стерилизация

  • 5 199
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Стерилизирах в стерилизатора на Чико за МВ печка.След всяко ядене.
Правех го до около 8-9 месец.Сега вече не. Peace
Peace И аз така,а до 1 годинка веднъж дневно.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 084
Аз ползвах електрически, работеше около 2-3 мин и вс Беше готово, събираше доста...Wink но са скъпи де...

# 17
  • Мнения: 1 516
Имам на Авент. Подарък ми е ,аз не бих дала 80-90 лв за една пластмасова купа - по същество това представлява стерилизаторът. За това , колкото по-малко пари дадеш за него - толкова по-добре  Laughing Laughing Laughing. Стерилизацията идва от самата пара, която се образува при загряването , не ти трябват допълнителни консумативи - само вода  Peace

# 18
  • Мнения: 24
ами че то това си е чисто изваряване само че по барзо

# 19
  • София
  • Мнения: 44 084
ами че то това си е чисто изваряване само че по барзо
имено, то това му е и идеята да е по-бързо и по-икономично, все пак се прави по няколко пъти на ден обикновенно....

# 20
  • Мнения: 1 516
Ми да - изваряване е , но по-бързо и по-икономично Simple Smile . А и няма опаснот да забравиш бутилките на котлона, водата да изври и те да се стопят  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 085
Малее тобило голяма играчка с тях.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
До 6-я месец стерилизирах след всяко хранене,след това веднъж дневно-със електрически стерилизатор на Авент и останах много доволна от него  Peace

# 23
  • Мнения: 1 195
До скоро стерилизирах след всяко хранене, сега веднъж дневно.
Имам стерилизатора на Авент за микровълнова и съм страшно доволна  Peace голямо удобство е Simple Smile няма как да го забравиш и да стопиш шишетата Laughing

# 24
  • Мнения: 1 477
колко често стерилизирате бебешките шишета залагалки и др. всеки ден ли или по рядко защото в книгите пише че след всяка употреба
След всяка употреба до 1 годинка стерилизирах. Peace

# 25
  • Мнения: 575
След всяко ползване стерилизирам.

# 26
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
За новородено трябва да се стерилизира всеки път. Какъв е смисъла да го правиш веднъж на ден, като после ще бутнеш примерно залъгалката пълна с микроби в устата на бебето? Когато бебето започне да пипа наоколо и да си пъха разни неща в устата - няма смисъл изобщо да се стерилизира - той си изяжда достатъчно бактерии.

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
стерилизирането го спрях след 1-я месец от тогава мия с гореща вода и сапун, а от скоро веро Фрош Simple Smile така ме посъветва нашто педи и немисля че съм сбъркала, все пак трябва да си изгражда имунитет  детето

# 28
  • Мнения: 422
след всяка употреба ,,,, ги стерилизирам , но ние биба не искаме  Tired , и не знам как да се научим с биба , все на цицата се приспиваме , иначе навън запиваме сами , но в къщи все търсим цица  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 17 591
След всяка употреба ги стерилизирах до към 6 месеца, после спрях изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт