Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6

  • 30 781
  • 668
  •   1
Отговори
# 30
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Разписвам се и аз, дано темичката да е на късмет за всички.
Успех на elli_g и n_a , късмет и на всички с предстоящи процедури.
 Hug

# 31
  • Мнения: 1 247
Запис в новата тема Peace
ели и на стискам ви силно палци  Praynig Praynig Praynig

# 32
  • Мнения: 3 246
И аз да се разпиша в новата темичка, да ни е на късмет Peace
Успех на всички момичета в процедури Praynig

# 33
  • Мнения: 1 351
привет и от мен !!!
Много късмет на всички . newsm51

# 34
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета!!!
Ели, Н_а, стискам палци за процедурата, не е толкова страшно...
На мен вчера ми беше трансфера и сега вече чакаме... ще си мързелувам и ще си гледам сериалчета Joy
Успех на всички!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
# 36
  • Мнения: 4 589
dessy_g много късмет ти пожелавам. почивай си, глези се, гледай романтични филми, мисли само за хубави неща и не забравяй да вярващ и ще стане. И не мисли за тестове от рано, почивай.

Успех мила

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Успех и от мен на всички момичета, които са в процедури или им предстоят! Дано всички да имате само по един опит - УСПЕШЕН!

Аз още съм далеч от тези процедури, но вътрешното ми убеждение е, че няма да се размина с тях...

# 38
  • Мнения: 140
Да се запиша и аз в новата тема, пъка дано е на късмет! На elli_g и n_a успех днес! Стискаме палци къде каквито има Praynig и чакаме добри вести.

# 39
  • Мнения: 169
dessi_g,и от мен много стиснати палци!Почивай, пази се и аз като Ники да кажа не бързай с тестовете. Успех миличка!

# 40
  • Мнения: 524
Здравейте милички! Hug
Много, много благодаря на всички за пожеланията и подкрепата!   bouquet
Вече съм в къщи, даже хапнах и сега мисля да подремна малко. Пункцията ми беше в 9,00 , но в 8,00 бяхме в клиниката. Всичко мина добре, упойката ми понесе повече от добре, събудих се бързо и в стаята си  лежах, гледах тв, после ми донесоха вафла и сокче.  При прегледа д-р Ганева ми махна тампонадата и към 12,15 и тръгнахме. Каза че всичко е ок, извадила е 10 фоликула, но има от тях не достатъчно узрели. Ние си знаехме още преди, понеже не растяха с еднакви темпове. Разбира се сега се надяваме да се оплодят останалите. Дай Боже! Praynig
Док. каза, че може да кървя, но засега нямам нищо. Чак сега взеха да ме болят яйчниците, но вероятно е нормално.
Успех на всички на което им предстои пункция - вече от опит ви казвам, че никак не е страшно. dessi_g пази се и стискам палци за двете чертички Hug

# 41
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Elli, браво че всичко е минало добре, пожелавам още по-добре да е на трансфера. Късмет  Hug Peace

# 42
  • Мнения: 1 351
Успех elli_g, стискам ти палци да се оплодят повече и здрави яйчица и да станат чудесни ембриончета .

# 43
  • Мнения: 4 589
Ели радвам се, че всичко е минало добре. Мен пък доста ме боляха яйчниците, даже ми бяха сложили свещичка за болките. Но ми мина сравнително бързо.

Пожелавам ти да се оплодят най-здравите и хубави фоликула и от тях да стане най-хубавото бебче/бебчета. Почивай си сега.

# 44
  • Мнения: 114
Здравейте нили момичета!!!!!! Честита нова темичка! Дано ви донесе много късмет!!!!!

Мила desi_g радвам се за теб. Сега си почивай и гледай малките бебочета! За утрогестана не се оритеснявай. Така през устата е така да се каже по - концентриран. Затова те кара така да го пиеш. Стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт