М & БИ - 67

  • 28 407
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 110
Наде  Hug, как си? Пиша веднага, понеже и на мен ми харесва Алах Акбар на Оливър Шанти. Поразтърсих се за него да намеря нещо: немец е, роден пред 1948. Казва се Улрих Шулц. Има 7 албума в стил ню ейдж. Пред 2002 е издирван за педофилия. Това последното ме разочарова много: как може, такъв талантлив човек?

http://www.polizei.bayern.de/content/7/0/1/3/schulz_eng.pdf

Наде, кандидати има.... тука и хора на по-зрели години дойдоха да видят българката и казват, че и те ако си намерят, много ще я обичат и ще се грижат, за да ги обича и тя и да ги обича и Бог.

Другарче, гледахме клипа, които си пуснара. Аз го превеждах, мъжът ми го слуша на арабски. Няма нищо смущаващо. Разказват действително това, което и Дуа правилно е предала: за това, че боят не решава нещо, но една жена не се бие така, че да остане белег, а се докосва леко като с цвете или края на дрехата. Освен това, не е човек, които да решава дали да удари, понеже не е безгрешен, за да коригира. Заглавието на Бг е много подвеждащо, а коментарите на гледалите го - са безумни и писани като ей така за спорта.                 

# 61
  • Мнения: 206
Ей Кате и аз се разочаровах сега Sad Грехота ли е да е слушам такава песен от човек така съгрешил Sad Sad Ама като я слушам все едно като молитва си я имам
Колкото до мароканците ще им намерим булки стига да са сериозни. Тука един силен дъжд като из ведро вали и е студено.... и тъмно...
Момичетата са във ваканция и затова форума е пуст. Иска ето ти шанс, Катя е на линия, може и да се намери кавалер за бала ти. Ти готова ли си вече? Кой знае каква красавица ще бъдеш Simple Smile А после накъде?

# 62
  • Мнения: 110
Мила Наде, спри омри, аз за тебе бих се радвала да намерим дето се вика, а на Иска ... аз на български не разбирам казва ли нещо и какво иска да каже - да не объркаме някой мароканец с нежна душа? Той да мисли завинаги, а тя - само за бала?

Наде, и аз сега я слушам тази песен, Абдел казва "недей, този певец е мръсник!" 

Ето я:

http://www.youtube.com/watch?v=5q3UrpXM4sA&feature=related

# 63
  • Мнения: 55
Дуа и Кате много ви благодаря за превода , нямаше кой да ми го преведе сега и така се притесних ,какво толкова говори този мъж а има  благородно излъчване.Не знаех за тези препоръки ,но и никога не съм се съмнявала , особено и аз като прочетох коментарите под клипа .Така криво ми стана ,преди ви давах подкрепа да не им се връзвате,но това ми дойде в повече. Иде ми да се затворя и да не говоря с никой дни наред , едва ли тези деца които са писали коментарите ,знаят какво говорят воабще ,но при мисълта ,че това същото се коментира и от родителите им у дома и ..........

# 64
  • Мнения: 130
Nadia Jasem, как така? Нещо не разбрах. Кавалер за бала ми ли? Ще ми обясниш ли?  Party

# 65
  • Мнения: 206
Iska не си ли абитурентка тази година или обърках имена и хора  newsm78, ако е така за убиване съм  #2gunfire

# 66
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добро утро ! Пу , първа с кафетата днес ! Laughing Heart Eyes




шшштт  тихо , на пръсти да не събудим спящите до късно

 всеки да си вземе кафенцето и да се прехвърли в този прекрасен парк



пийвайте и слушайте птичките как пеят .....

Не казвайте , че е шантаво , а вижте в колко часа съм го писала
- лош ококор , много лош ! Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 914


Drugarce   a  az  sega   idvam  da  vi  ceta  Joy Joy Joy


Do  utre      moi   mili      bouquet  bouquet  bouquet

Kate 

# 68
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
В. Лилия -- с интерес изслушах по ТВ-то разказ защо точно мюсулманин държи ключовете от Божи гроб в Ерусалим . То било просто обяснението , ма кой да се сети ....тъй като Християнските течения все не могат да се разберат коя е най и за да се избягват конфликти и на тази основа е прието единодушно точно мюсулманин да се грижи за мястото и да държи ключовете . Според мен това е повече от привилегия и отговорност , не мога в момента да открия думата .....чест ... пак не е точно ...нещо голямо за всички вярващи в Христос... много интересно .

# 69
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Свеар ??????????
Няма повече , обещавам !
Шегичка ! Heart Eyes Hug Joy

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 10:31 от Другарче

# 70
# 71
  • Мнения: 113
Добро утро, момичета  Hug
Мароканското Кате- ей, такива екзотични и интересни преживявания, така се кефя като чета какво си писала, все едно аз съм там. И непрекъснато в съзнанието ми излизат спомени от Кабул, не знам защо... Весел и вълнуващ ден ти желая   bouquet
А другото  Кате къде избяга? Сигурно е взело жабките под мишничка и- айде в Самоков, при мама. Най-добре- да събере малко спокойствие това девойче, че бая го изтормозиха  #2gunfire
Абе, верно, къде се загуби Веси? Другарче- новини за нея имаш ли? И какво става с твоето момиче и кандидат- зетя?
Моите младежи са пристигнали- слава Богу  Praynig Само дето сега ще ги обземат едни емоции, една еуфория- докато се видят с цялата рода и обиколят целия град... Ще мине доста време, докато усетят, че им липсвам. Нищо- да са живи и здрави и да си изкарат хубаво.
Лек ден от мен  Heart Eyes

# 72
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хубав ден, моми4ета! искам на кафене да заведа линда ,ама онова поспаланестото не мога да го органзирам до 11 ,а после не сервират кафе, само за папкане! bowuu
нещо съм се подула, ставите на пръстите ми, в4ера от малко спорт и днес даже съм с 1/2 килце отгоре, това ве4е не го разбирам! но лошото е,4е не мога да си свивам пръстите на едната ръка!като пресрещнати са ми! по4вам да се замислям за артрит да не е! Sick Thinking
при нас ве4е се усеща кризата за  хляба и храната като цяло!дават на пекарните само 4 торби брашно на ден, свърши ли брашното ,да си ходят у дома!искат да намалят консумацията на хляб, ама то народа това яде основно! гледам и няма както преди изобилие на зелен4уци,плодовете не са като преди, да не можеш да си избереш, не знам само аз ли го усещам ?
трябва да запася с ориз и макарони! няма по магазините консерви домати(салца), това ве4е е голям проблем за тунис, като се има предвид ,4е либийци пазарят от нас!свекър  ми вика дават ми трудно в малките магазини и по една две кутии! пак основен продукт за сосовете! #Cussing out
лек ден ,ако имам време пак ще пиша! нафасима, поне са стигнали споко, сега колко време ще останат, да не е месеци? newsm78 Thinking

# 73
  • Мнения: 689
Сабах ал кхер(добро утро)!

Марси-и аз съм се подула ужасно,такъв ПМС ме тресе Sadсутринта разплаках Кари с моите нерви ConfusedАко се съмняваш за артрит:марш на доктор,че е ужасно нещо NaughtyНо щом си вдигнала кг сигурно чакаш ,,гости,,в червено и ти?
И при вас ли има криза,леле какво става Rolling EyesХосни Мубарак ще увеличава заплатите с 30% за всички в Египет...дали ще им помогне само че?!

Катя марок-снимки,снимки!И много щастие!Свеки явно много се вълнува и много те харесва Winkпфу:закаснях за сватбата,но ти не ме чакай-яхвай коня Grinning

nafasima -хубаво е,че вече си по-спокойна!Ще видиш как бързо лети времето!С внук ти какво става,наддава ли,ходи ли да го видиш?

Иска-и мен много ми харесва аватара на Рачето,реши ли как ще се нагримираш и фризираш?

Амал-и аз съм на твоето мнение,не знам някои млади жени какви съпруги и майки ще бъдат един ден....

Свеър-кажи нещо де,беб рита ли?

Надя-да са ти живи и здави дечицита,изглеждаш чудесно ти,кой би предположил че си мама на 4 ?Как е настроението?Снимки от барбек.има ли?

Дуа-мерси за обяснението,сега ако ми кажеш и за близнаците как ,,стават,,ще съм ти благодарна Simple SmileНещо не мога да ги оправя,куца ми биологията..

Ра-и теб щях да те питам има ли полезни мутации и кои са те(при хора и жив)и доказани ли са научно,че чета една книга и ме обзеха съмнения в правотата на автора ThinkingАма много спеколации в тази генетика...
Агресивни деца колкото щеш..И кари ми повтаря как с нейните приятелки не обичат едно момиченце...Не ми харесва на мен тая работа,децата могат да бъдат жестоки понякога

Другарче-Шилан беше пейстнала статия преди за пазителя на ключовете.Всички мюсюлмани вярват в Исус (Алейхи Селям-Мир Нему),че е бил необикновен още от люлката,че е правил чудеса и че му е низпослана Божия Книга...но има и съществени различия,сигурно ги знаеш или?
Я ми кажи като майстор-готвач какво сладичко да си направя,но да е без сода,че нямам,а тоя смотан супермаркет долу нямат и не са чули за подобно нещо Crazy.
Правих едни кифлички и мъжа ми каза,че нямат нищо общо с кроасаните Close Crossing Arms

Харе-хич не можеш да ме метнеш с тези шапки,че си афро Naughty LaughingАз по-приличам на арабка,ама ти си Снежанка и това е PartyЕ не пада ли като вървиш-ама много високо...с удоволствие и аз бих пробвала.Моята комшийка си прави страхотни плитки,но моята коса такова вплитане ще я съсипе,иначе много ги харесвам и съм гледала как вплитат,при нас има много афро-салони.Ама на тях си им отива и крещящи цветове им ходят.
Хариет,хайде признавай и ти броя на отрочетата,нещо 4 ми се виждат PartyМалката е захарен бонбон и е пораснала Heart EyesИ една жена виждам,коя е?Ама ти си пълна с тайни и мистериозна GrinningДжейми колко време е бил в кувьоз и в Бг ли?

Тия дни много излизаме,машаАлла,но се изморих а и не си купих дрехи,въпреки разпродажбите тук.То да те е яд да пазаруваш:пълно с хора,разхвърляно,пробните вечно заети,продавачите изнервени...Бебката иска да ходи,не стои в количката,Кари вечно иска нещо Crazy
Хайде стига съм писала,че ме болят пръстите:подути са все едно съм в 9-тия месец Confused

Успешен слънчев ден на всички арабиятки и весело изкарване на законната берберка Катето Party!!!






# 74
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
В.Лилия - направи си пандишпанен блат , той е без сода . Може да го завиеш на руло с мармалад , сметана , шоки и сметана или да го сиропираш на реване ,или просто да го нарежеш на парченца удобни за ядене и да го ръснеш с пудра захар - мекичко и чудесно за децата . Виж в готварския има рецепта в момента и едни шарени топки и те не са лоши.
Пропуснала съм статията , но схванах идеята , а мисля , че е много благородно от страна на мюсулманското семейство да съхраняват мира по такъв начин . Мисия - това е думата !

Общи условия

Активация на акаунт