С какво проходиха децата ви ?

  • 3 014
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Няма отговор "босо". Моето дете проходи босичко или по точно с едни чорапчета с кожени подметчици. Обувала съм му терлички или буйки когато сме били навън, но не е прохождал с тях. Бяха по скоро за да не му е студено на крачетата.

# 61
# 62
  • Мнения: 307
Вкъщи - бос , а вън - със сандалки.

# 63
  • Мнения: 2 960
малко време с чорапки и терлички- в къщи.После и в нас и навън с обувчиците с ципчета на Колев и Колев.

# 64
  • София, център
  • Мнения: 3 455
С обувки.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 011
Сводът се оформя до 3-4 годишнината, няма нищо общо, в добре направена обувка влиза идеално всеки крак, а пък ако детето е с по тясно краче тези буйки, са широки по принцип и шават, което пък е много вредно за прохождането.....
Съгласна съм с теб принципно. Имах предвид горната част на крачето, не знам дали съм го обяснила разбираемо. Крачето на моят син не влизаше в абсолютно никакви обувки, независимо от марката, просто горният свод му беше по - издаден, крачето му беше доста пухкаво като цяло.
Буйките бяха перфектен избор в случая, широки са, да, но имат и модел с връзки, където проблема с ширината отпада. Буйките ги ползвахме сравнително кратко, горният свод се оформи много бързо и му купих обувки.

# 66
  • Мнения: 3 929
С буйките. Опасно е с маратонки.

# 67
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В къщи бос, навън с обувки.  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 44 041
Сводът се оформя до 3-4 годишнината, няма нищо общо, в добре направена обувка влиза идеално всеки крак, а пък ако детето е с по тясно краче тези буйки, са широки по принцип и шават, което пък е много вредно за прохождането.....
Съгласна съм с теб принципно. Имах предвид горната част на крачето, не знам дали съм го обяснила разбираемо. Крачето на моят син не влизаше в абсолютно никакви обувки, независимо от марката, просто горният свод му беше по - издаден, крачето му беше доста пухкаво като цяло.
Буйките бяха перфектен избор в случая, широки са, да, но имат и модел с връзки, където проблема с ширината отпада. Буйките ги ползвахме сравнително кратко, горният свод се оформи много бързо и му купих обувки.

Ами ние този проблем и до ден днешен го имаме с някои модели например на КК в повечето не мога да му тикна крака, за това и за мен зависи от обувката....
...все пак има обувки за прохождане направени - вероятно е отчетен при тях този проблем и са се постарали да ги направят подходящи......не знам.....може пък да сзме го изпуснали просто този момент, защото като купувах обувки той вече си ходеше прилично стабилно...

# 69
  • Мнения: 2 171
Проходи с буйките с цип на Колев и Колев.

# 70
  • Мнения: 133
И двамата проходиха боси в къщи, а след това съм им купувала качествени обувки според сезона.

# 71
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Проходи с буйките с цип на Колев & Колев

# 72
  • Мнения: 402
Проходи с буйките с цип на Колев & Колев
И моята дъщеря така, а вкъщи по чорапки.

Общи условия

Активация на акаунт