Кажете ми /и при мен е спешно/

  • 1 405
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Майче, стискам палци и искренно се надявам да не е нищо сериозно и всичко с бебчо и теб да е наред. Дано изкараш спокойна нощ и утре сутринта да чуеш само хубави думи от доктора. Възмутена съм от отвратителното държание в АГ-то... Нямам думи просто.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 632
Миличка мамчетата са прави със съветите си! Аз те съветвам да отидеш в Окръжна болница много са мили и любезни и никой няма да те остави или върне без да те прегледа!
Стискам ти палци!
И да не забравиш ако си Rh (-),че трябва да ти се инжектира Анти Д гама глобулин, ако бебчето е (+)!
Успех! Ние сме с теб! newsm10 newsm17

# 17
  • Мнения: 162
Здравейте пак от мен, мили мамчета!
Послушах съветите ви и днес бях на преглед в Майчин дом. Това е друга работа! Гледаха ме на ехограф и слава Богу, нещата са наред: около бебето си има достатъчно околоплодни води и плацентата можела да изкара още месец Wink Потвърдиха , че е госпожица на 100%, така че смело на розовото Mr. Green
Само едно нещо ме смущава - пия Магнерич против контракции и ми казаха да го спра като вляза след 10 дни в деветия месец, но съм чувала, че до няколко дни след спирането бебето се появява newsm78
Имате ли някакви наблюдения, че да си имам едно наум?

# 18
  • Мнения: 93
Радвам се , че всичко е наред. Относно магнерича - аз го пиех някъде от 6 месец, докато вляза в деветия. Спрях го в началото на деветия, а преносих с една седмица, тъй че поне при мен не настъпи раждането веднага след спирането му.  УСПЕХ!!!

# 19
Nepremenno na lekar sutrinta!!!
Na men vodite mi iztekoha po malko prez 15 min. ,otidoh v bolnitzata i v 12 na obiad rodih 2 sedmitzi predi termina.
Uspeh ot nas.

# 20
  • Мнения: 8 769
Имате ли някакви наблюдения, че да си имам едно наум?
Не е вярно това. Радвам се,че нещата са ОК!

# 21
  • Мнения: 46 429
Чак сега виждам темата, радвам се, че всичко е наред  Grinning
За Магнерича да ти кажа аз го спрях точно тогава - в началото на 9 месец и си доизносих бебето без проблем, дори преносих с три дни, така че не се притеснявай и щом са ти казали го спри.
Успех Grinning

# 22
  • Мнения: 6 472
Спират го, защото иначе има вероятност от преносване. Определено няма да родиш веднага след като го спреш:)
Много се радвам, че всичко е наред Hug

# 23
  • Мнения: 115
Олекна ми,че всичко е наред!Слава Богу!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много се радвам, че всичко е наред!
Относно въпроса ти - аз пих "Магнерот" в 6 и 7 месец, после го спрях, а си родих в деветия месец.

Общи условия

Активация на акаунт