Холандска тема - 24

  • 19 868
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914


това сме ние Hug
Morki 01.08 - Ан-Мари 30.03.2007
Мопси 10.12 - София 08.01.2007
Milika 06.04 - Ариена Слава 29.10.2007
megan79 - 09.02 Елисе 13.06.2006  термин19.06.2008
Marieta 13.12 - Мартин 15.09.2005
Милен@ 07.01 - Александър Юлиъс 08.03.2004
kartinka 04.08 - Себастиан 22.07.2006
kariluis 01.12 -  Александър Ерик 06.07.2005
Mari-7 08.09 - Калина Кроон 07.03.2007
sterje 25.05 - Ванко 03.10.2002
звездичка 02.04 - Ерик 22.05.2007
eddita 21.01 - Максим 14.03.2007, Алекси 10.07.1996
Kalina_I 28.09- Александър 20.09.2007
SaraJK 20.02 -  Даниел- 25.10.2002, Рубен 20.01.2005 Томас- 12.11.2007
Илче - Виктор 26.04.2006
asotirova - Яков 10.01.2006
puh golqm - Ангел 17.06.1998
mimkata - Станислав
fata morgana
windy [YES]
mimkata
мими 23
dimitiya



българско училище в Холандия

предишни теми:
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема5
тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10
тема 11
тема 12
тема 13
тема 14
тема 15
тема 16
тема 17
тема 18
тема 19
тема 20
тема 21
тема 22
тема 23

# 1
  • Мнения: 7 914
уф и ние днес се чудим на къде да се изнесем...ама като се наспи малкият ще излезем на раходка Party Party

днес Ерик изпочупи всички айца.. докато го гледаме, грабна панерчето с яйцата и аййййде на земята Mr. Green Mr. Green

ами хич нямам с какво да се хваля.. 15 кила са само старта... колко има още не е истина Blush

# 2
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
звезди - Hug Heart Eyes Има, недей скромничи! Peace Не се и съмнявам за секунда, че ще ги свалиш всичките! Flutter Peace
Весел празник на всички.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 110
Воистина Воскресе моми4ета !

Аз миналата година ходих до К??кенхоф и много ми хареса ( мъжа ми не се приъедини с изказването, 4е той пенсионер не бил, 4е да ходи там Simple Smile
Ето и малко от моите фотки от там:

http://rraeva.multiply.com/photos/album/13/KEUKENHOFF?replies_read=2

# 4
  • Мнения: 7 914
ние ще ходим някоя от следващите седмици Flutter

sterretje
уф дано скоро да се похваля Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 550
Христос Возкресение! Да сте здрави всички!

Звезди, мерси за новата темичка  bouquet Браво на теб за свалените 15 кг. Hug Това е страхотно постижение!

Карилуис, като гледам твоите снимки, явно едно и също е всяка година. Така, че стига и един път да се посети и вече чак...след като се пенсионираме Joy

Милика, беше питала за машината за хляб дали пека кексове. Не, бъркам сместа с миксера и пека във фурната. Машината я ползвам само за тесто да омеси (питки, козунаци и други подобни) и хляб да омеси и изпече. Имам толкова книги с рецепти за машина за хляб, но за сега не съм пробвала много...нали после и някой трябва да изяде резултата Crazy

Мопси, успех с намирането на нова спалня. Ако не успеете навреме ви даваме надуваемото легло на заем Wink Шегувам се Hug
И аз така искам- нова къща, нови мебели...абе всичко ново Flutter

От мен Hug



# 6
  • Мнения: 1 550
Като сме на цветна вълна, ето малко снимки от Limmen с мозайките от цветя. От 26.04- 01.05 са изложени. Ние сме решили последният ден да отидем да ги видим Thinking

# 7
  • Мнения: 581
Още веднъж да благодаря за пожеланията!!!!! И Христос Воскресе!!!!  bouquet

# 8
  • NL
  • Мнения: 520
Да се абонирам за новата тема.
Звезди тези килограми от бременността ли са ти?Аз качих доста-около 28 кг но последните 2-3 месеца и доста свалих.За съжаление таза ми е по-широк сега и някои стари панталони още не ми стават но вече в два се шмугнах и си ги нося.Ех,така си ми липсвваха старите стройни  дрешки Laughing.
Миленски ние сме решили и кекс да пробваме да приготвим с машината.Незнам какво ще излезе но една от причините да се замисля за машина беше именно,че не ми се занимава повече с месене на ръка и бъркане кексове с миксера.Автомат гевреци трябва да е всичко  Laughing.Време излишно нямам.А иначе да се похваля изядохме вече един хляб правен там.То мъжа ми го направи де Embarassed аз съм още на книжката с инструкциите(която е 187 страници Mr. Green).Интересна идея и ние да се огледаме за някоя книга с рецепти.А мерак ми е и мъфини скоро да направя,че за рождения ден ми подариха силиконови формички и да ги сефтосам.
Ние пък откакто се е родила малката почти никъде не ходим.Преди само миткосвахме напред назад а сега само в къщи.Много се променихме в това отношение и двамата.На няколко пъти се опитахме да ходим я на гости или до друг град и не си е работа,малката се скъсва да реве като сме на път.
 

# 9
  • Мнения: 1 550
Милика, за мъфините- не се бъркат с миксер, а на ръка. Половинката е спец chef Има една книжка с страшно много рецепти за мъфини (сладки и солени) и там също казват, че се бърка сместа на ръка. То става за 3 мин- сместваш всичко и готово. Идеята е да не се прекалява с бъркането, така не се сбиват при печене.
А кексовете не ги пека в машината заради дупките, които остават от перките (в моя случай 2). И за кексовете смесвам всичко и готово. На мен питки, козунаци, хляб и разни там фокачи и т.н. са ми игра. Тях вече в машината ги правя. Макар че в началото доста повече неща правех, сега вече дори готови смеси купувам вече Embarassed Иначе шкафа го напълних с какви ли не видове брашно Joy

# 10
  • Мнения: 1 559
.. 15 кила са само старта...

Ехэ...Звезди та какъв по хубав стар искаш. Hug Wink
Вече се замислям и аз за боба и лебо,след като родя.... newsm78

# 11
  • Мнения: 7 914
.. 15 кила са само старта...

Ехэ...Звезди та какъв по хубав стар искаш. Hug Wink
Вече се замислям и аз за боба и лебо,след като родя.... newsm78
амииии докато не ти се регулира кърмата и не порасне малката бебона не тЪ искаме при диетуващите Naughty Naughty

измислихте ли вече име? Thinking

# 12
  • Мнения: 1 550
Добро утро, девойки Hug

Малко облачно времето днес Thinking Но като видях, че има сняг на Рила и Родопите...бррр cold
Не е за вярване, че този уикенд беше тук по- топло отколкото във БГ Crazy

Милика, аз чак сега сгрях, че имате нова машина за хляб Crazy Честито и да си я ползвате със здраве Hug Във форума на 'гответе с мен' има много хубави рецепти.

Звезди, каква програма си подготвила на мама? Тя била ли е друг път тук на 30-ти април? Нашите се смаяха как се отбелязва празника тук. Толкова вехтории кога ще видиш иначе Joy

Илче, как изкарахте празниците? Виктор остана ли доволен от подаръците?

Карилуис, знаеш ли дали ще затворят Амстердам на 30- ти за коли?

Мопси, починахте ли този уикенд?

Стерче, как е Ванко? Оздравя ли вече напълно?

Меги, вие отказахте ли се да се местите?

Лек ден от мен Hug



# 13
  • NL
  • Мнения: 520
Миленка мерси за сайта Hug.И от друг форум го видях,че го хвалат а не го бях меркала досега.
Времето тия дни беше наистина страхотно.Като съм с колелото и от дърветата се разнася страхотен аромат на цъфнали цветчета.Пролетна идилия  bouquet
На 30 Април си имаме рожденник в къщи и много се радвам,че винаги е почивен ден.Да видим таз година дали ще идем някъде.Пазарите гледам да ги пропуснеме тоя ден,че не са ми интересни. Но иначе за децата явно е голяма забава да продават.Живот и здраве като поотрасне детето,може да я пращам с баща и Wink

# 14
  • Мнения: 1 559
амииии докато не ти се регулира кърмата и не порасне малката бебона не тЪ искаме при диетуващите Naughty Naughty

измислихте ли вече име? Thinking

Да не се заричам Thinking,ама тоя път повече зор ще си дам..предния път,почти без диети си смъкнах 25-те кила..само 5 си останаха #Cussing out...ако бях се понадупила малко,6тях да съм във форма мн по бързо Crossing Arms...Затова сега ,ще се стегна от по ранко..,а и след второто вече става по трудно .. Tired
Име аз съм казала,о6те преди да знам пола bowuu --Емма..второто име татито още не го е измислил Laughing

Меги, вие отказахте ли се да се местите?


Оооо,не сме Naughty...ама сме в затишие Sunglasses.Още нeзнаем къде искаме,какво искаме..и т.н. newsm78  но е въпрос на време...може края на тази година,вече da се заемeм сериозно..Нека и бебка малко да поотрасне..а как ми се драйфа Sick от ремонти и темподобни... #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт