Стоичков бие българин в Барселона

  • 6 889
  • 171
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Предполагам, че чуждестранните журналисти едва ли са писали небивалици и глупости по негов адрес, докато нашенските не са се спряли. Някак рабираемо ми е отношението му към родната преса и то няма нищо общо с патриотизма.

# 46
  • Мнения: 3 423
Крум Савов каза,че Стоичков никога не би си позволил подобно отношение към небългарски журналист....Когато говорел с чуждестранните - имало пламък в очите му, любезен и т.н., докато с българските - веднага си променял физиономията, но не със знак +.......

Това е често срещано явление, впрочем.
Погледни обслужващ персонал, погледни
продавачки, погледни митничари, всичко.
Не се учудвам ни най-малко, познато ми е.

# 47
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Той не зачита родните си майка и баща, какво остава за останалите! Да, сигурно е дразнещо да си известен и след теб да ходят папараци, но има и други начини за разправяне. Но Стоичков си е побойник и да ви кажа, че не съм учудена от тази му проява.

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 11:31 от luska

# 48
  • Мнения: 274
Лиси, не се подавай и ти на започнатата преди мноооого години кампания за очернянето на Стоичков. Хиляди пъти са му преписвали какви ли не думи! Има ли ги записане тези негови думи или вярваме безрезервно на жената на фотографа?

# 49
  • Мнения: 274
Селинджър, никът ти отива. Недей ми го хвали Стоичков. Селяк и комплексар. Колкото до славата- Бербатов е по-добър и ще бъде по- известен. Поне има малко мозък в кратунката.
За Асенов не ми дреме.

TSM, благодаря за оценката кое ми отива и кое не! А за БЕрбо не се притеснявай - и него това го чака. Само да влезе в залеза на кариерата си и го почват. Ще го изкарат какйъв ли не, ще започнат да отричат постигнатото, да омаловажават труда и успехите му, да измислят истории от личния му живот и тн. Хващам се на бас със всеки, че ще е така! Ицо е успял човек. От село стигна до Уембли и Златната топка. Познават го всички. От Хосе Карерас, до последния бирмингамски бачкер, интересуващ се от футбол. Най-великият и най-успелият дългарски футболист! Постигнал го е с много труд, хъс, злоба и талант. Простак, селяк - ОК! Той е футболист, а не внук на английската кралица.
Берби, Царят на Презрителния Финт, както го нарича един приятел, е много по-възпитан, сдържан, приветлив. Имал съм възможност да разменя няколко думи с него и преди, докато беше в ЦСКА (сядал е на зъболекарския стол на баща ми) и сега, след като е познат в цяла Европа, и ми прави изключително добро впечатление. Дано успее да издържи на злобата, омразата и курвенските номера, които го чакат и скоро ще го залеят! А трябва да е готов за това, защото и на него ще му спретнат една класацийка и ще го изкарат по-слаб и по-малко заслужил от Гунди, че дори и от гонзо. И най-вероятно и на него ще му писне и в един момент ще използва някоя култова реплика на Ицо Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 423
Селинджър, въпреки че Стоичков е зъл чорбар,
го уважавам заради таланта му. Иначе нормално
от ударите с глава да му са загладени гънките...
Честно казано, личният му живот не ме вълнува.
Наоми Кемпбъл също не е образцова извън подиума.
Това обаче не й пречи да е Наоми Кемпбъл. Какво е
правел Стоичков с родителите си, какво с жена си,
не е мой проблем. И по-горе се изказах, че ако бях
на мястото на Стоичков, нямаше да му простя на този
лаик с апарат. Поне с хенди да беше снимал, има такива
с 3 мегапиксела, тоест, и от 5 метра да снимаш, пак ще
извадят чудни снимки и ще си грабне хонорара. Не ме
е яд на Стоичков, яд ме е на фотографа непрофесионалист.

