АДЕНОМ на хипофизата - тема 2

  • 92 096
  • 1 295
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 591
dzatara, и аз стискам палци Peace
ако аденомът е малък (както моят - 4 мм) няма нарушения в турското седло! нарушения в структурата му има ако имаш макроаденом!

# 481
  • Мнения: 202
Благодаря ви момичета за прекрасните пожелания. Вече съм омъжена.
 Hug
dzatara, и аз ти стискам палци

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Честито миличка Hug, желая ти дълъг семеен живот изпълнен с много щастие и любов!

# 483
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито и от мен.Пожелавам ти прекрасен семеен живот,изпълнен с много обич и топлота!

# 484
  • Мнения: 4 700
Дълъг семеен живот с много деца и беz аденоми.  Hug   bouquet

# 485
  • Мнения: 3
Здравейте отново, благодаря на вси4ки за бързите отговори. КАТО 4ЕТА за аденома и други имат безсилие,главоболие и гадене,така 4е и моито е от там като се наблюдавам,и тревожноста я има ,но не при вси4ки,явно всеки организам е разли4ен.Само дето незнам как да се боря с  тези симптоми.Пи6ете на вас какво ви помага.

t_ pavlova- mnogo се радвам за теб , желая ти да си много здрава ,6тастлива и оби4ана жена!!!
 
Моми4ета аз отиВам да живея при майка ми за 3мес. с детето,там нямам компютър и нет.така 4е 6те пи6а като се върна. желая на вси4ки много ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ! newsm51

# 486
  • Мнения: 2 591
и от мен още веднъж дълъг, спокоен и изпълнен с любов семеен живот  Hug

а знаете ли дали е хубаво да се приемат някакви витамини например newsm78 бях чела някъде из темите за антиоксиданти newsm78

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета, възможно ли е аденома ми да е станал нехормонален? newsm78 newsm78Откак съм забременяла само първия път беше повишен.И постоянно пада.Уж съм бременна и се предполага че трябва да расте , а е в норма в момента-533.Миналия месец беше 639 newsm78 newsm78

# 488
  • Мнения: 54
Благодаря ви момичета за прекрасните пожелания. Вече съм омъжена.
 Hug
dzatara, и аз ти стискам палци

Честито!! Каква хубава новина, дълъг и много щастлив семеен живот, t_pavlova!

Само дето незнам как да се боря с  тези симптоми.Пи6ете на вас какво ви помага.
аз пия коприва, ама дали ми помага не мога да ти кажа, чувствам се що годе по-добре, безсилието изчезна, гаденето и то, но продължавам да имам тия пристъпи на прилошаване и схващане в главата... по-рядко, но ги имам...

мерси на всички за палците и милите думи.

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Анели,много съжалявам,че не мога да ти отговоря а въпроса.Говорила ли си с Орбецова за това?

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Анели,много съжалявам,че не мога да ти отговоря а въпроса.Говорила ли си с Орбецова за това?

Вчера бях при нея и щях да питам .Ама тя почна да ме уверява, че е по-добре да е нисък и направо забравих newsm78 newsm78

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 07:34 от Aнели

# 491
  • Мнения: 54
Анели,много съжалявам,че не мога да ти отговоря а въпроса.Говорила ли си с Орбецова за това?

Вчера бях при нея и щях да питам .Ама тя почна да ме уверява, че е по-добре да е нисък и направо забравих newsm78 newsm78

на мен моя много близка ми каза, че каквото и да ми има трябва да мисля положително и да си повтарям непрекъснато, че всичко е наред, по този начин тялото само ще започне да се бори с проблемите в него, така че мила Анели, моят съвет е да не се затормозяваш много с чудене какво става, мисли за малкото бебче, което расте в теб и че си добре, и че е по-добре да е нисък, имам познати бременни, които за първи път чуват за тоя хормон, че бил висок при бременни, затова си мисля, че колкото повече ние знаем, толкова повече се притесняваме, кое е в норма и кое не е, както ако сме в цикъл и хормона  е нормален не е гаранция за липсата на аденом, така и обратното мислене, сигурна съм че всичко е наред при теб, не спирай да си го повтаряш и да вярваш, истината е в положителната нагласа.... Hug


п.с лесно е да ги говори човек тия неща на друг, но на себе си е много трудно, личен опит
 Hug успех

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Анели,ще я питаш другия път,но щом е казала,че всичко е наред може би трябва да и се довериш.Гушкам те.

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Дано не забравя , че напоследък ме гони склерозата.Доцентката по -скоро се вълнуваше от инсулиновата резистентност .Как така съм била спряла метформина, след като двете го съгласувахме че много повръщах.Най -интересното при мен е ,че откак не взимам метформин имам чудесни нива кръвна захар и инсулин.При положение, че не се ограничавам в нищо-нито откъм ядене ,нито откъм сладко имам глюкоза 5 ,а инсулина ми е 11.3 при реф стойности 2-22.Много се замислям дали изобщо имам нужда от този метформин, след като докато го пиех глюкозата беше доста висока.И защо след като пролактина ми е в норма , и го свалям непрекъснато защо трябва да го пия тоя парлодел още.Тези лекарства не са безобидни момичета и ненапразно в листовките пише , че са противопоказни при бременност.Може би ако всичко си беше Ок ,нямаше да го мисля, но се оказа че едното бъбрече на бебето задържа урина и това ако не се оправи докато родя ще си бъде проблем след това .НЕ спирам да си мисля , че може да е от всичките тези неща които пия и това ме тормози и то много  newsm78 newsm78.Имам и доверие на доцентката ,иначе не бих ходила при нея .но............... Цеци , ти как си пиле Hug Hug?За съжаление напоследък не ми се влиза много тук , и съм изпуснала какво става

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ох,мила Анели,наистина е много сложно да си с проблемна бременност,но какво да се прави.Излиза така,че се налага да избираш между две злини Confused
Аз съм добре горе-долу.Смятам скоро да си правя ЯМР.

Общи условия

Активация на акаунт