Месец май е - искам вече месец без трагедии

  • 19 224
  • 400
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 369
ladybebi, кога пък стана твойто бебе 14 седмици Shocked сякаш вчера каза, че си бременна newsm78

Фивърчето вече е на софийска територия. Среща ще има утре след 16ч, тя ще каже кога ще се освободи. Ако е хубаво времето- в Борисовата градина. За сега сме на линия аз и Аничка. Има ли други налични за срещата? Веселата завърна ли се от Благоевград?

# 391
  • Мнения: 7 110
ladybebi,  Hug. Не се тревожи - важно е ти да се чувстваш комфортно в момента. Кой когато има нужда влиза във форума. Можеш да драсваш по някой ред как върви бременността в Бременската тема.  Wink

Аз ще се обадя по някое време да видя докъде сте го докарали със срещата и ако не успея, Фивчето я чака втора смяна.  Grinning Ани, как е Бобсън Heart Eyes?

# 392
  • Мнения: 651
Честито на всички, които са имали повод за празнуване- няма да изброявам, защото сте много и ще пропусна някого   bouquet.

Ники, прибрахме се, но не ни бройте за срещата, защото времето е шантаво, а ние сме самички. Не ми се ще да тръгнем и да ни заплющи дъжда.

Февърче, все се надявах, че няма да нацелят прогнозата и ще се видим, но не би. Така ще имаш повод пак да дойдеш  Mr. Green Laughing.

И Аничката исках да видя, но явно ще друг път.

Приятна срещичка и  Hug.

# 393
  • Мнения: 167
Здравейте милички .

Аз отдавна не съм се включвала,но нямах интернет 3 седмици.

Момичета нямам време да прочета цялата тема,затова се надявам всички  да сте добре и все така да е. Hug Hug Hug

Дари е добре.Единственото ни притеснение е повръщането.Онзи ден я водих на ехограф и вече си имаме диагноза ГЕР 1-2 СТЕПЕН
(ОТВОРА Е 9,5-10 мм).За сега продължаваме с Фризовома и след 3 седмици сме на контролен.Много се надявам да започне да се затваря и да е по малък следващия път този отвор.Лошото е, че за последните 10 дни е качила само 50 гр.Дано другата седмица да са повече грамчетата.Аз се опитвам да и давам мин. 700 гр. на ден,но явно и това и е малко.Сега сме 3900 кг.(на 4,5 мес.).
 newsm78
МНого ми се иска да се видим,но с това повръщане не мога да мърдам надалече.Дано скоро да отшуми за да мога и аз да идвам.

Приятен ден

# 394
  • Мнения: 827
Страхотни сте момичета. Hug
Сладка Мама надявам се да се оправи малката сладурана.
Бих дошла на срещичката и аз ама няма да съм в СФ довечера.Много поздрави на всички и целувки  bouquet

# 395
  • Мнения: 1 369
 Срещнахме се с Фивърчето аз и Аничка. Докато бяхме в парка Рони не се появи:( Още веднага заваля, но ние бяхме на що-годе закътано местенце. После дъжда спря и разходихме Креми из Борисовата градина. Много хубаво си изкарахме, независимо от начумереното време. Борката е голям сладур, голям веселушко Heart Eyes Бела добре подремна, нали на дъжд хубаво се спяло:)Снимки ще има от папараците, моя апарат ми отказа да снима:(

 Предлагам следващата седмица да направим една Ариана. Предлагайте ден и час. На мен ми е все едно, стига да знам от предния ден, че да не съвпадне с някоя друга уговорка.

# 396
  • Мнения: 1 210
Ето и снимковия материал от срещичката. Най-папарашките снимки ще отпрашат към сниманите по мейла. Няма да се сърдите.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145314&photo=85

# 397
  • Мнения: 3 016
Аничка, всички сте прекрасни на снимките. Добре сте си прекарали. Личи си .Браво на Вас. Все така да сте.

# 398
  • Мнения: 825
И ние трябва да се съберем на бургаска среща. Какво ще кажете бургазлийки?

# 399
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Мърморанке  Peace аз съм ЗА

# 400
  • Мнения: 7 110
И аз си имах срещичка пък. Пръц-фръц. bowuu Обаче нали кокошките си лягат рано, та развалих кефа на Фивърчето от срещата ни.  Embarassed Страшно се радвам, че се запознах с нея.  Heart Eyes
Весе, добре сте се завърнали.  Heart Eyes
Сладко Мамче, дано се позатвори успешно този лош отвор. Цунки на Дари.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт