Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 8

  • 12 056
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 408
Дани, по добре да не казвам, защото няма 100% гаранция, че ще е само едно, може да са няколко, а рекламация не може да се прави.  Grinning
А ако после кажеш: - Твоя е рецептата, аз исках само едно, ти ги гледай другите!  newsm78
Такива рискове не поемам.   Naughty

# 16
  • Мнения: 623
Дани, по добре да не казвам, защото няма 100% гаранция, че ще е само едно, може да са няколко, а рекламация не може да се прави.  Grinning
А ако после кажеш: - Твоя е рецептата, аз исках само едно, ти ги гледай другите!  newsm78
Такива рискове не поемам.   Naughty

Не бе човек, ти не си ме разбрал...аз те попитах как се правят момичета, а не как се прави момиче... hahaha

# 17
  • Мнения: 408
А, за по големи количества ли питаш ?
Първо осигуряваш достатъчно количество майки.  Wink
После, ако не са те усетили , застреляли, или нарязали с лазерния меч, тайно се захващаш за работата.  luvbed
Подробности на ЛС, че може и да ме гръмнат, баннат, накълцат, и т.н.  smile3513

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 23:34 от inkel

# 18
  • Мнения: 623
А, за по големи количества ли питаш ?
Първо осигуряваш достатъчно количество майки.
После, ако не са те усетили , застреляли, или нарязали с лазерния меч, тайно се захващаш за работата.
Подробности на ЛС, че може и да ме гръмнат, баннат, накълцат, и т.н.

Кефиш ме, бе момче... кефиш ме! Joy (И мен, и мен...добави Godzilla)


Ако инфото за момичетата е тайна, пусни едно ЛС (съдържащо и цената де...) пък аз ще си помисля hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 911
майстор трябва да си - майстооор!  Mr. Green А репликата е даже "само художниците правят само момичета" = нямам смислено обяснение, но съм я чувала предимно в тази редакция

иначе...и аз се заинтригувах от питането на Дани...щото, мисля, че и аз бих могла да споделя опит  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 623
Давай Траянче, отворен съм към всякакъв вид акъл... Важен е крайния резултат...Абе искам девойка(и), както дойде...

# 21
  • Мнения: 671
Карай на принципа-проба-грешка,проба-грешка.Ако си достатъчно упорит,все ще уцелиш. Wink

# 22
  • Мнения: 911
Важен е крайния резултат...Абе искам девойка(и), както дойде...

не може то "както дойде"  Naughty ето, това е небрежно отношение към заданието

1. настройваш се позитивно!
2. лепваш си любимия женски образ до огледалото в банята - да му се радваш ката Божи ден (може и на Годзилка  Mr. Green) и да те вдъхновява...
3. и започваш усилено да..."мислиш за репродукция"...да гореспоменатия образ  Heart Eyes

това с репродукцията ми бе отправено като въпрос "а не мислите ли за репродукция?" от един велик ендокринолог, който прецени, че така може да зададе питането си "не ви ли е време за деца?"
На което аз отвърнах: "Докторе, то...само с мисъл не става"

та, Дани,...освен че не става само с ядене, трябва и акъл  Sunglasses, а най-вече си требе...повече старание  Heart Eyes
и ще видиш като се изпонаизлюпят там двойнички на Моника Белучи, Мишел Пфайфър и прочее убавици!  Peace

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 00:30 от trayana

# 23
  • Мнения: 623
...и ще видиш като се изпонаизлюпят там двойнички на Моника Белучи, Мишел Пфайфър и прочее убавици!  Peace

Та да се видя в чудо, в не толкова далечното бъдеще (след има-няма, 13-15 години), с какво точно да отстрелвам бъдещите кандидат-зетьове... (освен, ако не им се отдава изкуството на варене на ракия или други екологично чисти продукти...които все пак стават за пиене...)

# 24
  • Мнения: 903
това с репродукцията ми бе отправено като въпрос "а не мислите ли за репродукция?" от един велик ендокринолог, който прецени, че така може да зададе питането си "не ви ли е време за деца?"
На което аз отвърнах: "Докторе, то...само с мисъл не става"

Ей тва вече изби рибата - на виц не съм се смяла толкова, скоро rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

# 25
  • Мнения: 671
Девойки,почвам да лепя тапети Laughing.Сериозно,без майтап.
Правете си изводите.....

# 26
  • Мнения: 2 723
Правете си изводите.....

В депресия си?

# 27
  • Мнения: 451
omorfis ,не си сама Peace
Подреждам гардероби и хвърлям дрехи,после ще фугирам банята Mr. Green afwitch

# 28
  • Мнения: 671
Познахте... hahaha hahaha
Добре че съм добра в лепенето-за два дена съм готова и после съм кротичка и блага като ангелче.
Така че днес и утре внимавайте-никакво заяждане с мен. Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 903
Тъййй, и аз да се присъединя към отбора на тия, дето са забравили да си изпият "антикукурина" Mr. Green  Мен също яко ме тресе нервата devil... вече няколко дни. То и причина си има де...- предстои ми предприемането на нещо, което от дълго време обмислям и събирам кураж, но още не съм готова да ви споделя Blush...  Все едно, до броени дни ще трябва да взема решение и тогава...  

Общи условия

Активация на акаунт