Радостни сме ний мадами, че сме вече майски мами! (32)

  • 13 378
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
ако това се отнася..за мен..съмнявам се...ние сме много притенителни и не искаме да се показваме..чакаме или чакаме..на 3 ще ни приемат ако не сме се появили..за да ни наблюват..уж имахме контракции на записа..но нищо...

# 271
  • Мнения: 37
ЕЕ значи малката иска да си е в пупата още, тя ще си реши кога да си излезе Hug

# 272
разбира се..тя командва парада.. Simple Smileайде..лека и спокойна от нас..отиваме да спинкаме...

# 273
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТО НА ГРЕТА, ТАТКОТО И КАКИТЕ И НА ЩАСТЛИВАТА ЛЕЛЯ, БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ  НА МАМА! МАДЛЕН ДА ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ОБИЧАНА И ЩАСТЛИВА ДА РАСТЕ, че как иначе, в такова голямо семейство Simple Smile!
ЧЕСТИТО И НА ПРИЗМО! нЕДА ДА БЪДЕ МНОГО ГЛЕЗЕНА ОТ БАБА Simple Smile ОБИЧАНА, ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!
ЧЕСТИТ ЮНАК НА СИСИТИ И НА ТАТКОТО, предполагам, той ни съобщи новината. мНОГО ЗДРАВ, ОБИЧАН И ЩАСТЛИВ! ЕЙ, АМА НА НЕГО МУ ВЪРВИ НА ДАМИ, КОЙ ЗНАЕ КОЛКО ЩЕ ГО ИСКАТ  Party
ЧЕСТИТО И НА Mrs.Jan. И НА ВАС МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ОБИЧ!
Сисити, Мrs. Jan - Бързо възстановяване, и прибиране в къщи, сред любимите хора!

аз докато изюета пропуснатото и само честитки.....ех че хубаво
ЧЕСТИТО И НА МУШМОРОЧЕ, МНОГО ЗДРАВИЧЪК ДА ИМ Е АЛЕКСАНДЪР, БЪРЗО МАМА ДА СТАВА НА КРАКА, И МНОГО ЩАСТИЕ ДА СИ НОСЯТ ВЗАЙМНО!ь

Селин, юестита ви годишнина, много и дълго да се обичате!   bouquet

Fruit добре се завърнали в къщи! Стискам палци и аз по дълго се кърмите. И за теб лесно, а за тях чудесно!
Ави, и на вас добре се прибрали, хубаво е, че всицко с бебчо е наред, и раждането  ебило бързо и леко!
AIvanova  и на вас добре дошли! и много много да папка Андреа, и да е много здравичка!  Дано всекидневието в къщи потръгне леко! Това е пожелание и за всички други мами!
sweety24 тя вашата бебка мове точно на термин да реши да се покаже Simple Smile съвсем скоро да ви се усмихне
Слънчо_ бебетата в 9тия месец растът с по около 200 - 250 гр. За една седмица няма да стане слонче, ами ще е добре отгледано  Grinning. И това , ако ултразвука е верен, защото и той дава отклконения, понякога с +/- 400 гр.
viky_v  стискаме палци. Бебо може само да си почива временно, дано да се разшава съвсем скоро и да се успокойш и ти!

много хубаво така, толкова много поводи за честитки!
И пак да си пожелая леко раждане на всички, които тръгнат за болницата през нощта и утре! А на останалите - сладки и непробудни сънища, доколкото е възможно!

# 274
  • Мнения: 1 792
здравейте всички -2в1 и едно по едно Grinning
аз още си мътя и си чакам ама май няма да е скоро.на мен хем ми се ще хем ми е едно шубелийскооо Confusedама няма начин да идва да минава че нямам търпение вече.
а имам един въпрос имаме толкова бебета а само на две от тях снимчици.защо ги криете бе,калпазанки Crossing Arms

# 275
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мацки вие какви контракции най- често получавате.За фалшивите питам.Чче честичко взе да ми се втвърдява корема, а и преди малко едни предменструални болки ме налегнаха и към кръста та чак към слабините и бедрата ми се спускат.Знам,ч е предният път имах такива ама не помня кога точно  ooooh!
И пак да попитам варненки- къде ходите за запис на тоновете? ( айде кажете вече, че за пети път питам и ми става неудобно вече да се повтарям)

# 276
  • София
  • Мнения: 2 876
Здравейте момичета,
Снаха ми беше с планово секцио на 7 май, но вчера бебо реши че му се излиза и вече съм горда леля Heart Eyes
Майчето не е във вашия списък, защото са без компютър Confused Но аз често ви надничах в темата Wink

Искам да ви пожелая леко раждане, бързо възстановяване и здрави бебчета Heart Eyes.....................и моля ви , ако сте суеверни и не пазарувате, поне си харесайте нещата, че днес голямо обикаляне падна с брат ми и пак не купихме креватче Mr. Green Не оставяйте нещата за роследния момент, че татковците се ошашкват Joy

П.п. Майчето е на 21г. Роди в Токуда секцио-хвана промоцията hahaha
 Бебо е 2900кг, 51 см. 

# 277
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито на младата майка   bouquet Да е жив и здрав бебчо и много щастие да носи на цялото ви семейство  bouquet

# 278
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мацки пускам новата тема понеже ще си лягам, а я натъкмих вече през деня  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289593.0

# 279
  • Мнения: 11
Здравейте  Мами  и от мен preggoМожели и аз да се включа във вашата тема за Майските мами?-Подминах си термина вече с 3 дена newsm12 newsm45 днес съм на консултация да видим какво ще реши Докторката newsm78 Weary!!!

# 280
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Valantayn, заповядай в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт