За електроуредите

  • 2 720
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 621
Януари месец обзавеждахме чисто ново жилище, та тогава мои приятелки постоянно ме съветваха да си купиме всички електроуреди да са от една марка, да ама не така и не можах да си ги харесам да са еднакви
Фурната и плота са Зануси
Хладилника е Уиърпол
Пералнята е Канди
Абсорбатора е Таурус
Кафемашината е Бош
Микровелето е Самсунг
Фритюрника е Тефал
за съдомиялна нямам място за мое съжаление
и вече трети месец нямам никаква забележка към които и да е уред , та въпроса ми е държите ли всичките ви уреди да са от една марка

# 1
  • Мнения: 2 388
Избрах всичко да е Индезит. С изключение на тостера и микровълновата.

# 2
  • Мнения: 1 197
Аз лично не държа всички уреди да са ми една марка.От която марка си харесам уред от такава си купувам.За мен е въпрос на късмет да уцелиш на уред,който дълго време ще работи без проблем.Честно казано на мен лщбимата марка ми е самсунг,защото повечето техни уреди имат много добър дизайн,но не всичко в къщи ми е с тази марка.Например имам прахосмукачка на същата фирма и се оказа пълен боклук.

# 3
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не, не държа въобще даже!
По случайност пералнята и печката си ги избрах да са Индезит - печката защото беше малка и събираше, там където искахме да я сложим, а пералнята защото майка ми има такава и съм я ползвала и бях много доволна. Също така кухненския робот и кафе-машината ми са Кенууд, но и двете са подърък и е пак съвпадение!  Grinning
Иначе хладилника ни е Beko, микровълновата е Самсунг, ютията ми е  Тефал. Фритюрника е някаква куче-марка.  Още нямам прахосмукачка, а миална ще си избирам по-скоро по размер, а не по марка, че мястото пак е ограничено!

Все пак не може една марка да е добра във всичко! За определени уреди бих се спряла на едни марки, за други уреди - на други, независимо, че има марка, от която да има всички!
Естествено, ако разполагахме с повече пари и място, избора ми щеше да е съвсем друг!
Примерно за хладилник - Либхер, за печка - Горение. Но пералнята не си ядавам за нищо на света!  Joy
За черна техника по принцип съм привърженик на SONY, но и там пак бих се позамислила от това какво точно купувам и от там да се съобразя с марката.

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Пак ли ще я нищим тази тема.
Естествено, че не всичко е от една марка. Няма такава марка, която да мйи удовлетвори претенциите за всичкиуреди + малките електроуреди.

П.П Съчувствам на тези, които са избрали Индезит. Stop

# 5
  • Мнения: 46 488
Не държа. Няма марка, която да ми покрие изискванията за всеки уред.

# 6
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
П.П Съчувствам на тези, които са избрали Индезит. Stop

Не знам от какво е продиктувано изказването ти, може би кофти опит! Но на мен лично уредите Индезит, които съм избрала ми вършат перфектна работа и не съм имала никога проблеми (при родителите ми отдаван се ползват уреди Индезит). Все пак то си и зависи кой какви изисквания има!

# 7
  • Мнения: 2 908
Не държа да са една марка-купувам си каквото ми хареса.Нямам в къщи Индезит или Беко,защото мой познат,който доста разбира от електроуреди ме посъветва да не си купувам италианските модели уреди,както и Краун.А си бях харесала печка с фурна
Индезит,но бързо я забравих,след казаното от него,понеже му имам 100% доверие.Пералнята ми е Уърлпул,печката е американски модел-Мастъркук,микровълновата е Мидея(ама на нея не държах въобще да е нещо-просто да е читава).

# 8
  • Мнения: 712
Аз не държа всичко да е от една марка. Доколкото съм чела, всяка фирма има неща (уреди), които са по-добри от други.
Аз исках да имам индукционни котлони, което стесни сериозно избора на фирма. Много исках да са Горенье, но за съжаление, не намерих. Купих си Електролукс. Не съм имала възможност да ги използвам достатъчно дълго, че да преценя, но четох и се рових доста преди да купя.
Фурната ми е Горенье.

За абсорбатор ще се спра най-вероятно на Eurolux, но все още не съм намерила достатъчно информация. Искам да е много мощен, защото кухнята е на практика в хола...

Хладилник - най-вероятно ВЕКО. Пералня - ВЕКО или Електролукс. Другите не съм ги мислила, защото не им е дошло времето.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз избирах електроуредите ми да са в една марка-АРИСТОН(керамика,хладилник,фурна,миална) с изключение на пералня и фризер-Горене.

# 10
  • Мнения: 7 201
Не държа да са ми от една марка.Важното е да ме удовлетворяват като дизайн и възможности. Peace

# 11
  • Мнения: 386
оказа се, че имам много аристони в къщата - миялна, хладилник и сушилня
случайно се е получило така обаче
другите са идезит, краун, фагор
не ми пука и не разбирам защо да са от една марка

# 12
  • Мнения: 3 830
Нашите ел. уреди не са от една и съща марка.
Микровълнова - Elektrolux
Хладилник - Privileg
Пералня - Bosch
Печка - Gorenje
Робот - Moulinex Ovatio 2

# 13
  • Мнения: 2 740
Аз подбирах всичко да ми е Горенье, хладилника-Либхер. Само климатика ми е Самсунг, прахосмукачката- LG.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 603
Ако имах възможност да си купя всички уреди накуп, може би, щяха да са от една марка /поне основните/. Но аз първо купих хладилник, докато намеря възможност да купя печка ползвах един стар Раховец останал от времето, когато сменях квартири и т.н. всичко останало. Просто не съм се и сещала да гледам кое каква марка е.

Общи условия

Активация на акаунт