New-York-Diet

  • 5 209
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 142
Добро утро момичета !  wavey
Donna13 тези дни ще видя да ти я испратя, но моето е само 14 дневен план не е цяла книга. Ще ви напиша и резептите  love001.Аз вече спрях да си броя дните  smile3506
magig салатите имат въглехидрати, но са от хубавите coolcool ето ти една табличка има всичко в нея.Белтъците, рибата, месото са без.
http://spidersport.com/calories.php

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 11:18 от mausssi

# 46
  • Мнения: 469
Добро утро момичета !  wavey
Donna13 тези дни ще видя да ти я испратя, но моето е само 14 дневен план не е цяла книга. Ще ви напиша и резептите  love001.Аз вече спрях да си броя дните  smile3506
magig салатите имат въглехидрати, но са от хубавите coolcool ето ти една табличка има всичко в нея.Белтъците, рибата, месото са без.
http://spidersport.com/calories.php

мого ти благодаря

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 13:12 от magig

# 47
  • Мнения: 142
Как върви диетата момичета? newsm51 Аз тотално се изложих днес срам ме е да ви кажа, но от утре трябва да почвам диетата от начало. Не правете като мен, днес бях на рожден ден и просто си наваксах сладки работи за 1 година умирам от яд, но връщане назад няма Banghead smile3555,Просто съм за един голям fight до обяд всичко беше ок и после......Всеки ден ще ви пиша по една рецепта от книгата.
Скариди със зелена салата;Намажете един тиган с 1/2 с.л.зехтин, нарежете на ситно половин скилидка чесън, 1/2 с.л. червен пипер и малко риган във всичко това добавете 150 гр домати от консерва и оставете 20 мин да се вари.Добавете след това 175 гр скариди за 4 мин. Салатата е пожелание.

# 48
  • Мнения: 53
mausssi мерси за рецептата Hug  bouquet
Не се коси за нарушението.Вземи изпий един зелен или друг слабителен чай и всичко ще е наред,набързо ще изкараш навън прегрешението преди да ти се е лепнало по тебе.

# 49
  • Мнения: 957
Брр колко ми е гадно да рупам само зелена салата..една безвкусна ми е ...но от днес почвам...

# 50
  • Мнения: 469
 Embarassed  Здравейте! И аз тази сутрин се изложих, хапнах една кифличка(малка-дето са по няколко в пакет- ако се сещате), но като прочетох съвета на  Донна13, се успокоих и моментално си направих чай-майчин лист, но все още не действа Sad Но поне имах около 15м бързо ходене до пазара, дано съм изгорила някоя друга калория! Blush Обаче пък вчера не съм хапвала яйцаааа! За деня съм изяла на обед малко салата и за вечеря към 18ч я доизядох! Днес от обед започвам правилно хранене! Мауссси, може ли да си хапвам по обикновени неща т.е. когато има риба да е или на скара или консерва- в собствен сос, когато и пилешко да е печено ? Тези рецепти не ми харесват нещо по просто искам, че когато започна да ги приготвям и освирепявам от аромата на готвенето Blush и докато стани си хапвам и всичко друго което е в шкафовете! Така поне беше с всички други диети! Извинете за дългия пост! Hug

да добавя, че все пак рецептите си ги записвам Grinning

# 51
  • Мнения: 142
Здравейте, сладуранки! Гледам, че се справяте добре аз днеска съм стриктна, но започнах от 1-ви ден.Чак сега си хапнах 4 белтъка.
magig, разбира се,че може тези рецепти ги пиша, защото ме помолиха за рецептите от книгата аз си хапвам риба от консерва и най-често риба тон във вода има само 0,7 гр мазнини.Съветвам те да наблягаш на белтъчините не на салати те са просто за гарнитура и не си изключвай белтъците именно на това се гради диетата.
bebe_efi хайде почвай заедно сме на старта и вече няма да е нужно да хрупаш само салата
Hamburger

# 52
  • Мнения: 25
Здравейте! То няколко дни преглеждам темата и все се каня , ама... newsm78   май е време да се включа и аз - приемате ли нови попълнения ?
 mausssi - имам един -два въпроса към теб и бих се радвала да ми отговориш - ако имаш време и възможност  smile3503 Прегледах менюто и се чудя дали не е възможно да не си хапвам салата та която е включена в дневното меню , а да използвам супената лъжичка олио за бърканите белтъци  newsm78, може ли да се консумира повечко сол - защота немога да ям безсолна храна, а рибата от консерва да я заменя с филе или с нещо друго , и последно въпросче - за какви упражнения става на въпрос - те съпътстват ли диетата или са по-желание ?

