Диета - Японско чудо - 14 част

  • 13 674
  • 153
  •   1
Отговори
# 90
И аз днес размених обяда с вечерярта Simple Smile Пийнах едно чай4е, след това салатката ии вечерта 1 яйце и пак салатка  Embarassed и 2 ябълки...

# 91
  • Мнения: 1 165
Момичета, записвам се при вас.
Сега съм 59 кг.-трябва да стна 53. Зор ще е. От две годинки се търкалям с тези килограми.
От утре започвам.

# 92
  • Мнения: X
Момичета, записвам се при вас.
Сега съм 59 кг.-трябва да стна 53. Зор ще е. От две годинки се търкалям с тези килограми.
От утре започвам.


Успех и много воля.  Peace Диетата е страхотна и действа, проблема е след това, поне при мен. Започнах да ям като преди и ги върнах. Иначе имах да свалям 5 кг и за тези 14 дни диета свалих точно толкова. После за месец ги върнах, но започнах да пия кола и да ям сладко без ограничение.  Embarassed Сега съм пак на линия, 3-ти ден, ще ги сваля отново, но ще трябва да се ограничавам след това.

# 93
  • Мнения: 10
Здравейте на всички! Нова съм тук. Simple Smile Проявявам интерес към тази диета и искам да попитам може ли да се спазва само 1 седмица. Искам  да сваля 3кг. Около 2 мес. бях на прословутата диета на Дюкан и свалих 6кг.,но яко ми писна.Вече нямам нерви,защото при мен се получаваха големи задържания. Покрай празниците реших да спра,но сега пак ми хрумна за тези 3кг. Ако може само за една седмица ще е супер Simple Smile Много ще се радвам ако някой  ми отговори Rolling Eyes Simple Smile. Благодаря предварително

# 94
  • Мнения: X
Здравейте на всички! Нова съм тук. Simple Smile Проявявам интерес към тази диета и искам да попитам може ли да се спазва само 1 седмица. Искам  да сваля 3кг. Около 2 мес. бях на прословутата диета на Дюкан и свалих 6кг.,но яко ми писна.Вече нямам нерви,защото при мен се получаваха големи задържания. Покрай празниците реших да спра,но сега пак ми хрумна за тези 3кг. Ако може само за една седмица ще е супер Simple Smile Много ще се радвам ако някой  ми отговори Rolling Eyes Simple Smile. Благодаря предварително

Мисля, че може, до колкото знам се прави или 7 или 14 дни, после се почива малко и се повтаря при нужда от още сваляне на килограми.  Thinking

# 95
  • Мнения: 1 165
Добро утро, момичета.
Купих си плодове и яйца за обяда и днес трябва да си наложа да не хапвам друго. Трудно ще е доста, защото това се каня да го направя от 3 месеца и все не ми достига воля TiredВече съм изпила един литър вода, опитвам с нея да залъжа глада Laughing
Да ви попитам плодове мога да хапвам през деня, нали?Няма да издържа, иначе...

# 96
  • Мнения: 181
Май имам проблем с тази диета. Днес ми е 3 ден, но от както съм я започнала не съм ходила до тоалетна по голяма нужда  Confused И ми е лошо и гадно. Моля дайте ми съвет какво да направя? Пих тази сутрин зелен чай с мед, но още няма ефект, а ми е зле на стомаха  Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 1 165
Май имам проблем с тази диета. Днес ми е 3 ден, но от както съм я започнала не съм ходила до тоалетна по голяма нужда  Confused И ми е лошо и гадно. Моля дайте ми съвет какво да направя? Пих тази сутрин зелен чай с мед, но още няма ефект, а ми е зле на стомаха  Rolling Eyes
Защо не вземеш някаво хапче против запек? Аз като правех лечебното гладуване на Емилова също имах подобни проблеми и там си спомням ни давах някакви билкови хапчета против запек.
На мен ми е първи ден и все още не мога да споделя каквото и да е.
Lady_Sunny , свалила ли си нещо?

# 98
  • Мнения: 181
Ами днес като за 3-ти ден нищо не съм свалила Sad а доста гладувам. И ако не сваля нищо до края на седмицата няма да гледувам 2 седмици. Но ще си покаже кантара. Дано това да е временно и наистина да сваля ...  Peace

# 99
  • Мнения: 1 165
Олее, дано започна да свалям, защото иначе няма да имам желание да продължа с диетата.
И ти ще започнеш, още малко потрай и резулататите ще са налице.

# 100
  • Мнения: 116
Аз също имах запек и я спрях.Ядох шоколадче "Комфорт" и се оправих.Бях свалила за 2дни 1 кг.От понеделник пак съм с вас,че сега съм болна и не ми е много до диети.Успех  Hug

# 101
  • Мнения: 10
dollface,благодаря за отговора. Дано да имам успех за 1 седмица. Иначе за запек аз пиех Laxena, но този род хапчета са много вредни. Наблягайте на краствиците.Те подобряват метаболизма.  Simple Smile

# 102
  • Мнения: X
Май имам проблем с тази диета. Днес ми е 3 ден, но от както съм я започнала не съм ходила до тоалетна по голяма нужда  Confused И ми е лошо и гадно. Моля дайте ми съвет какво да направя? Пих тази сутрин зелен чай с мед, но още няма ефект, а ми е зле на стомаха  Rolling Eyes

Вземи си чай Сание, има го в аптеките.  Peace

# 103
  • Мнения: 10
dollface, сега прочетох че харесваш много сладки неща и кола,а също така и Тома от Music idol- мисля че доста си приличаме  newsm62

# 104
  • Мнения: X
dollface, сега прочетох че харесваш много сладки неща и кола,а също така и Тома от Music idol- мисля че доста си приличаме  newsm62

 Joy Joy  Значи не съм сама.

Общи условия

Активация на акаунт