Средство против комари и кърлежи?

  • 18 538
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Идва лятото и понеже сме с малко бебе  съм се замислила какво да използвам срещу комари. На пазара има различни неща: едни устройства на Чико които се слагагат в контакта  да сложим решетка на балконската врата и видях едни мрежи които се слагат на кошарата.

Моля споделете какво използвате Вие.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Мъжът ми изпрати от Англия един бебешки спрей против комари.Такава смарад е, че не само камарите, ами и аз бягах от детето като го намазах.За това след първото мазане не е влизал в употреба.

 Но за устройствата които се включват в контакта, педиатърката ме предупреди да не ги ползвам за бебе.

 Чувам, че много майки са доволни от ОФФ.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Миналото лято ползвах ролката на Чико,но само когато сме били навън.В къщи нищо не правя-само мрежи за комари.Не бих му включвала нищо на бебо. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
От онези в контакта. Не е на Чико, май. Не излъчва химикал, а звук някакъв - аз не го чувам, нито бебето. Дори не ми е ясно прави ли нещо, или само му свети светодиодчето, но... друго не може.

# 4
  • NL
  • Мнения: 520
Ние сме сложили балдахин,горе долу така изглежда



Не е влизал в употреба досега но виждам,че добре покрива леглото и е от тюл,което за мен е важно за да може детето да се вижда добре а и то да има видимост извън креватчето.
Идеята за таблетки,спрейове и всякакви подобни продукти не ми допада.

# 5
  • Мнения: 3 034
вкъщи сме с мрежи, за количката също имам мрежа, която вече ползвам, за да не го лазят и други насекоми. за всеки случай и репелент за мазане  Peace

# 6
  • Мнения: 655
Имаме комарници на прозорците и на всички балконски врати. Иначе имаме едни спрейчета, но благодарение на комарниците нямаме кого а гоним и за това не ги използваме.

# 7
  • Мнения: 1 243
И ние сме с комарници Peace

# 8
  • Мнения: 357
хора, имаме комари вече  Shocked Shocked Shocked и то и при нас, и при бабата и дядото в Люлин - егаси ! Sick

# 9
  • Мнения: 1 008
Имаме комарници.
На вилата- Райд, от онези в контакта.

# 10
  • Мнения: 4 335
И ние сме с комарници Peace
И ние Peace

# 11
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Мрежа против комари върху креватчето му.Скоро ще сложим и на вратите,защото тук комарите са голяма напаст.

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
миналата година се пазихме с Райд за контакта и нямах проблеми, ама сега с беба незнам дали не са противопоказни, педи каза Ментолов спирт ако я хапне нещо Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 701
Вкъщи - комарници на прозорците.
Навън - мрежа на количката или едно устройство на батерии с ултразвук, което гони комарите /имаше ги в Метро миналата година/.
В Джъмбо продават подобни джаджи за контакт и на батерии, но са на друга честота и се чува звук.
Толкова малко бебе не бих намазала с нещо...  Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 39 744
Дияна вече е голяма, използвам Райд (на таблетки или течен) в стаята и хола. Също така Дияна я пръскам със спрея ОФФ. Мъж ми също го използва.

Общи условия

Активация на акаунт