Мода за плаж?

  • 42 759
  • 603
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 171
Здравейте момичета!Бихте ле ми казали какви цени са банските на "Etam" Praynig

# 541
  • Мнения: 824
Здравейте момичета!Бихте ле ми казали какви цени са банските на "Etam" Praynig

В сайта им има обявени цени.

# 542
  • Мнения: 374
момичета имам пропуск в темата и дано не се повтарям.за плетените бански ми се искаше да разбера...би трябвало да са от специална ластична материя, нали...защото в противен случай влезеш ли във водата и всичко ще се отпусне на теб и я излезеш с бански от морето, я не....
а може би плетените модели са само за припек на брега  newsm78 много ми харесват някои и искам да разбера преди да си купя

# 543
  • Мнения: 4 202
аааа,има и вариант (два огромни коша) само долнища и само горнища,под 10 лв.всяко.
Погледнах наро4но раб.време -неделя по4иват,а събота работят от 11.00 до 15.00 Peace
как да ви обясня къде е ???
В кв.Мошино ,тов а е на вътрешната магистрала Сф-Перник.След ДРаги4ево и разклона за Дупница има разклон за кв.Изток(изобщо не стигате до центъра на Перник).Влизате по него и ви водят табели на фирмата.Като се замисля от Борово до там са не пове4е от 20-30 мин Mr. Green

Магазина е в голяма сграда(тип промишлена сграда) ,на партера,има си табела,достъпа е свободен Peace



lavender, мерси за обясненияето, ще се оптам да го намеря  Hug


Току що се връщам от магазина. Има много стока, но не е за хора с претенции. Нещата са обикновени, натруфените са много скъпи около 100 лв,а целите бански и повече.

densi, ти по описанията на lavender ли се ориентира или знаеше къде се намира магазина?
Ако знаеш някакъв точен адрес, моляте да го напишеш  Praynig

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 11:15 от red shoe

# 544
  • Мнения: 31 154
[


densi, ти по описанията на lavender ли се ориентира или знаеше къде се намира магазина?
Ако знаеш някакъв точен адрес, моляте да го напишеш  Praynig
Знам го магазина, но не знам точен адрес. Ще го намериш лесно. Той е на вътрешноградската магистрала. Ще попиташ и ще ти кажат. Не се притеснявай. Peace

# 545
# 546
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
момичета имам пропуск в темата и дано не се повтарям.за плетените бански ми се искаше да разбера...би трябвало да са от специална ластична материя, нали...защото в противен случай влезеш ли във водата и всичко ще се отпусне на теб и я излезеш с бански от морето, я не....
а може би плетените модели са само за припек на брега  newsm78 много ми харесват някои и искам да разбера преди да си купя
Ами и аз за това се замислих.Особенно долнището трябва да има някаква ластика.И не само в кръста а и около крака.

# 547
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Момичета,модерно ли е пареото все още или вече не?

# 548
  • Мнения: 1 885
Момичета,модерно ли е пареото все още или вече не?


не знам дали е модерно, но аз ще съм с плажна рокля този път. Другите момичета носят и манталонки. Никой не е говорил за парео от маса време...

# 549
  • Мнения: 2 388
Момичета,модерно ли е пареото все още или вече не?


не знам дали е модерно, но аз ще съм с плажна рокля този път. Другите момичета носят и манталонки. Никой не е говорил за парео от маса време...
Миналото лято по морето гледах доста момичета и жени с парео. Тази година за мой най-голям срам още не съм отишла на плаж и не мога да кажа нищо по въпроса. Simple Smile

# 550
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Миналото лято по морето гледах доста момичета и жени с парео. Тази година за мой най-голям срам още не съм отишла на плаж и не мога да кажа нищо по въпроса. Simple Smile


Ееее, живееш край морето а не си отишла още на плаж?  Laughing
Веднага трябва да поправиш тоя пропуск  Whistling

# 551
  • Мнения: 2 388
Ееее, живееш край морето а не си отишла още на плаж?  Laughing
Веднага трябва да поправиш тоя пропуск  Whistling
До морето, на половин минута от Морската градина и около три минути от плажа. Laughing
А колко ме мързи не е истина. Mr. Green

# 552
  • Мнения: 285
Рeteto много ти е хубав банския.Би ли споделила от къде и за колко си го взе Flutter.

# 553
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами да ти кажа разбирам те.

Аз съм също от Бургас  Mr. Green Но морето на централния плаж си е бая мръсничко за съжаление  Tired

# 554
  • Мнения: 2 388
Ами да ти кажа разбирам те.

Аз съм също от Бургас  Mr. Green Но морето на централния плаж си е бая мръсничко за съжаление  Tired
Аз не влизам много в морето. Simple Smile А и ходя май на северния, който покрай новият концесионер беше доста чист миналата година. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт