 726
И аз се видях в чудо, явно прашките не са много на мода. Заради това си взех комплект с боксер и едва натаманих приближаваща се по цвят отделна прашка към горнището Sad

Общи условия

Активация на акаунт