Каша "Лека нощ"

  • 3 645
  • 10
  •   1
Отговори
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте момичета.
Искам да питам как давате кашите лека нощ, по колко  ,в колкоч часа  и колко време преди лягане
Питам защото моя син пие в 8,30 240 мляко и хич не се засища.Едвам изкарва до 4,30 или 5 с млякото.Като се буди по 2 пъти да пие вода,и според мен ама хич не му стига това мляко на коремчето newsm78
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 556
Аз я давах  към 20-20.30 часа, но понякога след нея пак си пиеше мляко, но по-малко от обикновеното. Като количество винаги съм я правила на око и колкото изяде детето.
А затова, че от 20.00 часа се буди чак в 5 ми се струва нормално. При нас малката до скоро пиеше вечер мляко към 2, 3 или 4 часа, а виждаш колко е голяма.

# 2
  • Мнения: 195
аз давах няколко дни кашата вечер преди лягане и почна по никое време да се буди зверски изгладняла-не я засищаше. Спрях и почнах да я давам следобед, а вечер си давам АМ-210 мл.

# 3
  • Мнения: 331
Аз я давам следобяд преди вечерното хранене. След това преди да заспи си пие млякото колкото иска и мисля, че се засища. Не знам обаче дали ние можем да сме критерий, тъй като бебка не е от най-ящните...

# 4
  • Мнения: 165
Давам каша" лека нощ" към 18 часа, към 21 часа изпива около 170  АМ с бисквитка и се буди към 5,6 сутринта.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз на тази възраст давах кашата следобяд,а вечер АМ  Peace

# 6
  • Мнения: 554
Давам я в 16:30ч. и в 20:00ч. си пие 180-190 мл. АМ, събужда се в 7:00ч. сутринта и не се буди вечер.

# 7
  • Мнения: 1 008
Давах каша "Лека нощ", като последно хранене в 20ч.

# 8
  • Мнения: 2 960
ани-бани ..на вашата възраст давах от Кашите за Лека нощ на Хип в 17.....после вечерта пиеше количеството АМ...така изкарваше до сутринта. Към десетия месец обаче въведох вечерята в 19.00 вечеря и  после към 21 часа изпива АМ.Така се засищаше до сутринта...обаче си остана папкането в  16-30-17.00 ,като редувах кисели ,тези каши...Но само такава каша за вечеря..при нас не засищаше.

# 9
  • Мнения: 1 674
моята хубавица изобщо не се засища от тези каши за,,лека нощ,,

# 10
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
мерси з аотговорите момичета Peace
за сега  няколко дена слагам  към 240 АМ по 3 бисквитки плазмон и спи до сутринта  до към 5,30
Явно го засища Peace

Общи условия

Активация на акаунт