Въпрос към всички татковци - бъдещи и настоящи

  • 6 298
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
i nie go praviheme dokato malkia be6e vatre no otkakato izleze ne6to niamam jelanie kato 4e li sme si omraznali dori nemoga da se vazbudia kogato toi zapo4ne da me dokosva i tva vze da se slu4va otkakto rodih predi 1 god. Pri niakoi ima li podobna situacia?

# 16
  • София
  • Мнения: 512
И на нас ни забраниха секса Cry , понеже лежах за задържане още в третия месец.Тогава оше   не се знаеше че сааа близнаци.Аз през цялата бременост бях така зажадняла за секс 4е с нетърпение чаках да родя.Но и като родих два месеца заради бродерийката се пазех .Щом изминаха и тези два месеца наш тати  постъпи в родната казарма (висшист).И аз на сухо до първата отпуска.А докато кърмех не мога да ви опиша какво преживявах- бива хормони ама 4ак толкоз Laughing

# 17
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Anonymous
BeaZtiE,
tvoite bibitki sa susto vid sex...
Ok?

абе човека говореше за секс. много ясно - че :69 и подобен вид "любов" работи със страшна сила.. ама все пак е офтопик Simple Smile става дума за чист, стандартен, класически секс..
защото нищо не ми пречи да предложа "ами - правете аналаен секс - какво толкова" - ама това също е офтопик - т.е. те не са на 9 години - за да не значт алтернативите..
така, че.. просто не става дума за тях Simple Smile

# 18
  • Мнения: 826
Цитат на: Anonymous
моятя лекарка ни каза, че не е забранено, ама да бъдело по-елегантно така  Laughing .
ние засега не сме спирали  - в 20 г.с. съм, ама сме го ограничили до 1-2 пъти седмично.
Чувствам се добре, само ме е страх до не получа контракции  Confused:
Мреси ви за мненията
Приятен ден


Биби,обикновенно при многоплодна бременност препоръ4ват да не  се прави секс в третия триместър,именно поради предизвикване на контракции.
Ама ти си още в на4алото,тъй 4е давай смело. Laughing

# 19
Моето момиче, което е почти в 5-и месец, не й се прави много секс. Имам чувство, че нейните "сексуални" хормони са се прехвърлили в мен, защото имам желание да го правя денонощно...Много кофти за мен е, че когато на нея й се доиска, мен обикновенно ме няма. Виждаме се вечер, когато много й се спинка. Изумен съм как постоянно й се спи. Става 20.00 ч., хоризонтира се уж да гледа телевизия й откъртва блажено Simple Smile Доста често си дремва и следобедите... Задоволява се и сама разбира се (това може би не е за споделяне, но все едно), което задоволява донякъде нуждите й и после като се прибера, тя няма сили и желание... Ако има жени в този форум, които не се чувстват желани от съпрузите си нека ме потърсят - освирепял съм за секс Simple Smile) ( в кръга на шегата е това разбира се)
"Аууууу   от глад умирам, с трясък и гръм ще вляза аз!(в къщата с козлетата"

# 20
newsm62 сетих се за виц :
на раждането присъства и бащата.  #Crazy детето излиза и веднага пита акушера:  Confused: -кой е баща ми Neutral Face и той бива посочен  Grinning . малкото му скача на врътъ  #Cussing out и го налага с парни чукове по главата и му крещи : #Bad Talk - А Sign Exclamation  Confused: гот ли ти е така А Confused:  Sign Exclamation  #Shocked

# 21
  • Мнения: 3 569
Не съм правил нормален секс от Август месец. Имам предвид класически секс - вътре, вънка, вътре, вънка.... Френския метод е на почит в момента ... Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 22
Ми доколкото си спомням - правихме секс някъде докъм 4-ти месец и после жената нещо я заболя и прекратихме.....

# 23
  • Мнения: 5 539
Вие двамата май сте потвърждение на теорията за присъствието на мъже в женските форуми Wink

# 24
Цитат на: lilita
Вие двамата май сте потвърждение на теорията за присъствието на мъже в женските форуми Wink
Я обясни каква е тая теория? И имам въпросче - форум на който пише Татковци женски ли е?

# 25
  • Мнения: 5 539
Според моя мъж, повечето от мъжете, които пишат тук, просто търсят нещо за доебаване. Сред толкова много п...ки, какво друго да правят?!
Не споделям неговото мнение, просто казвам какво мисли той.
А форум Татковци естествено си е мъжки, но кой от вас пише само тук?

# 26
хаха - тая теория е малко смехотворна  Laughing  Laughing  Laughing  ако търсехме нещо за до-е-баване щяхме да киснем във форуми за запознанства Simple SmileSimple SmileSimple Smile Аз пиша само тука и в клюкарник  Twisted Evil

# 27
abe chestno da vi kaja jena mi mnogo iska no kato znam che tam mu e glavata i mi e malko neudobno ot choveka

# 28
Значи мъж ми не се разхожда много много по форуми,та отговарям аз.За каката имахме и двамата желание до последния ден,Ама някаква кукувица взе че го наплаши като бях в 8 месец ,че щял да направи нещо на бебето  и повече и не ме докосна,колкото и да го убежадавах.Колко псувни получи тази наша позната от мен,незнам как не я заболя г**а.
А за второто май посъщото време го хвана шубето.

# 29
  • Мнения: 496
Моята бременност беше не просто нормална, а съвсем лека. Може би поради тази причина не сме променяли сексуалния си живот. Единствената разлика - лишихме тати от френски ласки за месец - два (докато ми се гадеше), а с напредването на бременността търсихме по-удобни за мен пози.
Между другото, и двамата бяхме във възторг от порасналите ми гърди  Embarassed  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт