М & БИ - 67

  • 28 443
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 55

Я салям момичета.Да ви почерпя с барази ,та да грабна тортичката на Дуа.
Поздрави на Кати за успешното пристигане ,ех колко ли и е хубаво сега .Ще я показват ,ще и показват и т.н. Всичко хубаво мила ,наслади се на момента   bouquet

# 31
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро, народът разпуска!пия кафе и малко раз4иствам,после мисля да излезем с линда! движение ми липсва яко!
нафасима, заминаха,зна4и! Thinking мислех, 4е ще се откажат след  атентатите там напоследък! в кабул ли са те? newsm78 дано да мине гладко и да се върне скоро, за колко време е там? newsm78
какви прелести за окото в сладкия спектър!  chef bowuu ooooh!
лек ден! малко е мра4но и хладно спрямо в4ерашните 30 градуса,но да видим!

# 32
  • Мнения: 110
Я салям, мили мои.

Добре е всичко: много хора! Много говорене. Снощи имахме гости до полунощ  - само 30-тина човека.... и като започнаха да говорят, а децата и жените да ме прегръщат, и нещо пита всеки. Като си заминаха ми боядисаха косата с черна къна /сестрите/, Светле-свеар, нямам вече бели коси, и ръцете и краката с къна, че да свикна. След малко отиваме на сук и после - пак ще има гости. Ще правим тарталетки, палачинки и чушки -бюрек, а после ще ги режем на кръгчета и ще ги декорираме. Имам още малко шокита за раздаване, снощи в нашето легло спаха деца, аз днес се появих с открита коса - да я видят, че е къса, ама ме успокоха, че ще порасне! Свеки ходи след мене с една забрадка, ама ме видя един братовчед. Но нали съм нова и изморена - дано ми простят.

Нафасима, ще се върнат! Бог ги пази. Той човека стана му мъчно, че ще идваш на мароканска вечеря и виж - тръгна на път.
обичам ви и целувки.     

# 33
  • Мнения: 113
Тююю, денят ми е крив- само чакам някой да ме заговори, за да му скръцна със зъби.  #2gunfire Хич и нямаха намерение да се откажат да заминат, даже ако можеха щяха да останат там 3-4 месеца, ама деверът има работа и трябва да се върне след 3 седмици /живот и здраве  Praynig /. А с атентати те от деца са свикнали- какви ли не неща са видели   ooooh! Хич не им дреме, че аз се тръшкам тука и рева с глас. Че и по телефона не можем да говорим сега, докато се качат в самолета- тръгнали само с един и то- без да го заредят. И зарядното не взели- диванета  ooooh! Само успях да им заръчам да не се навъртат много покрай президента Карзай, че все по него гърмят  Simple Smile
Отивам да си направя едно кафе, че ще изкукам  #Crazy
Мароканско Кате- браво, мила, прекарваш си супер. Разказа ти напомня за моето гостуване в Кабул миналото лято. Тази сутрин направо ми идваше да се метна в джипа и да тръгна с тях. Весело изкарване- забавлявай се много   bouquet

# 34
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте момичета !
Хубави новини от А.Катя - прекрасно ! Кате , аз като има и едно дете в леглото ми не мога да спя , с едно отворено съм и само следя като циклоп - отвито -завито , шава ли , диша ли и тем подобни глупости ...Simple Smile   Май няма да искаш да си идваш ти ....и кой ще ни води на вечеря ....хахахаха - весело изкарване !

Нафасима - не позволявай на дяволчето да те чопли , само си мисли какви подаръци ще ти донесе !

Тъй , да се похваля и аз .... посях тикви , ама не какви да е , а "Каретата на Пепеляшка"- молете се за повечко карети , за всяка по една хахаххаха - търси се кръстница да ги омагьоса   хахахха

Днеска ми е спокоен и много трудов ден (свеки я няма , шшшт , да не се появи изневиделица )-
желая и на вас такъв спорен и хубав !

Деси - прочетох онова за детенце , телефон и л..но - ааааааааааааууууууу... Даянка ли беше ? И кой го почисти телефона - уззззззас  Joy Joy

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 14:18 от Другарче

# 35
  • Мнения: 720
Хай, омитам всичко сладко ,което сте сложили,нямам накъртване аз  Mr. Green
Другарче като каза тикви така ми се дояде някой хубав сладкиш от тиква или направо печена тиква с орехчета и мляко ли ,как беше ....Вашето село там далече ли е от Присово? newsm78

Лили айде....отивай,знаеш къде. Simple Smile реванш обаче после...

# 36
  • Мнения: 3 804
вили най голямата беше,ами кой аз и едната леля Sick,а пробвали магданозената питка-аз днес я направих -супер стана само Даяна не я хареса-по4на да вади магданоз4етата и се отказа Laughing
нафасима тежко ще ти е-кураж,и избягвай лошите мисли
катя  Hug
хаяти и дуа мерси за по4ерпката-ние днес сме канени на ве4еря-за мой късмет пък днес ми е протеинен ден
катенцеКЪДЕ СИ newsm78

# 37
  • Мнения: 206
marsy имам 4 да, да са ми живи и здрави, две момичета на 26 и 25 и 2 момчета на 24 и 18. Отворена съм към сватосване Simple Smile
Лили със щипките по-добре зараства ама са по-болезнени при слагане Simple Smile то остана и цип да измислят, кефне ми се отварям, кефне ми се затварям Simple Smile
nafasima за колко време няма да ти го има момчето?

# 38
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!  Hug

Варненки, вече нямаме градинка на Севастопол.  Cry

Дуа като видях тази шоки торта очите ми станаха ей така  Shocked  Crazy и веднага отидох да си утоля шоколадовата криза с парченце шоко.... ммм обожавам шоколада.

Надиа да това не е Ахмед, а другото момче. Искам да кача снимки и на Ахмед за да го видите и най-вече за да го види Свеар, колко е порастнал този пакостник.  Grinning Но не мога да намеря снимките му.... няма ги в мястото, където винаги си бяха там... изгубени са и не мога да ги открия точно, когато той е започнал връзка с оная, а мен ме зае..л  #Cussing out #2gunfire и още тогава като ги търсех безуспешно и си помислих, че може би е знак и все още не мога ад ги открия. Голяма мистерия.

Катенце Къде си мила? Всичко наред ли е около тебе?

Свеар Ти как си я елби? Отдавна не си писала. Hug Расте ли малкото ангелче в тебе.  Heart Eyes

Нафасима Успокой се и се моли ден и нощ на Господ да го пази твоя човек. Молитвите са много силни особено от любимите хора.  Hug Довери се на Господ и всичко ще е на ред.

Акхиял мн се радвам за теб.  Hug

Много хубави родилни спомени имате момичета.  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 73

Ето и следобедна закуска.
Нафасима,много добре те разбирам,защото и моят мъж постоянно пътува,ето и сега аз съм в Сирия,а той в България.Вече съм свикнала,даже малкият проходи,а той беше цял месец в Оман.Всичко ще е наред,а Дуа е права раздялата разгорещява чувствата. Hug

# 40
  • Мнения: 216
Ех,Снежна всичко знаеш Wink-ма като си пробвала раздяла-началото е тъжно,но края трепетен-ние всяко лято се разделяме за по малко-но после много се обичаме- Heart Eyes
Обаче дългите раздели не са хубави-мъжете някак отвекват,а има и опасност някоя повлеканка да им се навлече #Cussing out Joy Joy
Амалче-как си какво стана с  работата-е в други ден отивате на Велинград-сигурно си в очакване Hug

Лили-външните шевове болят много,както знаеш ,а вътрешните -не-само при полов контакт,за което се чака с месеци и се внимава Mr. Green--външните са болезнени само при първо раждане-понеже нервите на кожата са мн.чувствителни-при следващо раждане ,епизиотомията(разреза и шевовете) почти не се усеща-понеже кожата там вече е почти безчувствена Wink-и аз така като теб с втория се почудих как си сядам на дупето два часа след раждането ,като с Мохаммед три седмици не успях Crazy-с Рабуба вече си знаех-и си се киснех в смрадлика и бетадин(дезинфектант) в повече от седнала поза Mr. Green
Кате-блазе ти  bouquet  bouquet  bouquet
хайдее-Рабуба се  събуди и плаче
до скоро

# 41
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
момичета я кажете какви ги разправят тука - вярно ли е заглавието
http://www.vbox7.com/play:8870c25e

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 18:25 от Другарче

# 42
  • Мнения: 177
   Здравейте от мен,нещо не сте много активни тази вечерМароканско Кате,добре си прекарваш ти със свеки,готвите си ,разкрасявате се а със навалицата ще свикнеш.Единственото с което и до днес не мога да свикна аз е,че много високо говорят и като се съберат повечко имам чувството ,че съм в нар.събрание.Беше питала за приказките.Моите деца обожават всякакви,стига да има кои да им чете.Батковците ,а сега и Яси започнаха с Работна Мецана на Леда Милева-всички я знаем на изуст.Иначе от малки им четем и приказки и стихчета на бълг. а татко им на арабски.Няма любими -харесват всичко.Батковците сега се прехласват повечко по енциклопедии,а Яси е фен в момента на костенурчето Франклин.Лили,на моята приятелка българка това са първата двойка близначета,предишните кукли ги роди горе -долу по времето когато аз раждах.И аз при всяка бременност качвах по 25-30 кг.,макар ,че не се хранех за двама, а напротив-страдах от ужасни киселини и избягвах доста храни.Винаги бях с малък корем,сякаш към кръста се подувах ама трупах на з.части и крака.А за свалянето-първите10 почти веднага ,следващите-до 6-9мес.,а последните 7-8 ужас почти не мърдат..А за Истанбул зная ,че летят и българите и чехите.Турците имаха някаква хубава промоция за Дубай-до края на април и сигурно са били пълни.  Тони и аз съм поставяла тази ваксина на моите,всяка съм слагала със свито сърце.на големите съм сложила и доста допълнителни по америк.календар.На Яси още не-само за единя тип минингит-петвалентната.Откакто прочетох Световната конспирация срещу здравето на А.Гълъбов ми е малко трудно.Но съм решила ,че както е при големите ще бъде и при него.А и те скоро имат реимунизации.Говорих си доста с доктора който им поставя допълнителните-той е и национален консултант и досега не ме е подвел и мисля да продължа да ги слагам.Ти не се паникьосвай все пак ползата е по-голяма от вредата.При всяка майка има хиляди-ако?но щом повечето го правят.....За другия път тръгнете много по рано за да сте навреме.Аз живеех на Papineau.,ама като се сетя колко пъти съм объркала цветовете на метрото ,а посоките.Затова като си слезех на спирката студ не студ хич и не продължавах с рейса а си тичах пеша.Е след време свикнах.Наде,браво на теб четири деца да родиш и възпиташ.Майка героиня си ти.Аз знаех ,че са 3.Да са ти живи и здрави.nafasima,хич и не си мисли лоши работи.Аз и моя като тръгне все го мисля,а и той я телефон забравил ,я не заредил,я багаж загубил и на мен кво ли не ми минава през главата,а той като се върне и заразказва къде ходил ,кой видял и си викам-колко сме т... жените.Другарче,това дет си го пуснала съм без коментар.Първо ,че не го разбрах много и го пуснах на мъжа ми и и той си замълча.По добре да не съм наясно.Сабинке,къде се губиш?Чакаше ли те къщата наопаки вчера.Аз мойте като ги оставя за малко при баба им и обърнат всичко.
На всички Ви поздрави и спокойна нощ!

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 01:13 от magda_mm3

# 43
  • Мнения: 216
                                    Хей,Добро утро принцески



ама хич ви няма тези дни Sad-....е за подобряване на настроението,вземайте от всеки вид баклава и всеки вид кафе Mr. Green-
примерно -баклава с кашу заедно с черното кафе,или с шам фъстък и това със сметанката-после ще се занимавате с отслабване и така ще си осмислите заниманията Mr. Green Mr. Green

Другарче,видях клипа-той е във връзка със знамение от Свещения Коран,където се споменава,че ако съпругата е непокорна трябва да бъде удряна-нотемата е чувствителна и много добре се знае ,че насилието е голям грях-това удряне се отнася за жени,които правят видим грях(като изневери )или са тръгнали по порочен път,освен това ,човекът от клипа обяснява,че ударът не трябва да е силен и да остави червенина,а като удар с клонче или цвете Wink-есествено този,който има право да го направи трябва да е по-светец от месия(тоест много праведен)а жената да не е разбрала от неколкократно напомняне и да продължава да мърсува-иначе Бог ще му търси равносметка Confused
Боят над по-слаби е ЗАБРАНЕН и се смята за гнет-неразбирателството в съпружеските отношения,според исляма трябва де приключи в краен случай с развод-това е общо казано Peace
жалкото е,че в заглавието се търси сензация и почва за забавление и усмиване,а не истинност или справедливост...а истината е,че ако хората реално се придържаха към религията-светът можеше и да е много по-красив от това ,което е в момента.

# 44
  • Мнения: 468
Дуа, слънце, както винаги си права.   bouquet Ако приемем, че един човек живее изцяло по законите на Шериа, то той трябва да бъде милосърден, да подпомага сираците, да не се облагодетелства прекомерно, да бъде скромен, да се грижи за децата си еднакво независмо от пола, да бъде чист и спретнат и още много други порядъчни неща, както и да бъде справедлив, да защитава родината си по време на война, да се пази от разврат, да се отнася добре с роднините на съпругата си, да и осигури приличен стандарт н живот и да й дава дължимото, вкл. материалното.
Моето лично мнение въпреки, че съм жена е, че има представителки на нашия пол, които заслужват не бой, ами пребиване.  Sick Но това си е мое мнение.  Crossing Arms
Нафасима, успокой се, със сигурност тие притеснено, но така не си помагаш.
Кате Марок, ура!!!

Общи условия

Активация на акаунт