Проверяваха ли бебето ви от полицията?

  • 6 324
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 107
и при нас са идвали, ние сме били на разходка. Търсили са бебето по име и са звъняли на съседите да ги питат дали са го виждали, това е било достатъчно не са ни търсили повече.

# 106
  • Мнения: 6 274
Тази цялата работа е доста нелогична.. Ако става въпрос за същото детенце, което бяха намерили във влак в началото на годината, то още по него време беше около 4м.. Направи ми впечатление, понеже юнакът беше голям точно колкото нашия.. а той вече гони 8-ми месец.. Защо, ако е същото дете, ще ходят при родители на 4-6 месечни бебоци?!  ooooh!
И аз много се чудих на това.  newsm78

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 260
За бебето незнам, ама мен ме проверяваха .... 2006г намерили в един квартал едно бебенце в казан  Cry . Аз бях бременна по това време, но missed abort  в 4тия месец ... правех го в частна клиника. И сега 2008ма идват да ме питат дали случайно аз не съм си изхвърлила бебенцето  #2gunfire .
Поне са бързички Simple Smile неможе да им се отрече.

# 108
  • Мнения: 257
Мн странно Thinking
Не са ни проверявали, то не че могат да ни хванат и дирите на нас Laughing мъжа ми се води по ЛК на едно място, аз на друго, а живеем на 3-то Crazy
Детето се води на ЛК на майката нали Thinking
Party Party Party

# 109
  • Мнения: 1 029
И на мен това ми се струва доста странно.
Нас ни посети полицай, след като подадохме документи за паспорт на детето. Целта беше да се уверят, че това бебе е наистина наше, даже разпитваха и съседите. Но разбира се те ни предупредиха, че ще пратят някой от районното, така че за нас не беше изненадващо.

# 110
  • Велико Търново
  • Мнения: 24
Да, у нас идваха кварталните полицаи преди около 2 месеца за проверка на бебето. Казаха, че е рутинно - проверявали момченцата на около 3 месеца, за да открият майката на изоставеното във влак бебе.

# 111
  • Мнения: 6 274
Още ли се занимават с тази малоумна акция или вече спряха ?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт