Месец май е - искам вече месец без трагедии

  • 19 221
  • 400
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 123
благодаря ти ,Светленце!  bouquet

за нас днес е голям празник,защото бебо,баща ми,девера и свекъра са с това име.А баща ми и свекъра са и военни. Mr. Green

 Честит празник на всички,нека свети Георги ви закриля и дава сили.
 Утре летим за БГ,стискайте палци бебо да понесе добре полета,че днес и ваксина ще му слагат.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 941
Честит имен ден на Жори! Да е жив и здрав и весел и щастлив!!!
Честит Гергьовден на всички! Всички да сме живи и здрави!
На този ден преди една година кръстихме Лъчи.

# 47
  • Мнения: 686
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ! - Пожелавам на всички тук много здраве, без нови попълнения, а тези, които вече сме попаднали в този форум - боен дух и много сили, за да загърбим всичко лошо и да се радваме на много хубави моменти!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!

СПЕЦИАЛНА ЧЕСТИТКА НА НАЙ-МАЛКИЯ ИМЕНИК НА ФОРУМА - ЖОРИ НА ЗОРИ!

# 48
  • Мнения: 1 210
Честит имен ден на всички празнуващи. Именяците да славят името си, а на бойците - да не им се налага да влизат в бой.

# 49
  • Мнения: 7 109
Зори, да ти е жив и здрав Жори! Да са живи и здрави всички от обкръжението ти, които носят това име!  bouquet
Аничка, добре сте се завърнали у дома.  Hug
Ники, мина ли й на буболечката малка стачката?
И Вики много готин.  Heart Eyes Мчузчето къде ни изчезна?  Hug






# 50
  • Мнения: 651
Честит празник на всички празнуващи и от мен   bouquet. Специални поздрави на Жори. В най-близко бъдеще му пожелавам да му понесат ваксината и полета утре  Mr. Green, а в по-далечно - да е жив, здрав и подобаващо палав  Heart Eyes.
На всички много  Hug.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 305
честит имен ден на малкия Жори! да преборва всички лами в живота си и успешно да се движи напред! (това включва и самолетните полети)

# 52
  • Мнения: 651
Зори, пропуснах да ти отговоря на питането - ядяхме 5-6 пъти по 150 мл, а от няколко дни сме на 165 мл пак толкова често.

# 53
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
здравейте момичета
Честит празник на всички празнуващи...
аз вкъщи си имам един  военен мъж ...ама хич не е запразнил Mr. Green Mr. Green

# 54
  • Мнения: 245
При нас още е 6-ти май, заради часовата разлика  Mr. Green

Честит имен ден на Жори. Да е здрав, силен и послушен пътешественик.
Обещавам да пиша повече скоро - коликите ни разказват играта, ама не може постоянно да се возим в количката навън.

Много гушкаци на всички, тумбаланките да се пазят.

# 55
  • Мнения: 3 166
Добро утро, момичета!
Аз си изпратих мъжете - кой на училище, кой на работа - и сега съм сама. Свикнах да съм си все с тях и ми е едно криво. Освен това тази нощ не спах - успях да си вкарам поредната параноя и вече ми писна от болната ми тиква. Sad

Впрочем - снощи специално се сетих, че една от имченничките ни скоро не се е мяркала. Глореце, къде се губиш? Hug

И Ритата много ми липсва и искам вече да си идва.

# 56
  • Мнения: 366
Привет и от нас! С Макси бяхме на гости при бабите. В мн.число, защото неговите са 2 бр., моите и те 2 бр. Много добре ни се отрази разнообразието - разходки и срещи с различни хора.
Ники, само имай търпение, ще отмине периода на дърпане, ние минахме през него горе-долу по същото време.
Имам още да пиша, но принца се събуди и ме иска  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 255
Здравейте момичета,
присъединявам се към вас да няма повече трагедии и нови попълнения в форума.
Ясна, Дидко   Hug Hug

Аз ви чета редовно,но в последно време съм в някаква депресия ,нищо не ми се прави ,гони ме яко нервата,настроенията ми се сменят много често и често ме кара на рев.(Светле може да се съберем и да ревем заедно).

  bouquet  bouquet  bouquet   

# 58
  • Мнения: 3 166
Глоренце, прегръщам идеята да се наревем.  Hug И на мен на моменти ми е едно... както днес.  Sad
Милинка, не бива да се затвярш в себе си,нали затова сме тук - да споделяме, когато най ни тежи. Винаги съм насреща! Гушам те! Hug

# 59
  • Мнения: 3 016
Светле ,никакво реване от теб . Забранявам. Laughing и  Hug
За теб само положителни емоции нищо натоварващо .

Общи условия

Активация на акаунт