Удобно ли е да не се въртят колелата на количката?

  • 3 487
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
С всичко се свиква, но и моето мнение е, че е по-добре да си вземеш количка с въртящи колела.

# 31
  • Мнения: 4 753
Моята е с въртящи колела и ми е адски удобна...  Peace

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 364
Нашата е Маг Инглънд с четири колела и съм доволна. Не искам да споря, но за тези пари едва ли може да се намери по-приемлив вариант нова количка. Може би Имола на Бертони, но пък нейната дръжка не се върти, а и е доста тясна в сравнение с Мага. Единствено Рок ен рол на Бертони има същите параметри като Мага, но е с четири двойки колела, които могат да се застопоряват(количката обаче не е от най-здравите). Магът печели в сравнение с тях, защото е по-здрава и направо, ако мога така да се изразя - желязна количка; за нашите тротоари е направо супер!
А сега по темата: миличка, вариантът на Маг с четирите колела е по-добър от този с шестте. По лека е, качваш тротоарите много лесно и бързо. Единственият голям недостатък е, че като обърнеш дръжката, количката е трудна за управление (когато искаш да обърнеш детето по посока на движението). Но пък когато дойде моментът да обръщаш количката по посока на движението, спокойно можеш да си купиш лятна количка и да решиш проблема. Аз съм доволна, това е може би най-доброто отношение на цена-качество. Успех  Simple Smile

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По-добре е количката да е с въртящи колела.

   Peace

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ползвала съм с въртящи и с невъртящи.И двате ми бяха удобни.На всичко се свиква.

# 35
  • Мнения: 1 900
На нашата количка предните се въртят, адски ми е удобно. Peace

# 36
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Струва ми се, че не е удобно  newsm78
Аз лично не бих си купила такава количка Naughty

# 37
  • София
  • Мнения: 2 686
Никога не бих си купила количка с невъртящи се колела. Призлява ми, като видя как майките всеки път се набират и вдигат цялата количка, за да завият дори съвсем малко. Всичко е въпрос на мнение, разбира се, и всеки сам си решава.

# 38
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Първата ми количка беше точно от типа Маг Ингланд с огромни, невъртящи се колела. Тежка и стабилна. Беще ми много удобна в началото, защото возеше меко и нямах проблем с преспи, дупки и прочие. Когато поотрасна малко младежа, купихме от тези летните, на които гръбчето се сваля до долу. Тя е с въртящи се колела. Беше доста по лека и маневрена, което с увеличаващото се тегло на бебето беше много добър вариант.

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 18:53 от Drina

# 39
  • София
  • Мнения: 5 713
С въртяши колела е много по-лесно маневрена.

 Peace

# 40
  • Мнения: 206
Извинявай, моля да не се обиждаш ,но на истина е глупав въпроса, естествено че е глупав въпроса,   разбира се ,че с въртящи предни колела е сто пъти по-удобно да се управлява количка. Още веднъж се извинявам за грубия тон ,но просто не издържах. В магазина продавачките са били много прави ,когато са ти препоръчали количка с въртящи предни гуми. Споменаваш ,че с двойните гуми количките били по-тежки ,да така е, затова все повече започват да се произвеждат колички с единични предни въртящи колела ,според мен това е оптималния вариант за количка.
Като видя майка с количка с не въртящи колела искрено я съжалявам и си казвам"Горката ,когато е избирала количка е спяла или е нямала интернет да се осведоми и сега се мъчи за най-малкото завиване да повдига количката."

# 41
  • Мнения: 27 524
За модела точно не знам, но едно лято ползвахме в България количка с невъртящи се колела, щях да откача, адски неудобно е, не си купувай такава  Stop

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Няма нищо по- неудобно от количка, чиито предни гуми не се въртят!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Твърдо съм ЗА въртящи колела!

# 44
  • Мнения: 1 516

 При триколката на Маг-а има зимен кош,при който бебето гледа към майката, а при летният вариант си гледа само напред(което пък не устройва моят син,който се изправя за да ме гледа),така,че независимо дали децата са обърнати напред или назад,винаги ще има висене. За мен единственият недостатък на Маг-а е теглото.

Аз имах предвид, комбинираната, която е с въртяща дръжка !  Peace Сиреч ей тази !
Да не говорим ,че е много ниска дръжката и ако си малко по-висока, трябва да се наведеш ,за да я буташ. За мен това е една от най-несполучливите колички, които съм виждала !

Общи условия

Активация на акаунт