Покажете детските си стаи -2

  • 62 298
  • 288
  •   1
Отговори
# 120
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
mami gali, по поръчка ли ви е детската или е готова?
Аз търся нещо готово, подобно като разпределение на шкафчета и рафтчета, но без легло.

# 121
  • Мнения: 44
mami gali, по поръчка ли ви е детската или е готова?
Аз търся нещо готово, подобно като разпределение на шкафчета и рафтчета, но без легло.
Да, по поръчка е и проекта си е изцяло мой.

# 122
  • Мнения: 1 978
Ще купуваме обзавеждане за стаята на сина ми, който е на почти 4г.
Спряхме се на ето това http://www.labirinta.com/bg/product/15385/%C4%E5%F2%F1%EA%E0_%F1 … 2%E0%FF_%D4%E5%FF
на фирма "Ирим" Русе ще е
Та въпроса ми е-имате ли наблюдения за качеството на работа на фирмата и какво ви е мнението за функционалността на комплекта-долното легло е с крачета и става на височина като другото

# 123
  • Мнения: 3 459
Много е готина композицията.
Това съчетание на цветовете много ми допада  Peace

# 124
  • Мнения: 1 046
Освен, че онзи ден гледах каталога на фирмата и с впечатлих от решенията им за детска стая плюс добро ценово съотношение друго не мога да кажа.

И аз ще се радвам да чуя мнение за "Ирим"   bouquet

Само да вметна, че в магазин на матраците Тед имаше техен каталог и цените бяха по-ниски, отколкото сега виждам в Лабиринт, най -скъпата стая беше около 1500 лева, а средно се движеха около 1000 лева. Така, че ако си направила избора си може да провериш и на други места, най-малко заради сравнение на цените

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 10:57 от Nadina

# 125
  • София
  • Мнения: 794

Влюбих се в пердетата ти!!! Това са мойте пердета мечта!

# 126
  • Мнения: 459

Разкошни са.

# 127
  • Мнения: 363
Благодаря Simple Smile Хубави станаха, но фирмата изпълнител ни скъса нервите....Велекс, не са коректни по отношение на сроковете и за още много неща....

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Здравейте!Редовно си ви чета,но сега има едно питане.Някой виждал ли е в България нещо с мотиви от филмчето Грижовните мечета/CARE BEARS/?Имам в предвид всичко-пердета,завивки,бельо,играчки.....каквото и да е.

# 129
  • Мнения: 44
В АЙКО- то на бул.Европа имеше на промоция чаршафи с мотиви от Грижовните мечета. Провери дали все още има.

# 130
  • Мнения: 1 341
аз имам момиченце, а най-вероятно чакам момченце и не мога да намеря унисекс стая. Разгледайте тези
www.klasiko.com
на мен има доста, които ми допадат

# 131
  • Мнения: 4 418
запис ,да следя темата  Peace

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 972
запис ,да следя темата  Peace
и аз  Hug

# 133
  • София
  • Мнения: 3 878
ето я стаята на моя Ники
http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home/photo#5228286121243853410
http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home/photo#5228286058733072706

под леглото му се изважда още едно легло, същото и може да легне някой до него, както правим сега като четем приказки и се приспиваме, а някой ден може и един още едно детенце Wink

# 134
  • Мнения: 1 341
Момичета, моята щерка е категорична, че иска стая в розаво (за нея) и синьо (за бебето). Ама аз нещо не мога да си представя съчетанието на тези два цвята. Вие какво ще кажете?

Общи условия

Активация на акаунт