# 51
  • Мнения: 649
Аз подкрепям Стоичков!!! Наистина, че е простак човека ама си има право на личен живот. Отивам аз с жена си на ресторант и идва някакъв си да ме снима без дори да се представи. Стоичков не е знаел какъв е по народност фотографа, разбрал е чак когато оня е почнал да се обяснява! И малко му е разбил устата, трябвало е повече! Peace

# 52
  • Мнения: 274
А Стоичков е единственият българин, печелил Златна топка и КЕШ

И като спечели КЕШ...какво? И там се показа колко струва....Да се качиш на трибуната под самия поглед на Кралицата? А как се бе нацупил на всички, че не е бил определен за Златната топка в предната година, когато ван Бастен я спечели? И как го оплю и него?

Не, Селинджър, Стоичков никога няма да бъде в сърцата на българите така както е Гунди....Дори заклети цесекари признават Гунди, вкл. и футболисти. Защото Гунди е бил и човек, и футболист. Ако футболист се става с много труд и талант, то това да си човек - ти идва от сърцето. За съжаление последното няма как да покаже Стоичков, защото доброто сърце ражда добри плодове...А аз за негово добро поведение не мога да се сетя.....Подсети ме ти, ако обичаш......Виж...Гунди и след толкова години, не съм прочела някъде лошо мнение за него. А и ако обстоятелствата около него бяха по-различни, би играл и той в голям отбор - и все пак е избрал да играе в България, защото е българин(за справка Стоичков се срамува от този факт), още се помни гола му на Уембли.......Когато станеш известна личност и си на показ, трябва да мислиш и за това, което правиш на терена и извън него. Ако искаш да бъдеш звезда от истинска величина.

На Бербатов от сърце желая да надмине успехите на Стоичков на терена...Защото в живота вече го е направил.

Дори  и фотографа да си го е търсил.... - Стоичков ако е звезда на място, каквато претендира да бъде, не би паднал до нивото му, а би постъпил цивилизовано и не първосигнално. Но е факт,че подобно поведение на Стоичков е стил на живота му...За справка - оплюти и наритани футболни съдии...Защо не игра известно време и бе наказан Стоичков? Защото настъпа най-грубо един футболен съдия......

Маме, направо ме разплака думите  за Гунди и Сърцата на Хората! Ах колко красиво и романтично звучи.... А и с този патриотизъм!!! Рева със сълзи. Дори хемороидите ми започнаха да кървят от умиление!
Тук говорим за футбол и футболисти. Кво ми пука, че Гунди бил прекрасен човек? Ми той и Йонко Неделчев - БАгажника е много добър по душа. Това освен , че би бил много подходящ за съсед, друго не означава. Успехите във футбола се измерват в голове, асистенци, купи, отличия, медали, финали, пари... А не с голове в приятелски мачове, изпросени думи от легенди "да много е добър, как исках да го купим този ама не ни го дадоха" и  спомени от старите ленти на жените в градската градина  "еххх, какъв убавец беше тоз...и добър човек". Ако беше това ако беше онова. Ако беше ама не беше....Но вие никога няма да признаете постигнатото от Ицо и винаги ще го омаловажавате през призмата на характера му, селенията му и измислените истории от дребнави журналисти.

# 53
  • Мнения: 11 607
И какво излезе.......Стоичков е супер, обаче никой в България не го вижда това? Защо обаче е повсеместно разпространено мнението в България, че Стоичков не е от най-културните и вежливите? Защо в чужбина го забелязват, а тук - не? По тази логика да затворим България, да я няма, или най-добре да се продаде, за да има все пак и печалба.......И да се запътим към чужбина, където всичко е по мед и масло и където уважават хората........

Стоичков преди време го бе яд на национала...че никой не му е подал да отбележи 7-ми гол и така да стане едноличен голмайстор в САЩ........

