Замъка на граф Дракула

  • 41 191
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Грамотността и уважението никога не са излишни, права си за това  Peace

# 16
  • Мнения: 2 631
Замъкът на Граф Дракула се намира в градчето Бран. Ние спахме в гр. Брашов, което е на двайсетина километра. Мога да ти дам тел. на Тереза, където да спите на тихо, спокойно и приятно място!
Пиши ми на лични ако желаеш, мога още доста подробности да дам, ако искаш!  Peace

# 17
  • Мнения: 3 622
Благодаря но всички които се включиха   bouquet

Със сигурност ще посетим и замъка Пелеш за който съм чувала че е много красив. Мислим за пътуване което ще бъде няколко дена, но не сме си направили някакъв определен маршрут

# 18
  • Мнения: 1 432
Пелеш е номер 1.С двореца на графа не са на много голямо разтояние. Само янколко 4аса  Wink

# 19
  • Мнения: 301
Tasha ако имате повече време може да посетите и рисуваните манастири .Ако вземеш една карта на Румъния и потърсиш градовете от моите снимки по дни ще видиш нашия маршрут
kafe ако е удобно можеш ли да кажеш за колко спахте и на мен да пратиш на лични данните това хотелче ли е или ?Както казах и по горе искам да заведа и децата и ще ми бъде от полза
Благодаря предварително

# 20
  • Мнения: 3 622
Zuzy вашето албумче е страхотно направено и много хубаво е обяснено

# 21
  • Мнения: 3 219
Таша, ходихте ли до Румъния, идния месец мислим да заведем баткото на разходка, обаче трябва първо паспорт да му извадим.

# 22
  • Мнения: 3 622
Таша, ходихте ли до Румъния, идния месец мислим да заведем баткото на разходка, обаче трябва първо паспорт да му извадим.

Планувахме, но за съжаление не можахме да стигнем до там

# 23
  • Мнения: 3 219
Ух, жалко, аз обаче съм се навила, пък и ни е близко.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз се записвам в Темата, защото съм си заплюла тази дестинация отдавна.
На ЗазуМ, специални поздрави  Hug

# 25
  • Мнения: 301
Цитат
На ЗазуМ, специални поздрави
Благодарско Шани !!!
Пожелавам на всички това което видях и почуствах аз там  Hug

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Повдигам пак темата.  Grinning
Чудя се, дали около 22ри да не отскочим до Букуреш и Пелеш?
Казвате, че двореца там е очарователен.
Някой ходил наскоро, дали не би споделил, как е...

И какво означава, че пътя е много труден и тежък?

# 27
  • Мнения: 3 219
Шани,ще ни преварите май, ама мъжо е много зает напоследък Sad. Аз съм ходила до Букурещ, до там пътя не  е лош, ама от там нататък..... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 706
Да ,има един участък до Синая,който 60км се пътуват 3 часа ,без видима причина.Но определено си заслужава.И аз бях очарована от видяното.Мисля на зима да посетим някой от зимните курорти -красота!
До замъка на Дракула така и не стигнах -самите румънци подвеждат и ако не си предварително подготвен...Казват ,че Бран  е Замъка.А Синая наистина е приказна.Може и там да се нощува .Има пансион в парка на замъка.

# 29
  • Мнения: 3 219
Цени помниш ли ориентировъчно ?

Общи условия

Активация на акаунт