Защо се случват такива неща? :(((

  • 1 272
  • 19
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 526
   Тази седмица очаквах да ми се случи нещо хубаво-да видя бебе на видеозона! А вместо това ми дойде newsm45  Гледам си положителните тестове-чертичките са си там, а на мен ми тече-обилно и болезнено smile3518
Изведнъж всичко загуби смисъл за мен и съм ужасно изплашена-дали някога изобщо ще имам нормална бременност?

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
съжалявам за тази грешка!
Не се предавай - разбира се, че ще имаш!
Горе главата - просто следващия път ще се получи - и ще бъде най-най-хубявата бебе! Просто го почакай още малко и то ще дойде!  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 9 077
Миличка,освен да кажа съжалявам,не знам какво друго Cry Знам колко се радваше на положителния тест,но явно не е било писано сега да стане Confused Вярвам-а би трябвало и ти-че скоро или когато дойде моментът,ще имаш хубаво и здраво бебче.Дотогава смело напред,горе главата,бори се с отчаянието,преглъщай болката и мисли позитивно!Прегръщам те Two Hearts

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Мимето ужасно, ужасно много съжалявам!
Знам, че каквото и да ти кажа сега няма да се почувстваш по-добре, но за съжаление такива неща се случват. Бъди силна и продължавай напред. Със сигурност ще имаш успешна бременност! Hug Hug Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 7 716
Вярвай и ще успееш.

# 5
  • Мнения: 2 096
Mimeto,
не се отчайвай момиче.. Прави любов, радвай се на живота и не се вкопчвай в идеята за бебо... От все сърце ти желая да постигнеш щастието най-неочаквано и да намериш сили да преодолееш болката  и разочарованието...

"Господи, дай ми... душевната сила да приемам нещата, които не мога да променя; куража да променям онези, които мога; и мъдростта да правя разлика между тях." -- Рейнхолд Ниебухър  Praynig

# 6
  • Мнения: 368
Не се отчайвай! Пише ти го човек, който е преминал през мъката от спонтанен аборт. Плаках и се депресирах, но по-късно разбрах, че така явно е трябвало да стане. Сега съм щастлива майка на 2-годишен палавник.
Не случайно се казва:"От лошо има и по-лошо." Така че - горе главата и не се отдавай на мъката! Това "нещастие" е преодолимо, пази си нервите, за да си в бъдеще спокойна и уверена мама!!!

# 7
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Не се предавай!Ето ме мен - с два спонтанни аборта и два мъника след тях,пазени като яйчица.Само че за тях тичах на доктор още петия ден от закъснението и почвахме едни лекарства...Стискам ти палци следващия път да е без проблем!

# 8
  • Мнения: 539
Миличка, съжалявам много. Знам как се чувстваш, но не го мисли. В най скоро ще си имаш една прекрасна малка точица. Сигурна съм. Прегръщам те Hug

# 9
  • Мнения: 4 068
Ох, Мимето, аз тамън прочетох хубавата новина за двете ти чертички и сега това.....
С цялото си сърце съжалявам, че е трябвало да преживееш това!
Прегръщам те силно и ти изпращам цялата си подкрепа, защото чудесно знам какво ти е! И пак защото чудесно знам какво ти е ти казвам да не се отчайваш. Бъди силна и гледай напред! Оптимизма е страшен лек да знаеш. Зная, че сега ти е трудно и ти е черно пред очите, но опитай да се радваш на живота такъв какъвто е и ще видиш, че всичко ще си дойде по реда. Вярвай!

# 10
  • Мнения: 507
Миме,
Много съжелявам!  Cry Това което преживяваш в момента е ужасно! Но както ти пишат другите, горе главата, щом един път е станало, ще стане пак и този път вече ще имаш най - хубавото и сладко  newsm30. Пожелавам ти го от сърце!  Heart Eyes Прегръщам те силно  Hug и не се очайвай  spoko

# 11
  • Мнения: 2 122
 newsm17 Миличка, пожелавам ти скоро сбъдване на мечтата ти. Късмет и ГОРЕ ГЛАВАТА!

# 12
  • Мнения: 2 494
Мименце,много съжалявам, мила, но вярвай че е за добро. Колкото и да е трудно!
Следващия път всичко ще е наред и ще имаш най нормалната и прекрасна бременност! Успех!

# 13
  • Мнения: 371
Успокой се и горе главата. Аз имам 3 спонтанни аборта и един красавац след тях, когото излежах 7 месеца!!! Не се предавай, аз не се предадох и съм най-щастливата мама сега. Сигурна съм че и ти ще разбереш какво е това щастие, скоро!!! Wink

# 14
  • Мнения: 2 123
Миме, разбирам колко голяма е мъката ти и празнината, която се е отворила в теб след тази случка........... единствено мога да ти кажа, както Мегана, че със сигурност е за твое добро. По-добре 1 разочарование и после здраво и хубаво бебенце, отколкото ... друг по-неприятен вариянт. Физиологията ни е съвършена и тялото ти най-добре знае кое да задържи, и от кое да сеосвободи. Дай си няколко дни да изживееш мъката си, но не се оставяй за дълго... а ДЕЙСТВАЙ!
 Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт