От Глобул със скрит номер?

  • 54 010
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 18
Моля ви,някой може ли да ми каже как се набира от Глобул със скрит номер?За Мтел знам че е #31#  но за Глобул как е? Praynig

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз не знам, но ми стана интересно. това #31#  се набира преди номера или ...?

# 2
  • Мнения: 18
Да,набираш #31#0888.........и отсреща не ти виждат номера,но това е Мтел.

# 3
  • Мнения: 824
Виж дали имаш функция за звънене инкогнито.Иначе и аз не знам как става от клавиатурата.

# 4
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Самият апарат трябва да има функция за скриване на номера. В моя е "Скрито ID". Предполагам, че за всяка марка и модел е различно, но е нещо от сорта и не зависи от оператора.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Влизаш в настройките на телехона и отиваш на Настройки повикване,оттам отиваш на Изпрати моя номер и задаваш НЕ или както е при теб.

# 6
  • Мнения: 957
Аз мисля ..че трябва да звъннете на глобул и да си активирата услугата КЛИР

# 7
  • Мнения: 18
Имам на телефона "скрий номер" ,но като го активирам и немога да набирам никакви номера!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз мисля ..че трябва да звъннете на глобул и да си активирата услугата КЛИР
Мисля че с поставянето на картата за ползване,КЛИра автоматично е активиран.
Алабаланице значи с твоя апарат не става,на мен също ми се е случвало.

# 9
  • Мнения: 957
Ми не знам. И на двата оператора и МТела и на Глобул не ми е активиран автоматично със сигурност.

# 10
  • Мнения: 4 435
На мен от МТЕЛ си ми беше активирано от самото начало и ми обясниха,че може или от апарата или с #31#.Имам номер и към Глобул и когато сключвах договора ме попитаха-Да се вижда номера,или не?И тогава разпитах точно за криене и т.н. и ми казаха,че единственото нещо,което те предлагат е постоянно скрит номер или не скрит,но няма такава опция,да си криеш както в МТЕЛ.Все пак минаха няколко години от тогава и може да са се променили нещата.Но при мен не става,пробвала съм като съм задавала тази опция от телефона си,но ми изписва "грешка в мрежата".Ако искаш звънни на 123 и попитай оператор.

# 11
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292
v magazin na Globul se podava zayavlenie za aktivirane na uslugata.Mislya 4e i za rouming e taka

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Попълва се заявление за тази услуга. Можеш да го направиш във всеки магазин. Носи си и личната карта.
Ако се опиташ да си скриеш номера без да е заявена предварително услугата, блокираш всички обаждания.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Никога не съм подавала заявление,нито съм питала оператор как да скрия номера си,правила съм го единствено от апарата.

# 14
  • Мнения: 10
Никога не съм подавала заявление,нито съм питала оператор как да скрия номера си,правила съм го единствено от апарата.
И на трите мобилни оператора кода за скриване на номера е този който беше написан по горе.

# 15
  • Мнения: 4 435
Никога не съм подавала заявление,нито съм питала оператор как да скрия номера си,правила съм го единствено от апарата.
И на трите мобилни оператора кода за скриване на номера е този който беше написан по горе.

Да бе да.Да ти дам моя глобулски телефон и да видим кво ще направиш като въведеш #31#.

# 16
  • Мнения: 718
За да разсея всички съмнения момичета, защото съм работила в Глобул като оператор Grinning Обаждате се от телефона, за който искате да активирате услугата на 123 ,диктувате лични данни на собственика на картата и ви активират услугата оттам, а после от менюто на телефона си регулирате кога да се крие и показва. А само от менюто, без да ви е активирана от оператор не може! Молби в магазини и т.н не са необходими. Въпросният код ,изписан по-горе е съвсем правилен. Въпросът е, че при някои апарати функцията за скриване на номер не работи или изобщо липсва , и когато ви го активират от 123 номерът остава скрит за всички обаждания, което е непрактично. Надявам се да съм била полезна.

# 17
  • Мнения: 18
За да разсея всички съмнения момичета, защото съм работила в Глобул като оператор Grinning Обаждате се от телефона, за който искате да активирате услугата на 123 ,диктувате лични данни на собственика на картата и ви активират услугата оттам, а после от менюто на телефона си регулирате кога да се крие и показва. А само от менюто, без да ви е активирана от оператор не може! Молби в магазини и т.н не са необходими.

А платена ли е услугата?

# 18
  • Мнения: 718
За да разсея всички съмнения момичета, защото съм работила в Глобул като оператор Grinning Обаждате се от телефона, за който искате да активирате услугата на 123 ,диктувате лични данни на собственика на картата и ви активират услугата оттам, а после от менюто на телефона си регулирате кога да се крие и показва. А само от менюто, без да ви е активирана от оператор не може! Молби в магазини и т.н не са необходими.

А платена ли е услугата?

Напълно безплатна.

# 19
  • Мнения: 18
За да разсея всички съмнения момичета, защото съм работила в Глобул като оператор Grinning Обаждате се от телефона, за който искате да активирате услугата на 123 ,диктувате лични данни на собственика на картата и ви активират услугата оттам, а после от менюто на телефона си регулирате кога да се крие и показва. А само от менюто, без да ви е активирана от оператор не може! Молби в магазини и т.н не са необходими.

А платена ли е услугата?

Напълно безплатна.

Много ти благодаря,обадих се на оператор и искаха само данните и след 10 мин вече е активирана услугата!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт