Край с цигарите! - тема 2

  • 13 697
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 226
kpematopka е баш сега ли бе злато ти се до пуши.Я си мисли за нещо друго.Толкова си изкарала.Няма да се почустваш по-добре, ако я запалиш шибаната цигара.Повярвай ми. Hug

Стелчеееееее,аз без да съм бременна съм вече 70 килца бе слънце EmbarassedСрам мЪй да си помисля колко ще стана като стане и бебо Wink

А колко си висока.Защото мойте 66 кила, са натрупани върху 160см. тяло. newsm78 Сещаш се, къф слон съм, нали.
Гуш за всички. Hug

# 16
  • Мнения: 1 284
Стелче и аз съм толкова висока-1.62.Тъй че съм същия слон Mr. Green

# 17
# 18
  • Мнения: 169
Абе кукли, за какви слончета говорите, някой ще вземе да ви повярва, ама тука всички сме красиви clean! Много ми е уйтно тук при вас, че и весело! Тонита, за протокола около 8 дни не пафкам.Мале колко съм далече!Грация, благодаря мила никога не ме забравяш и ти като Тонита. Хубава вечер сладурки!

# 19
  • Мнения: 1 284
Браво Стасмар HugАз навъртях вече две седмици.Вече намалям значително табекса-по две хапчета на ден.Докато започна стимулацията ще трябва да съм го спряла изцяло.

# 20
  • Мнения: 1 247
Запис на новата темичка
и ви гушкам Hug

# 21
  • Мнения: 1 248
Елгедел, 2 седмици! PartyБраво,преминала си най-трудното!  bouquet
Стасмар, 8 дни съвсем без цигарка, и без табекс звучи страхотно! WinkНастина страхотно, ще видиш как ще се увеличава броя на дните без да се усетиш. Hug

Момичета, аз нямам нищо за хвалене- броя ни е паднал на 0.500 мил/мл. CryМорфологията е на границата...
Уролога препоръча инсеминация, и отказа да търси причините за лошите резултати. #Cussing outБило необходимо много време и много изследвания... Shocked Shocked ShockedПонякога са ужасни непукисти лекарите, не им пука за хората  Tired
Приемам го от хубавата страна- ще си действаме това лято с инсеминации, а септември ще подготвим изследвания и ще посетим      Д-р.Кацаров. Wink
Прегръщам ви Hug

# 22
  • Мнения: 1 284
Тонитка и аз започвам инсе в началото на май LaughingАко не успея и тази година подавам молба за осиновяване.  Confused

# 23
  • Мнения: 169
Тонита, Елгедел, на всички тук от цялото си сърце желая preggoвярвам, че ще успеем и ще прегърнем това щастие! И ние ще гушкаме своите бебчета!

# 24
  • Мнения: 1 284
Добро утро банда!Кафенцето е от мен Wink

# 25
  • Мнения: 169
Здрасти компанията! Благодаря за хубавото кафенце. Хубав и успешен ден за всички!

# 26
  • Мнения: 353
Здравейте момичета,

Честито ви Възкресение Христово. Желая мир, любов, здраве и благоденствие на вас и на семействата ви. Дано молитвите ни в този светъл християнски празник сбъднат желанията на всички нас в този сайт и ни зарадват с едно малко чудо наречено - бебче  Hug Hug Hug


Тани,
Благодаря, че си ни спретнала новата темичка  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 13:33 от TATKO BARBA

# 27
  • Мнения: 196
Ех,че готино кафе newsm53

# 28
  • Мнения: 1 226
elgedel мерси за кафенцето.А цигарката? smile3534 rotfImao rotfImbo Къде е?  smile3533

# 29
  • Мнения: 1 284
Стелче,каква цигарка бе слънце? Mr. GreenТакива гадости с кафето не сервирам smile3533
Ай дЪ сЪ пУхваля,днес пих биричка на брега на морето.МалИииииии,супер беше,ама бяхме за кратко в Бургас,само за няколко часа.Поръчахме си и витринка Grinning
Гушки на всички Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт