Мода за плаж?

  • 42 754
  • 603
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 435
Да си кажа чесно,аз на чантите не държа.Много такива съм ги прецаквала с излятото вътре плажно олио,което уж слагам в торбичка за да не цапа.Така че като се замисля предпочитам някоя от плажните чанти на Грация,или просто найлонова торбичка,която да изхвърля след това.И с токчета на плажа не ходя. Mr. Green

# 451
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
А някой да знае, дали в Етам се продават по отделно частите на банските или са само комплекти ?  Thinking

Мисля, че зависи от модела. Ти още ли търсиш прашки?


Не не, продължавам да търся този тип горнище на бански.  Crazy




ИЛЯ  и моя е от този тип горнище и съм много доволна

# 452
  • Мнения: 824
Чанта, хавлия, чехли и други подробности могат да се ползват поне 2лета. Далеч съм от мисълта, че тези неща трябва да се обновяват всяка седмица. Но пък с найлонови торбички Била на плажа newsm78

Мисля,че няма смисъл да обсъждаме хората около нас с какво са били на плаж,освен ако не кажем нещо хубаво за тях.

Всеки сам си преценя дали ще бъде с плик на Billa или мрежата за пазар от баба му.Едва ли има жена/може би с малки изключения/,която не би искала всяко лято да е с нови модели бански,чехли,чанта,аксесоари и т.н.Много е лесно да се коментира отстрани,а ако бяхме на тяхно място?А дали няма някой ден да бъдем?Нищо не се знае!

Ако отида с найлонов плик на плаж,дали ще ме върне някой? newsm78

Подкрепям мненията,че на плаж не се ходи с чехли с ток.

# 453
  • Мнения: 1 289
Esscape, от доста време наблюдавам готините обувки на аватара ти и как искам да си купя такива Praynig

п.п. И аз съм виждала джапанки в токчета (не платформи, а токчета) Mr. Green Как се ходи с това в пясъка не знам... newsm78

# 454
  • Мнения: 824
Esscape, от доста време наблюдавам готините обувки на аватара ти и как искам да си купя такива Praynig

Ееее,урочаса ми гииии Mr. Green
Сега не си виждам аватара. Crossing Arms

Такива има в подлеза на Плиска.

# 455
  • Мнения: 1 289
Ауу, е сега ще те черпя вече Peace  bouquet

# 456
  • Мнения: 2 388

Всеки сам си преценя дали ще бъде с плик на Billa или мрежата за пазар от баба му.Едва ли има жена/може би с малки изключения/,която не би искала всяко лято да е с нови модели бански,чехли,чанта,аксесоари и т.н.Много е лесно да се коментира отстрани,а ако бяхме на тяхно място?А дали няма някой ден да бъдем?Нищо не се знае!

Ако отида с найлонов плик на плаж,дали ще ме върне някой? newsm78

Подкрепям мненията,че на плаж не се ходи с чехли с ток.[/b]
Честно казано Esscape и на мен това ми е странно. Особено, като видя разни мацки, които с гордост си мъкнат нещата за плаж в рекламна хартиена торба, на която пише "ХХХХХ" ( обикновено от вървежен магазин за обувки).
Интересно ми е има 100 лв за сандали, а няма 0,20 стотинки да си купи една непрозрачна найлонова торбичка.
И знам, че няма никой да я върне, но на мен ми прави впечатление.

# 457
  • София
  • Мнения: 7 768
ИЛЯ  и моя е от този тип горнище и съм много доволна
http://images26.snimka.bg/006128486-big.jpg

SVETLA BO, да нещо такова търся, много свежи цветове е твоят, супер.  Peace

А на твоето горнище връзките не са ли отстрани или от средата излизат ?

# 458
  • София
  • Мнения: 10 858



Всеки сам си преценя дали ще бъде с плик на Billa или мрежата за пазар от баба му.Едва ли има жена/може би с малки изключения/,която не би искала всяко лято да е с нови модели бански,чехли,чанта,аксесоари и т.н.Много е лесно да се коментира отстрани,а ако бяхме на тяхно място?А дали няма някой ден да бъдем?Нищо не се знае!

Ако отида с найлонов плик на плаж,дали ще ме върне някой? newsm78

Подкрепям мненията,че на плаж не се ходи с чехли с ток.[/b]

 Peace И аз мисля така.

# 459
  • София
  • Мнения: 7 768
Имам нова огормна хавлия за плаж в любимият ми зелен цвят, обожавам много, много големите.  Crazy

Сори, че е малко намачкана и цветовете са много ярки в действителност, но от светкавицата не са излезли добре.

http://picasaweb.google.bg/muhlata/Havliq/photo#5213514873883061314

# 460
  • Мнения: 824
Иля,много е хубава хавлията.

# 461
  • Мнения: 2 388
Много е хубава. Не харесвам зелено, но тази в супер. Heart Eyes
И аз си взех една в събота, ама просто да не съм валат. Моята не е хубава. Crossing Arms

# 462
  • Мнения: 1 289
Ами, момичета на плаж отиваме за разпускане, не на ревю. Дали ще си с торбичка или супер модерна чанта едва ли ще направи голямо впечатление на другите. Важно е ти как се чувстваш и как ще ти е удобно. Претенциите ни за бански и аксесоари са важни за собствено самочувствие.
Някой може да няма възможност да си позволи да си купи нещо, което иска, което не означава, че не би искал да го притежава.
На мен пък ми е странно когато видя дамска чанта (по-официална) на плажа, или пък съм виждала хора с кубинки и кожено яке и съм се чудила дали знаят, че са на плаж Mr. Green

# 463
  • Мнения: 1 885
Хубава кърпа, Иля.
Аз скоро започвам да обикалям да си търся, че няма време. Надявам се другата седмица или максимум по-другата.
Трябват ми 2 шифта бански (втория ще бъде по-обикновен, резервен), хавлия, джапанки, чанта, евентуално шапка и слънцезащитна козметика.
Има ли някоя от вас, която ходи с кърпа за глава на плаж. Нещо такова например:

http://img2.timeinc.net/people/i/2006/gallery/wouldyouwearit/060424/jlopez.jpg

или http://www.lazeme.co.uk/images/uploads/Starblu%20orange%20headscarf.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v151/82/69/664688 … 4_292636_5452.jpg  - това е снимка на моя приятелка дано не ми се разсърди, че съм я пльоснала тук

# 464
  • София
  • Мнения: 7 768
Аз обичам да изглеждам добре на плажа, с всичко и навсякъде съм така, и по този начин се чувствам добре. Плажът не ми е по- различен от една разходка, мисля и за него какво да облека. Обикновенно ходя с много къси панталонки, потниче, кърпа на главата в ярък цвят, очила, джапанки и голяма чанта. Всяко лято си обновявам почти всичко.

Въпреки това, не ми пречи, как изглеждат другите хора на плажа, но забелязвам неща, които са фрапанти като например токчетата, което не разбирам.
Всеки се облича така , както се чувства най- добре.
Аз съм избрала моят стил и обичам да се изразям себе си по този начин, за мен модата показва голяма част и от самият човек.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 14:11 от Иля

Общи условия

Активация на акаунт