За дънковата мода питам :-)

  • 3 728
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
А за това какво ще кажете ? Търсих...но май не е обсъждано, а пък мен ме  Shocked   Mr. Green  направо



Ето я и цялата статия

Бикини дънки /Bikini jeans/ са най-новата модна лудост, която тръгна от Бразилия и се разпространи в цял свят.

 Особено го обичат момичетата в Япония. Бикини дънките са измислени за много слаби или много смели жени.

Талията на дънките е свалена под ръба на благоприличието, като отвътре към дънките са зашити бикини или прашки. Дънките са с много ниска талия и не оставят почти нищо на фантазията. Те се държат на тялото с еластичните връвчици на прашките или частите от бикините, завързани отстрани.

Бразилките първи започнаха да носят дънките, от които безсрамно се подават гащите, разхождаха се с тях по плажа Копакабана в Рио де Жанейро. Техните горещи тела в предизвикателните панталони там не изглеждаха толкова предизвикателно, колкото например в препълненото метро в Токио.

Предстои ни да видим дали тези дънки през лятото ще завладеят улиците в Лондон, които изпращат най-сигурния сигнал дали един стил ще оживее или не.




Та...има ли го това у нас вече? Някой някъде виждал ли е / носил ли е ? Бихте ли го обули ?
   
Всички онези момичета, които знаете- всеки е виждал- нарочно си издърпваха гащите/ прашките като се наведат да се виждат.....сега ще имат тази възможност, но дали и смелост? хаха Crazy

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
[ Бихте ли го обули ? [/b] [/color]     Crazy


 Да, но при условие, че имам перфектно тяло(не само слабо)!Много ми харесват, сексапилни са.

# 2
  • Мнения: 824
Обсъждано е в темата за дънките в КМ.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277075.180

# 3
  • Мнения: 516
Я марш в КМ!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 468
Абе, що накрая не вземем да тръгнем по без гащи и да се свършва. Аман, амааанн... писна ми от курвенски истории по улиците. Няма тръпка вече, няма любов, заради тези моди.

# 5
  • Мнения: 1 875
Отвратителни. И на 20 да бях нямаше да се тикна в такова нещо.

# 6
  • Мнения: 223

мммда....вероятно ги има там, но не ми се ровеше за мнения измежду общата 20-страници тема.  Затова исках конкретно за тези да поразпитам всеобщото мнение какво е .... Peace

# 7
  • Мнения: 7 186
Не са ми по вкуса. Иначе да,  определено са за перфектно тяло Peace
Дано да не залеят и тукашния пазар, че отсега си представям на кви преливащи от изобилие гледки ще се нагледам лятото smile3544

# 8
  • Мнения: 5 468
отсега си представям на кви преливащи от изобилие гледки ще се нагледам лятото smile3544
Може да се подават и киче косми от бикините hahaha.

# 9
  • Мнения: 431
Мисля, че е изключено с такива дънки да си дама.

# 10
  • Мнения: 9 865
Мисля, че това е работно облекло, само за професионалистки. Какво значение има тук тялото, когато дългът повелява.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 052
Еее, това вече минава всякакви граници...вярно, по улиците ще започне да "прелива" красота, ако и това стане модно ooooh!

# 12
  • Мнения: 171
 Скоро време не бях виждала по-грозно нещо! Sick Дори и да имаш хубаво тяло, евтино и пошло е...

# 13
  • Мнения: 1 312
Не бих си купила НИКОГА Crazy

# 14
  • Мнения: 824

мммда....вероятно ги има там, но не ми се ровеше за мнения измежду общата 20-страници тема.

Мммда....за твое улеснение постнах линка така,че да не се ровиш из 20-те страници.

Общи условия

Активация на акаунт