бръчките - някой да е успял да махне поне една ...моля да сподели

  • 32 468
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 737
Хиалуроновата киселина е по-безобидният вариант,стига да нямаш автоимунно заболяване.
Поясни, моля?
http://www.worldnn.com/pp/dermavita/index.html

# 16
  • Мнения: 737
Моето заболяване е на гушата-тиреотит

# 17
# 18
  • Мнения: 4 435
Бръчки с кремчета не се махат, мила
Те са за превенция, преди да се появят

Има ли ги вече - ботуксче Wink

С "о" мила,с "о".БотОкс.

# 19
  • Мнения: 1 813
Послушай кръци  Peace Тя е с диплома 5,50 по финанси и разбира от всичко.  Peace

# 20
  • Мнения: 4 435
Оооо,извинете тогава. Embarassed
Я бързо всички да се поправят и да сложат "у". Naughty

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Аз съм с мазна кожа и съответно по-малка склонност към образуване на бръчки, както и също имам автоимунно заболяване (Хашимото). Когато забелязах фините линии, които се бяха появили на челото ми не се изненадах, защото все пак съм почти на 35, но все пак реших да пробвам нещо. Препоръчаха ми едно нов продукт (за тогава беше нов) на Ейвън, който се води, че съчетава качествата на терапиите с ботокс и хиалуронова киселина, без да ги съдържа, разбира се. При все, че съм представител на фирмата, съм наясно, че не е особено висок клас и има доста продукти, които не "струват" (както и много, които са наистина хубави), така че не очаквах нещо кой знае какво, но...Изненадах се, но въпросните фини линии на челото ми изчезнаха, а "назолабиалните" леко се поомекотиха. Съжалявам, че не се сетих да си направя снимки преди и след, но нали не мислех, че ще стане нещо. Сега съм си още гладичка (това го правих преди около година и половина ли беше, две ли-не помня точно) и се радвам за това! Та това е моя опит в борбата с бръчките  Peace

# 22
  • Мнения: 9 991
bradata, я моля те кажи как се казват кремовете , сега дали се предлагат в някой каталог, дали мога да си ги поръчам.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Води се Концетрат срещу дълбоки бръчки с Bohylurox и изглежда така а ето това пише за него
Само че ми се върти нещо в главата, че май го спираха и малко късничко съм се сетила да го похваля  Embarassed , но сега ще проверя и пак ще пиша.

# 24
  • Мнения: 737
абе аз нещо съм скептично настроена към кремовете на AVON newsm78
при мен не дават особен резултат.
ама това е концентрат newsm78 май ще трябва да се пробва

# 25
  • Мнения: 9 991
Със това се мажат само бръчките , така ли?? newsm78 искам да го пробвам , цената му каква е , и ползва ли се целогодишно.

# 26
  • Мнения: 452
и аз съм доволна от този КОНцентрат на Ейвън ,не съм представител за протокола !
Започнаха да ми се задълбочават бръчките на челото и около очите ,но  като го взех ги заличих .....сега наистина нямам ! Това чудо действа- преди да го поръчам доста рових по чуждите форуми и там много го хвалят затова се реших да го взема !Не съжалявам ! Реши ми проблема ! Освен това е доста икономично - вече 4 месеца го ползвам !

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
ще ме накарате сега да го поръчав това чудо и ако няма ефект ще ви се карам Crossing Arms

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
ШИ гУ пУръчаш КУ гУ има  Joy Аз сега се хванах да гледах каталозите като гламава и хем не откривам някъде да пише, че го спират, хем не го виждам до 9 каталог включително  newsm78 Направо съм в шах и чакам някой от ейвънската група да се включи с мнение  Thinking Да не стане така, че съм похвалила нещо, дето вече го няма на-на-на много е готин, ма не можете да си го вземете  Mr. Green Е те тогава ще ми се караш  Laughing

# 29
Със това се мажат само бръчките , така ли?? newsm78 искам да го пробвам , цената му каква е , и ползва ли се целогодишно.
И аз се интересувам за цената. Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт