Имам едно питане!!! (кога на-рано се чува сърцето на бебето)

  • 36 085
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Зависи от УЗ, кога точно си забременяла, апаратура и т.н.....
При мен сега сърдечната дейност на бебка се  видя в 8 г.с., но аз съм забременяла на 23 ден от МЦ, вместо на 14 ден, както е по правилата

# 16
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте!!! Четох много по въпроса, но никъде не успях да намеря точната информация!!! Разбрах, че сърдечната дейност на бебето се чува някъде към 6-7 г.с, но това е при нормален цикъл и ову на 14 ден, а ако ову е била по-късно........ Confused Кога трябва да се отиде на док???

Ако си сигурна, че си бременна, отиди около 8-9та седмица. Тогава със сигурност може да се засече сърдечната дейност, при това с какъв да е УЗ. Аз го чух много късно, но видях как тупка сърцето когато отидох на втория си преглед в 9та седмица. На първия (в 6та) ми казаха, че съм отишла прекалено рано. Peace

# 17
  • Мнения: 827
Ако те интересува самото "чуване" трябва да отидеш на апарат с който може да се чуе.Защото не всеки апарат има тази "опция".Иначе се чува когато се види предполагам newsm78.А ако искаш да знаеш кога най рано може да се види някъде между 8 и 9 седмица, но за най- сигурно към 9-та.Че аз за малко си изкаръх акъла - отидох на преглед в 8-ма седмица на обикновен ехограф и не можа да види сърчицето- добре че беше в болница и имаха и вагинален та с него успяхме да го видим.Успех и не се притеснявай Hug

# 18
  • Мнения: 11 003
При мен се видя и чу в 7-8 г.с., с вагиналната сонда.
Лека бременност!

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
7-8г.с. Peace
Леко бременеене Hug

# 20
  • Мнения: 320
Както вече са ти казали момичетата зависи много от апарата. Ние чухме сърдечна дейност в 6 г.с.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 338
В 7 г.с. ми видяха тупкащото сърчице на бебка с обикновен ехограф  Peace
На мен също ми вядяха сърдечната дейност в 7 г.с. на обикновен ехограф..
Честито.. живо и здраво бебче на финала Hug

# 22
  • Мнения: 537
В 6 г.с. видя доктора сърдечна дейност.

# 23
  • Мнения: 666
В 7 г.с. чухме и видяхме сърцето на бебчо с вагинален ехограф. Моята овулация беше 10 дена след цикъла така че не знам дали това има някакво влияние.

Общи условия

Активация на акаунт