ПЛЕВЕН - 52

  • 16 162
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Тъкмо приключих с оформлението, когато паднаха батериите на машинката, а зарядното го бяхме забравили в нашите. Трябваше или да бъда убита, или да ходя по късни доби в нашите за зарядното. Е...жива съм  Mr. Green
Joy

Ееее,тъкмо щях да похваля аватара ти,че е много оригинален и ти взе,та го смени  Laughing
Такава съм аз-непостоянна. Влече ме нещо към зеленото...  Wink

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Преди време някой питаше за телефон на "Кантоната". Днес дойде служителка от пицарията и остави визитки. На някой, ако му трябва да ми пише.

# 17
  • Мнения: 22 427
Здравейте момичета. ))))

Валенце, такъв уред за подквасване има в ТСМ, само че така ще ти обясня къде е, че нищо няма да разбереш. ))) Не е онзи големият по булеварда, а един друг, ще питам мъжа ми и утре ще ти кажа.
Но бурканчетата са съвсем малко, не знам колко ще ти върши работа.

Момичета, я дайте да си направим една празнична форумска среща някъде навън. )))))

# 18
  • София
  • Мнения: 9 853
Мира,ако е в този ТСМ на пл.Македония,една съфорумка вече ми писа на лични,че там е видяла.Ще ходя тия дни.А бурканчетата по принцип стигат за 1л прясно мляко,което ми е напълно достатъчно. PeaceСамо да намеря и веднага ще си купя.
И аз искам среща,хайде да се организираме. Grinning

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Хайде и аз да се разпиша в новата тема. Peace
И един въпрос,къде се намира съвета,трябва ми удостоверение за постоянен адрес newsm78

# 20
  • Мнения: 22 427
Валенцето, да, точно там е, навътре в магазина е този уред. )) И аз го гледах и се чудех, ама не си взех, сигурно още го има. ))))

slanced, взима се от ЕСГРАОН по принцип това удостоверение, а той се намира във 2ра поликлиника на първият етаж.

# 21
  • Мнения: 5 277
Здравейте и от мен Simple Smile
Позагубихме се малко по празниците,но вече сме на линия . Гледам много болни има  Sad Ние също минахме ,но леко,само сополи и Ивччвето един ден вдигна температура,но това беше.Сега пък баща им е болен,той по-сериозно. Да се свършва вече с тези болести Rolling Eyes

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Мirama благодаря,но удостоверението ми трябва за Меги за вадене на задраничен паспорт
и от паспортна служба ми казаха да го взема от съвета. newsm78

# 23
  • Мнения: 765
Атракция, Благодаря за новата тема!
Ани, то няма свършване мила с болестите, нали ти е ясно,че тези вируси са вечецелогодишно.
И аз още не съм си намерила нова фризьорка.
Искам да си направя няколко цвята кичури на "умната" главица.
Люси, минаха ли обривчетата на малката принцеска? Много ти е сладичко детенцето.
Аз днес си направих хубава разходка и си купих пола, риза, панталон и разни дреболии.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 973
Люси, минаха ли обривчетата на малката принцеска? Много ти е сладичко детенцето.

Според личната лекарка е реакция от агнешкото месо - то си се води алерген. Давам й Зиртек. Сякаш малко са избледнели петната. Ще видим утре как е.

Хайде на срещичка и аз искам пак!

# 25
  • Мнения: 1 951
Мirama благодаря,но удостоверението ми трябва за Меги за вадене на задраничен паспорт
и от паспортна служба ми казаха да го взема от съвета. newsm78
Grinning
Съвета казват на Общината - Общински съвет.  ЕСГРАОН-а е общинска служба, но не се подвизава в червената сграда , а на първия етаж на 2-ро ДКЦ. Там си има стая, на която пише "адресни регистрации, удостоверения..." и т.н.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 853
Този ЕСГРАОН не го ли преместиха в новата сграда до поликлиниката?Тя май не е нова,но и правиха някакъв ремонт и мисля,че вече там се  помещава,но не съм сигурна.

# 27
  • Мнения: 22 427
Валенце, поне миналата година още не го бяха преместили, сега не знам. То там се води информативен център. Луди пари за 5гишета.

Атракция, преди време беше пускала сайта, от който си взимаше аватарите. ))) Хайде пак да го пуснеш. )))

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Момичета мерси за информацията.
Днес ходих и си извадих документа.ЕСГРАОН си е на същото място.
В сградата до поликлиниката е някъкъв информационен център(пак към общината)

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 13:17 от slanced

# 29
  • Мнения: 220
Момичета дайте съвет-в събота ще правим кръщене на малката ,тя е на 1 год и половина ,чудя се дали да викна клоуни в ресторанта.
Незнам дали ще разбере нещо ,дали няма да се изплаши ,то не е и само детско парти -почти всички са възрастни.
Ще има около 10 деца.Много се чудя ,най много ме възпира това ,че незнам в колко да ги викна-доспи ли и се става чудо ,още повече че сега няма да може да спи сутринта ,защото сме в църквата и сигурно ще е кисел цял ден.
Вие как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт