Отвиват ли се докато спят децата ви?

  • 9 763
  • 125
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 561
Имаме същия проблем - не приема спалния чувал, а одеалото го изпбутва и спи върху него. Краката й са все студени. Ставам по 100 пъти да я завивам - веднага усеща и се отвива  Tired

# 31
  • Мнения: 173
Със спален чувал и тънко одеяло отгоре

# 32
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Голямото ми дете също се отвива. Обаче когато започне да се завива не му стигне едно голямо одеял. Малкото и то започва да се отвива обаче нощем спи с чувалче.

# 33
  • Мнения: 7 201
Отвива се и то непрекъснато.Няма спане за мен,по N-пъти го завивам... ooooh!
ПП:Зимата беше със спален чувал,ама сега?! Thinking

# 34
  • София
  • Мнения: 1 124
Отвива се, но напоследък забелязвам че ако и е студено се завива, а ако не може да се завие ме вика и аз я завивам.
Бебето е още малко да се отвива, както я сложа така я намирам когато се събуди    sleepuu

# 35
  • Мнения: 3 929
И ние имаме същия проблем. Не знам колко пъти се будя нощем, за да го завивам, особено когато е болен. Краката му стават ледено студени, когато е отвит. И заспива върху дюшечето. Не съм пробвала със спален чувал. Ама сега топлите месеци направо не си го представям със спален чувал.

# 36
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Иван спи с тънка памучна пижамка и одеалце. Сега не се отвива. Когато беше по-студено върху одеалцето му мятах и една пеленка, щом започна да се отвива сам реших, че му е топло, махнах пеленката и вече не се отвива.

# 37
  • Мнения: 2 631
Отвива се, но никога не съм ставала да завивам. Стои си отвита до сутринта, проблеми не е имала, все пак има пижама.

точно, слагам по-дебела пижама и така  Peace

# 38
  • Мнения: 1 909
Малката спи в чувалче, а на големия съм обърнала чаршафа и одеалото настрани, така че да могат да се подгънат под дюшека. Не се отвива изобщо.

# 39
  • Мнения: 2 090
Отвива се постоянно,докато го завия сякаш усеща и веднага се завърта и одеалцето пак под него CrazyОбличам го с боди и отгоре пижамката,поне кръстчето му да не е голо,а лятото само по боди(по същата причина).В чувалче така и не се научи да спи,изпадаше в истерия като го сложа да спи в него,опитва се да става,пада,изнервя се,вика,ужас smile3511 и дотам беше с чувалчето.Иначе като си ляга сам си придърпва одеалцето и се завива,и в момента в който заспи го смотава под себе си,или го изритва с крачетата си на другия край на леглото.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 029
Отвива се непрекъснато, а аз го завивам отново и отново.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 064
Отвива се, като му стане студено, се буди и се примъква при мен. Не се притеснявам особено от това.

# 42
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Отвива се непрекъснато, а аз го завивам отново и отново.
Ще следя темата

# 43
  • Мнения: 7 474
До 3г. спеше в чувалче, сега не се отвива Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 3 421
Това ми е болна тема - нашият по-скоро спи отвит, отколкото обратното.
В спално чувалче спеше до към 3 год и после категорично отказа и започна моето тегло - по цяла нощ завивам.


Общи условия

Активация на акаунт