Търсим си куче!

  • 872
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
Твърдо решихме-ще си гледаме куче. От няколко месеца го обсъждаме,но все отлагахме и се  чудехме Rolling Eyes. Днес  спасихме от под гумите на колите едно мъниче,оказа се ,че сладура е доберманче.Снимах го,заведохме го на ветеринар,запознахме го с нашите 2 котки  и се подготвихме да го приютим за няколко дни и да разлипим обявки. НЕ СЪМ ВЯРВАЛА,че 4-5 часа прекарани с него ще ме разплачат и така ще се привържем към него.Винаги сме искали куче,но си взехме котки и въпроса все го отлагахме Embarassed. Преди малко се появи собственичката-възрастна жена на която са го оставили младите за 2-3 дни и тя го е изпуснала.Всичко завърши страхотно за животинчето,но това отключи нещо в мен ,в децата и в половинката.Обсъдихме всичко и решихме,че е дошъл момента и ние да отглаждаме едно такова мъниче. Та накратко,ако някой продава или подарява нека ми драсне два реда,плииз. Гарантирам,че ще го обичаме,ще се грижим за него и определено знаем какво ни предстои в процеса на отглеждането.PS.Кучето трябва да е не по-голямо от 2-3 месеца,за да свикне с котките.

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
погледни във форума без дом.
все има мъничета дето си търсят дом... може да намериш твоето кученце.

# 2
# 3
  • Мнения: 4 916
Имаше тема за една булонка, която семейството й вече не я иска,

ред. намерих  - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288421.0

# 4
  • София
  • Мнения: 1 825
Много трогателна история! Представям си жената колко се е притеснила, още повече, че е поела отговорност върху него и не го е опазила.

Пиши после в темата, за да се похвалиш какво мъниче сте си избрали.

# 5
  • Мнения: 134
Ето този синеок бебок си търси дом



"Вървя си аз по улицата и какво да видя- до една кофа в едно кашонче плаче малко кученце.Защо все на мен rolleyes.Малкия е на около месец или по - малък, има хубави сини очи, вероятно като порасне ще бъдат синъо- зелени или жълто -зелени, а може и сини да си останат., много е хубав.Милия беше умрял от глад.Лошото е , че го намирам в крайно неподходящ момент.В четвъртък заминавам и няма да има кой да гледа малкия, така че спешно му търся дом , дори временен, може и само до вторник, ако някой има възможност и иска малкия , и той и аз ще му бъдем много благодарни.Бебчо яде накисната суха храна, кисело мляко, пастетчета.Утре ще бъде обезпаразитен, бълхи няма и е много чист, като всяко изхвърлено домашно.
"

ето тук темата му
http://dog.bg/forum/index.php/topic,15580.0.html

# 6
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
как може някой да изхвърля животинките в боклука бе  Confused

ужас...незнам тези хора какви сърца и души имат.
не мога да помогна за кучльо, много съм далече Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 1 825
Ох, милото, мноооооооого е красиво. Бих го взела, въпреки че имам два котарака /много са ми кротки, изобщо не посягат/, но заминавам за чужбина утре. И котките съм ги харизала на колега да ги гледа. Дано да успееш да го уредиш някъде.

Общи условия

Активация на акаунт