# 53
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз си записвам рецептите.....Ще съм на линия от понеделник. Имам да разкарам десетина килограма, които качих след като спрях да пуша..... ама явно без упражненията няма да се мине  Grinning....
Лека вечер на всички и приятен уикенд.  Hug

# 54
  • Мнения: 469
Оххххххххх, току що направих упражненията от първия линк! Shocked Малииии направо ми треперят краката! mausssi  , всеки ден ли трябва да ги правя? По принцип знам, че се прави 3 пъти в седмицата! Hug

# 55
  • Мнения: 142
Здравейте, сладури! smile3503
Magi_33 добре дошла при нас smile3525 олиото можеш да си го разпределяш както на теб ти харесва важното е да не е повече, сол може да се консумира но в малки количества, рибата е по твое желание. Храната можеш да я замениш така, както на теб да ти е вкусно само трябва да се предържаш в рамките на диетата, т.е като има риба ти си избираш каква и т.н. Важни са белтъците не се притесняваи, 4е са толкова много аз ям по 6-7 на ден. Упражненията по принцип съпътстват диетата,(аз не ги правя) можеш да спортуваш нещо друго вместо тях.Е, успех и да пишеш  love001
Арбанашка кокона хайде идвай при нас Hands Clap
magig прави ги през ден или ако са ти тежки спортувай нещо друго.Кой ден ти е вече? Как се чувстваш има ли някаква промяна? На мен ми е едва 2 ден заради оная глупост където злоупотребих със сладки. lovekiss
Ако обичате да пиете кафе по добре да е безкофеиново в началната страница съм написала, че е забранено.Позволено е по чаша вино, но задължително с 2 чаши вода.

# 56
  • Мнения: 469
Здравей mausssi! Днес ми е 4ти ден! Но не мисля че има промяна, защото не изпълнявах точно освен първия ден сутринта, имам предвид за яйцата! Аз нали бях писала назад, че пропускам хранения! Но пък не съм прекалявала с нищо! В смисъл хапвала съм само салатка и то 1/2 порция! Без мазнина само с лим. сок и малко сол! В понеделник започвам сериозно! Утре сме поканени на сбор( а като знам какви вкусотии се готвят и да искам няма как да устоя! Sad но непременно няма да прекалявам Naughty Заредила съм се с яйца! mausssi, ако в понеделник хапна по схема сутринта яйца на обед само риба и за вечеря яйца без салатки, дали ще сваля килце? И от вторник да включа салатка само на обед както е желателно? Hug

# 57
  • Мнения: 142
magig, със сигурност ще отслабнеш като ядеш без въглехидрати,но калко точно зависи от оргнизма ти.Аз пък днес съм поканена на гости и трябва да устоя на изкушенията утре ще пиша. smile3506 smile3525

# 58
  • Мнения: 25
     Здравейте дами ! Благодаря за топлото посрещане Simple Smile Ще започна диетата от утре - днес нямах възможност да изляза преди обяд от вкъщи за да си купя риба Sad , но от утре съм на линия . Аз съм от тези дето пробват всичко , ама после  smile3518 все се получава йо-йо и  smile3511........... Но пък и аз не се предавам  - продължавам да пробвам  smile3521 Най-лошото на диетата е забраната за кафенцето - то ми е любимо , ще се опитам да мина само с по едно мъничко на ден - защото аз пуша твърде много и пия кафе в неограничени количества smile3503

# 59
  • Мнения: 25
Привет ! Започнах диетата smile3533 Пих едно мъничко кафенце , хапнах си три белтъка  и сега остава да издържа докато стане време за обяд  smile3508 През почивните дни малко ми се объркват часовете ми за хранене  smile3507- ставам късничко и си лягам късничко , но пак ще успея да спазя закуска , обяд , вечеря . Предполагам повечето от вас правят упражненията - аз да си призная  newsm53не мисля да ги правя - не обичам да спортувам , а и си имам здравословни проблеми - непозволяващи физическо натоварване Cry Надявам се диетата да има ефект
  mausssi - трябва ли да се пият повече течности , чайчета ?
       Приятен ден на всички и се надявам , почивните дни да не важат и за вашата диетка  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт