Диета - Японско чудо - 14 част

  • 13 653
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
аз се записвам за пореден път.Незнам какво  ми става,но не мога да изкарам никаква диета до край.Изпитвам вълчи глад особено в следобедните часове,по принцип не закусвам.А имам да свалям още 10кг.Мотивирайте ме. Weary

# 16
  • Мнения: 31
искам да ви попитам,киселото мляко с каква масленост да е,аз намерих с1.5,това е наи-ниската,могали да ям от него или по-добре да го прескоча.

# 17
SunnySummer,добре дошла и успех   bouquet

Nellina,заяиси от колко сваляш,ако имаш в повечко ще стане  Peace

anita29,мотивацията идва от теб,ние само подкрепа можем да ти осигурим.Ама мисля,че трябва да закусиш по-обилно(с кисело мляко иии...някакъв плод например,или ръжен препечен хляб със малко сирене..зн ти си прецени)...и после ще се справиш доста по-лесно с ограниченията...  Hug

emma1,темата за млеката е нещо...невероятно,аз ям Cultura o,1% ....ноо...когато бях отслабнала много си ядях и други(дори домашно),1.5% си абсолютно нормално...можеш да хапваш  Wink


# 18
  • Мнения: 1 938
Nellina,зависи от колко сваляш,ако имаш в повечко ще стане  Peace

Хехех! Имам, не е като да нямам. Simple Smile

# 19
Ще ги свалиш,спокойно,толкова хора успяват...и ти ще можеш Simple Smile  Crazy

# 20
  • Мнения: 737
Абе и мен нещо ме е замъчил глад newsm78
Непрекъснато си търся някаква работа,за да не мисля за ядене.
Изяждам една ябълка и уж се засищам,ама в мозъка нещо ме човърка....
Мъка,мъка!

Ама и лятото е близо HugНе искам да съм хипопотам на море Joy

# 21
  • Мнения: 31
горе главите,няма да се предаваме.днес започвам 3ти ден,тази сутрин кантара ме възнагради с -1кг,продължаваме напред.

# 22
  • Мнения: 737
Добре,че е форума да се подкрепяме,иначе отдавна да съм се отказала. smile3521

# 23
  • Мнения: 1 938
Може ли да пия Липозан, докато съм на диета?

# 24
  • Мнения: 181
А може ли да хапна лютеница, докато съм на диета?

# 25
  • Мнения: 116
Здравейте. Hug

Аз пък да ви се оплача  Confused Последните два дни ме измъчи гастритът и пак нищо не направих. Embarassed Embarassed Embarassed  Сега съм си сложила снимка от миналото лято на десктопа и се мотивирам за срядата,че днес пък имам имен ден, а утре е Гергьовден.Абе,оправдания куп  Laughing  Laughing Laughing

Иначе съм духом с вас и ви подкрепям. Hug

# 26
  • Мнения: 737
Вчера естествено наруших диетата newsm45
и то ядох не какво да е,а пържени картофки newsm09
и днес се самонаказах-никакво ядене

# 27
  • Мнения: 31
започнах 4ти ден,без нарушения за сега,резултат за първите 3 дни -2.8кг,което е супер,дано за първата семица да сваля поне още 1кг,иначе днес реших да пробвам лунната и след това ще продължавам пак с 4удото

# 28
Здравейте и от мен !  Simple Smile
Днес ми беше първият ден... всъщност съм изяла само една ябълка и един жълтък и не знам до колко мога да се нарека "японка", ноо сигурно утре ще съм умряла от глад и ще наблягам на яйцата и водата повече.  Simple Smile
Реших да гледам America's next top model докато гладувам, защото ми действа доста стимулиращо. Балът ми след 2 седмици и предвиденото море юли месец също ме нахъсват. ppp
Тааа така, ще видим до къде ще стигна.     Simple Smile
Успех на всички!!!

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 20:17 от smilee

# 29
  • Мнения: 1 938
Вчера естествено наруших диетата newsm45
и то ядох не какво да е,а пържени картофки newsm09
и днес се самонаказах-никакво ядене

И аз я нарушавам, но не се самонаказвам.  Simple Smile
Резултатът - -3 кг.

Общи условия

Активация на акаунт