Питам се...защо само за Стоичков България се оказа тясна за неговите възможности,а другите - Костадинова, Дафовска, Попангелов, Богомилова и т.н., и т.н. се мъчат да живеят тука недооценени........Сега се сещам...... - Богомилова остана да помага тук, вкл. и безвъзмезно на деца, които страдат от двигателни заболявания, Балъков - независимо от разводите, любовниците му(те са негов живот) - помага на СОС - детски селища, Дафовска и Попангелов - строят и взимат парите на чужденците в България....Примери има много ........Само Стоичков се оказа голям за малка България.........

И друго...- при публичната личност, за човека смятащ се и за звезда, е пример и на подрастващите.......Ами утре децата ще се сбият, ще се псуват като каруцари и ще кажат - ами и Стоичков прави същото...Него не го наказват, а нас ни наказват...Децата не могат да сложат границата и копират 1 към 1....И след това защо има агресия сред децата....Ами това, което гледат и което копират - това и вършат.......И понякога и с подкрепата и на родителите си....И накъде вървим тогава? Дайте да се бием и да вършим каквото си искаме...Да, понякога някой неща може да са законни(буркана напр.), но къде е морала в цялата работа........

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Стига с тази "публична личност" ! Той не търсил известността като самоцел. Правил е това, в което е най- добър. Какво е виновен, че е бил най-добрият и че хората го обичат и знаят!?!?
И не забравяйте, че темата все пак е за конкретна случка, а не за дискутиране качествата на Стоичков, като човек и футболист.

# 55
  • Мнения: 1 952
Съжалявам, но Стоичков не е всенародният любимец.

# 56
  • Мнения: 274
Маме, и кво излезе сега - че единствения "лош герой" за децата ни е Ицо...? Ако видя синът ми да се бие в училищния двор, ще знам, че Ицо е виновен!
Аре кажи си в прав текст " Ицо не е най-добрият футболист, защото не е от левски! Ицо не е постигнал нищо, но дори и да е постигнал, то не се брои, защото е простак! Гунди е най-великият!"  Извикай го силно, за да ти олекне! И повече не са занимавай с комплексирания Ицо, този малък жалък човечец....По-добре отиди на фитнес Simple Smile



ПП Сравнението между Ицо и другите изброени велики българки е абсолютно несъстоятелно и неуместно!

# 57
  • Мнения: 274
Съжалявам, но Стоичков не е всенародният любимец.

Абсолютно си права и не виждам някой да е твърдял обратното.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 011
Според мен в цялата работа има нещо гнило. Фоторепортера търси евтина сензация.
Явно е разбрал, че ще гризне дървото, щом се е опитал да избяга от ресторанта. Това, че Стоичков е блъснал бременната му жена пък съвсем не мога да го повярвам.
Стоичков може и да се държи невъзпитано по принцип, но и фоторепортерът се е държал така.
Мисля, че никой не би отказал снимки, ако се приближиш спокойно към масата, поздравиш и помолиш за това.

# 59
  • Мнения: 11 607
Стига с тази "публична личност" !
И не забравяйте, че темата все пак е за конкретна случка, а не за дискутиране качествата на Стоичков, като човек и футболист.

Значи вече Стоичков е неизвестна личност.....

В конкретната случка са се проявили конкретни качества на човека Стоичков....

Маме, и кво излезе сега - че единствения "лош герой" за децата ни е Ицо...? Ако видя синът ми да се бие в училищния двор, ще знам, че Ицо е виновен!
ПП Сравнението между Ицо и другите изброени велики българки е абсолютно несъстоятелно и неуместно!

Този не е лош човек, другият не е лош човек, капка по капка вир става.....И за характерите на децата ни, голяма роля играят и хората, които гледат по ТВ......

Казваш велики българи......Всеки един от тях е получил нещо и е дал нещо за България.....Те са спортисти, така че по един или друг начин са сравними...Не сравнявам Стоичков с политици или работещи в друга сфера......

Общи условия

Активация на акаунт