New-York-Diet

  • 5 217
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 957
А натурален шоколоад..или сладко..много обичам сладко и се чудя с какво да ги заместя  ..освен със захарина..или шоко за диабетици става ли?

# 31
  • Мнения: 142
magig, разбира се, че може това зависи колко кг искаш да свалиш. smile3503От личен опит знам, какво е да сменяш диета след диета без резултат пробвала съм плодове с чай и мед и не свалих нито кг  както и бях на таратор- кореми ми беше постоянно подут. newsm34Организма черпи енергия точно от въглехидратите замисли се колко гр въглехидрати има само в 100гр мед да не говорим и в плодовете както и калории и в крайна сметка пак гладуваш.Ще се повторя, но в 4 белтъка има само 67 ккал и 0 въглехидрати.Само не гладувай така ще качиш повече пробвай режима един ден и ако ти харесва ще видиш как кг сами ще изчезнат.Ако искаш дори мога да ти напиша моето меню за 1 ден.сигурна съм, че ще свалиш кг-и стискам ти палци newsm  
bebe_efi аз имам същия проблем без сладко не мога в бг имало някакъв шоколад на Колев или нещо такова с 4 гр въглехидрати от него може.Аз си копувам пудинг без захар и си правя следната рецепта:3-4 белтъка ги разбивам с 2-3 захарина и малко от пудинга на прах за аромат и после всичко това го бъркам на водна баня или с миксер до получаване на сняг.Не е кой знае колко вкусно, но ми задоволява глада за сладко.

# 32
  • Мнения: 469
magig, разбира се, че може това зависи колко кг искаш да свалиш. smile3503От личен опит знам, какво е да сменяш диета след диета без резултат пробвала съм плодове с чай и мед и не свалих нито кг  както и бях на таратор- кореми ми беше постоянно подут. newsm34Организма черпи енергия точно от въглехидратите замисли се колко гр въглехидрати има само в 100гр мед да не говорим и в плодовете както и калории и в крайна сметка пак гладуваш.Ще се повторя, но в 4 белтъка има само 67 ккал и 0 въглехидрати.Само не гладувай така ще качиш повече пробвай режима един ден и ако ти харесва ще видиш как кг сами ще изчезнат.Ако искаш дори мога да ти напиша моето меню за 1 ден.сигурна съм, че ще свалиш кг-и стискам ти палци newsm  
bebe_efi аз имам същия проблем без сладко не мога в бг имало някакъв шоколад на Колев или нещо такова с 4 гр въглехидрати от него може.Аз си копувам пудинг без захар и си правя следната рецепта:3-4 белтъка ги разбивам с 2-3 захарина и малко от пудинга на прах за аромат и после всичко това го бъркам на водна баня или с миксер до получаване на сняг.Не е кой знае колко вкусно, но ми задоволява глада за сладко.

 mausssi, много ти благодаря! Дай ми менюто си, ако е удобно! Аз се притеснявам да хапвам толкова яйца, по принцип много рядко хапвам може би на 2-3м Hug

# 33
  • Мнения: 142
Добро утро момичета! byeДнес за закуска ще хапна: 3 белтъка със 200гр гъби и пресен лук.Обяд: 1 филе от някаква риба или бяло масо(аз сам вегетарианка и ям само риба) със 2 домата. Следобяд 2 белтъка твърдо сварени малко по късно 10 сурови бадема. Вечеря: 3-4 белтъка ги бъркаме с 1 с.л. вода, черен пипер и 200гр. сварени предварително броколи.Всичко това се поставя в тавичка и се пече 15-20 мин на 180 градуса.Е това е за сега резептите съм ги извадила от книгата.Успех  bouquet

# 34
  • Мнения: 469
Здравей  mausssi! Може ли да те помоля да ми преведеш ако можеш как да правя упражненията в смисъл колко серии по колко пъти  нещо такова не мога точно да си формулирам въпроса! Прочетох в единия ден за риба, може ли да е консерва? Hug

# 35
  • Мнения: 142
Упражненията се правят по 15-20 пъти за всяка страна, по 1 серия, 2-3 пъти на ден, за да не се претоварва тялото от един път.А за рибата може от консерва, но внимавай гледай да не е много мазна.

# 36
  • Мнения: 469
Упражненията се правят по 15-20 пъти за всяка страна, по 1 серия, 2-3 пъти на ден, за да не се претоварва тялото от един път.А за рибата може от консерва, но внимавай гледай да не е много мазна.

Благодаря ти много! До сега съм издържала, но довечера ми се иска да хапна зелена салатка вместо 2 яйца Blush но така ще разваля диетката нали? Blush Щеше да ми пишеш дневното си меню! Hug

# 37
  • Мнения: 142
magig виж малко по нагоре съм ти написала дневното меню, а за салатката можеш да си хапнеш салата с яйца,позволено 1 2 пъти да смениш вечерята или закуската, но е хубаво и белтачини да включиш. Но не забравяй, 4е може само 1 с.л. мазнина (олио) на ден

# 38
  • Мнения: 737
и аз ще хвърлям по едно око,за да видя кой какви резултати има

# 39
  • Мнения: 469
magig виж малко по нагоре съм ти написала дневното меню, а за салатката можеш да си хапнеш салата с яйца,позволено 1 2 пъти да смениш вечерята или закуската, но е хубаво и белтачини да включиш. Но не забравяй, 4е може само 1 с.л. мазнина (олио) на ден

Извинявай! Аз прочетох, но помислих че ще ми дадеш нещо друго Embarassed Аз за мазнината не се притеснявам ям салатките само подсолени и оцет( лимонов сок)! За съжаление малко наруших с една чаша нат.сок- грейпфрут Embarassed, но за сметка на това не съм обядвала! Сега си правя чайче, не съм и вечеряла, защото закъсняхме с разходката и се прибрахме преди малко! Hug

# 40
  • Мнения: 110
започваааааам............от утре Party Party Party Party Party  Party Party Party

този път няма мърдане.

# 41
  • Мнения: 142
magigbyeедин сок и то грейпфрут не е прегрешение все пак и ние сме хора spoko.
дива коза хубав де за начало  newsm10 чакаме те.Аз съм решила утре да пробвам без нито грам въглехидрати, т.е. само на яйца и риба, защото искам малко да се огранича и да си ускоря отслабването.Ще ви пиша какъв е резултата и дали изобщо съм издържала Sneaky

# 42
  • Мнения: 53
mausssi браво на теб,колко дена направи ве4е?Можеш ли да ми пратиш на е-маил твоята книга?В моята няма рецепти.Успех на всички диетуващи.Момичета споделяйте резултати и рецепти.Предварително мерси

# 43
  • Мнения: 2 674
Аз ще почета засега и другата седмица почвам. Искам и аз да съм като Хайдито.

# 44
  • Мнения: 469
magigbyeедин сок и то грейпфрут не е прегрешение все пак и ние сме хора spoko.
дива коза хубав де за начало  newsm10 чакаме те.Аз съм решила утре да пробвам без нито грам въглехидрати, т.е. само на яйца и риба, защото искам малко да се огранича и да си ускоря отслабването.Ще ви пиша какъв е резултата и дали изобщо съм издържала Sneaky


Добро утро! За мен е голямо постижение да не прегреша със сладко и месо вчера!!! Heart Eyes Муси какво означава без въглехидрати! кое от нещата позволени в диетата е въглехидрати? Салатите ли? Извинявай за тъпия въпрос, но ако не сваля кг, да ускоря и аз Hug

Общи условия

Активация на акаунт