Като спи се удря в стените на креватчето

  • 1 431
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами сина доста често през ноща като спи и от въртенето се удря в стените на креватчето и почва да плаче или се надига и почва да става в съня си и залита и понягога си удря главата.Неговото креватче сме го долепили до спалнята ни и сме му махнали решетката от нашата страна за да му е по широко и да спи до нас,защото иначе не иска да спи в креватчето си.Това с удрянето, като спи незнам дали е нормално, моля споделете newsm78

# 1
  • Мнения: 2 374
Еми според мен е съвсем нормално и мойта госпоица се удря така,още не могат съвсем добре да си кооординират движенията,не се притеснявай толкова ще мине Wink

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 558
И моята дъщеря го прави-спокойно! Peace

# 3
  • Мнения: 176
Все едно си писала за моя син.Той също като спи все си удря главата в стените на креватчето. Sad

# 4
  • Мнения: 331
Ние сме с преносима кошара и стените са мрежести и въпреки това съм вързала обиколници заради железата, които минават през кошарата отгоре. И нашето бебе се върти и се удря - обиколнците омекотяват, но явно недостатъчно... Дано скоро проумее, че така не се прави...

# 5
  • Мнения: 62
И моят син спи много неспокойно и се удря понякога,но явно е така при повечето бебета newsm78

# 6
  • Мнения: 266
сложи на леглото по дебели обиколници,аз от мойте съм доволна на бертони.добра работа ми вържат.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 343
Ами и нашият син започна много да се удря в стените,но не съм чакала много,а още на следващия ден купихме обиколници и проблема се реши моментално!

# 8
  • Мнения: 1 367
Нищо ненормално няма.Ползвай обиколници или нареди възглавнички край стените на кошарката,за да не се удря.

# 9
  • Мнения: 2 757
Ние бяхме с дебел обиколник, но пак си натискаше главата. И понеже е до средата някъде, нагоре няма и пак като се изправеше си чукаше главата, щото като реве и се люска в леглото. Затова от една седмица спи в туристическо креватче и няма проблеми

# 10
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Оградникът не помага ли в случая - онзи мекичкият?

# 11
  • Мнения: 2 757
Оградникът не помага ли в случая - онзи мекичкият?

Те всички оградници са мекички. Ама моите деца ги дърпат и късат връзките и изобщо правят си квото искат с него и не го оставят да седи на мястото си

# 12
  • Мнения: 5 026
Аз бях "тапицирала" креватчето отвсякъде със завивки именно поради тази причина.

# 13
  • Мнения: 1 049
Вьпреки, че сте махнали от едната страна решетката пак можете да сложете обиколник от другата страна и ще престане да се удря.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 195
И моят син спи много неспокойно и се удря затова сложих обиколниците  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт