Гинекологичен случай?

  • 1 154
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
здравейте и весел великден на всички!
със приятелката ми-съпругата ми бъдеща, правим редовен секс, нямаме задръжки и анално сме го правили. проблема е, че след един два пъти проникване в свинктера и се появиха някакви малки гъбички ли, как му се казваха.... оказа се, че сигурно аз съм я заразил, а то дори и с презерватив се предавали, дори само с ръкостискане! . проблемът е, че ми е кофти, как се лекуват, лекуват ли се, неприятно и е на жената, а и на мен ми е криво, въпреки, че не съм правил небезопасен секс с никоя партньорка досега!!!???
и ако правим пак анален има ли опасност пак да се образуват (ако се лекуват).
апропо, има ли опасност и някакви вреди от тях? другия ми въпрос - искаме бебенце с нея, можете ли да ми дадете отговор, колко са разходите за едно бебенце, трудно ли се прави, пози и такива неща Wink
верен ли е митът за изтичането на спермата? тя е на 33г. опасно ли е за нея? като до момента няма раждания!? благодаря на всички
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ВЕСЕЛ ВЕЛИКДЕН!

# 1
другия ми въпрос - искаме бебенце с нея, можете ли да ми дадете отговор, колко са разходите за едно бебенце, трудно ли се прави, пози и такива неща Wink


E, ако искате бебенце, забрави за аналния секс.

ПП Много ли ти харесва? Споделял ли си със сексолог за това ти влечение?

# 2
  • Мнения: 16
защо какъв е проблема за аналания секс и бебето, а и да ми харесва лошо ли е!>

# 3
защо какъв е проблема за аналания секс и бебето, а и да ми харесва лошо ли е!>

Ами има проблем и то голям. Няма случай някоя жена да е забременяла анално, само един Азис, но той не е доказано, че е от женски пол.

# 4
  • Мнения: 16
кой е казал, че ще зсабременее аналном Thinking

# 5
  • Мнения: 276
За гъбичките - консултация със специалист непременно!при мъжете обикновенно нямат проява но при жените вече въпроса стои по друг начин!Второ ако искате бебенце трябва да бъде здрава средата във влагалището и.не че често не се получават гъбички и по време на самата бременност но си мисля че е редно да забременее след обстоен гинекологичен преглед и цитонамазка отхвърляща разни други проблеми!
За средствата - еми изискват се средства но най-вече отговорност голяма  NaughtyЗа позите по време на бебеправенето - то ако е писано ще стане и без специална подготовка със пози  Peace
Опасно би било за всяка жена ако бременноста и протича без лекарски надзор! Просто е задължително това - живеем в 21 век и има женски консултаций които се грижат за здравето на бъдещата майка!възрастта и не е преклонна и е във разцвета на силите си тъй че помислете върху съвета ми и действайте - успех!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
...нямаме задръжки и анално сме го правили. проблема е, че след един два пъти проникване в свинктера и се появиха някакви малки гъбички ли, как му се казваха.... оказа се, че сигурно аз съм я заразил, а то дори и с презерватив се предавали, дори само с ръкостискане!

Да нямаш предвид кондиломи? Те са различни от гъбичките.

Общи условия

Активация на акаунт