За ушите и химена

  • 5 175
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма да ти трябва фенерче, да не гледаш сливици?!

# 31
  • Мнения: 3 634
Да именно, ако някой има дупки в ушите, пробити по горе описания начин, да каже зарастват ли те или не. Все пак трябва сериозно да подходим и да изследваме и двата варианта.

Относно псувнята мисля, че тя визира друга дупка на ухото, не тази за обеци.  Whistling Някои африкаснки племена са по-наясно с дупките в ушите, устите и т.н.

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, то на онези, на които им висят ушните миди до раменете, е ясно, че няма да зарастнат.
Това май е в подкрепа на версията, че зависи от фи-то.

# 33
  • Мнения: 25 571

Относно псувнята мисля, че тя визира друга дупка на ухото, не тази за обеци.  Whistling


Е, да де, знаем за коя става въпрос.  Mr. Green Няма да правим сравнителна характеристика между химена и тъпанчето, нали?  Stop

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А защо не?

# 35
  • Мнения: 2 792
Мислете логично дами, оставете настрана, коя дупка визира псувнята, а подходете към конкретния въпрос - ако дупките в ушите се пробиваха по реда на пробиване на химена, щяха ли да зарастват или не.

# 36
  • France
  • Мнения: 726
Нямах химен. Наследствено.

# 37
  • Мнения: 25 571
Мислете логично дами, оставете настрана, коя дупка визира псувнята, а подходете към конкретния въпрос - ако дупките в ушите се пробиваха по реда на пробиване на химена, щяха ли да зарастват или не.

А ти за пукнато тъпанче не си ли чувала?  Shocked

# 38
  • Мнения: 3 634
Мислете логично дами, оставете настрана, коя дупка визира псувнята, а подходете към конкретния въпрос - ако дупките в ушите се пробиваха по реда на пробиване на химена, щяха ли да зарастват или не.

Пак ще се обърна към африканските племена. Дупки с такъв диаметър не зарастват.  Naughty

# 39
  • Мнения: 2 792
 Како, аз визирах дупките за обици, другите нямат нужда от пробиване, те са си по дифолт и не зарастват, дори и да не са употребявани, поне моите не зарастват, за това мога да гарантирам.

Пак ще се обърна към африканските племена. Дупки с такъв диаметър не зарастват.  Naughty

Мдаам, права си, ето по пътя на логиката, как стигнахме до някакво заключение, дори подчертано с конкретни примери.

# 40
  • Мнения: 25 571
Хм, а ти колко мъже познаваш, които биха се справили с тази задача - да пробият хрущяла на ухото?  Thinking
Абе, Господ си знае работата, хайде да не му взимаме хляба, а?  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 423
Като си помисля само колко много мъже
припадат, като присъстват на раждане,
мога да си представя какво би им било,
ако се наложи да пробиват уши, както
и с каквото ги е природата устроила...
По-добре да не си го представям.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
Нямам теория.
И практика нямам, де.

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бриджит Джоунсовски въпрос е това.  Laughing

# 44
  • Мнения: 2 070
Лиске, природата и със зъби е надрила мъжете. Някои си умират да ръпат ушите и като се увлекат и дупки могат да продупчат.

За протокола - имам три пробити с пистолет дупки за обеци, ако не нося - зарастват или поне доста трудно се вкарват обици след дълго ходене без, с мъка.

Наистина ли може да се родиш без химен? Или аз пак налапах въдицата?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт