"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 10 974
  • 405
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 384

Тикве срам не срам аз пак не разбрах коя точно си ти ? На първата снимка от ляво така ли ? Иначе и двете сте много сладки и Венеция си е красива...ех, спомних си лятото  Grinning


Хаха, на първата снимка сестра ми се е качила на по-високо, аз съм от дясно и съм с черена блузка с розово  Laughing

Mirama, мерси  Embarassed

А как върви при теб захранането, колко дни ще го правиш   bouquet

# 46
  • Мнения: 22 414
crazy_tikva, то моето захранване не е много по план, ям отново основно плодове, само вечер хапвам зеленчуци. )) но трябва да вкарам малко повече
и покрай празниците съм изяла няколко яйца и това е.

# 47
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Тикве, хич не ми се виждаш да имаш 8кг за сваляне Shocked Изглеждаш ми доста по-слаба от мен, ще те убия ако се стопиш зверски Naughty Иначе, страхотни снимки, много йм се радвах! И си много хубава Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 599
Aia може ли на мен  да ми пратиш на лични режима ти ? Той ти е от диетолог нали, стана ми любопитно  Blush

ок ще ти го пратя режима ... аз сега не съм на него а на тн свободен в него се храниш нещо подобно като на този но ти избираш какво да ядеш..сега ще ти го пратя на лични... и да от диетолог е .... благодарение на него се научих да се храня здравословно и да забравя гладуването .... разбрах, че от месо не се пълнее и други заблуди  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 254
aia,айде и аз да се наредя на опашката, ако можеш даже го пейстни тука режима Simple Smile
тикве и аз си мислех че това си ти. имах вътрешно усещане  Crazy
хапнах долу горе диетично-голяма салата домати и пържолка Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 701
Здравейте момичета! Честита ни нова темичка!  newsm51 Съжалявам!, че чак сега влизам в сайта, но чак сега имам повече време, за да пиша...  smile3518
Първо добре дошли на новите момичета...  newsm03 smile3525
Аз не съм на диета, но се опитвам по-по-малко да ям...  newsm53 Сега съм малко почивка и се надявам по-често да влизам тук!  newsm47

# 51
  • Мнения: 1 599
Добре пускам го тук, но го има и в форумите Режимите на Ипократис
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287391.0   - тук подробно е описан режима

Ден 1

Закуска
Кафе или чай, 1 голяма активиа по избор.
Втора закуска
1 плод по избор
Обяд
100 гр шунка (или друг колбас) зеленчук по избор.
Следобедна закуска
1 плод по избор
Вечеря
2 средно големи варени картофа, зеленчук по избор, малко парче сирене.

Ден 2

Закуска
Кафе или чай, 1 голяма активиа по избор.
Втора закуска
1 плод по избор
Обяд
2 варени яйца, зеленчук по избор, 1 малко парче сирене.
Следобедна закуска
1 плод по избор
Вечеря
Пилешка пържола на скара, зеленчук по избор.

Ден 3

Закуска
Кафе или чай, 1 голяма активиа по избор.
Втора закуска
1 плод по избор
Обяд
Салата  по избор, 1 филия черен хляб.
Следобедна закуска
1 плод по избор
Вечеря
100 гр шунка, зеленчук по избор. 1 филия черен хляб

Ден 4

Закуска
Кафе или чай, 1 голяма активиа по избор.
Втора закуска
1 плод по избор
Обяд
Пилешка пържола на скара,салата по избор.
Следобедна закуска
1 плод по избор
Вечеря
Салата  по избор, 1 филия черен хляб, 1 варено яйце.

Ден 5

Закуска
Кафе или чай, 1 голяма активиа по избор.
Втора закуска
1 плод по избор
Обяд
100 гр шунка (или друг колбас) зеленчук по избор.
Следобедна закуска
1 плод по избор
Вечеря
Пилешка пържола на скара, зеленчук по избор.

Ден 6

Закуска
Кафе или чай, 1 голяма активиа по избор.
Втора закуска
1 плод по избор
Обяд
Салата  по избор, 1 филия черен хляб.
Следобедна закуска
1 плод по избор
Вечеря
2 варени яйца, 1 малко парче сирене, салата по избор.

Режима е 6 дни на 7мият се яде каквото искате важното е само да не се пропуска ядене
Забележки-Указания

1. Приготвянето на всичките ястия става без никакви мазнини.
2. Препоръчва се хляб “тонус” или “бонус” или може да се замести с друг черен хляб.
3. От пилето се препоръчва бялото месо,варено или на скара.
4.Риба тон консервиран в собствен сос./във вода/.
5. Кафе или чай както и фрешове от цитрусовите плодове без ограничение (без захар).
6. Може да се използват всякакви подправки (силно се ограничава солта).
7.Салатите по избор включват: всякакви зеленчуци в умерено количество, без примеси от различни сосове, олио, сирене, колбаси и т.н.   
МНОГО ВАЖНО: Преди всяко хранене задължително се изпиват две чаши вода

# 52
  • Мнения: 1 092
Здравейте и от мен  Hug

Тиквичка супер си  Heart Eyes

На новите момичета  welcome и успех с килограмите  Peace

Миранди скъпичка благодаря за новата тема  Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 6 958
Крейзи страхотна си и си много много слабинка  Flutter Flutter Flutter

Мирама съжалявам, но нямах време и възможност да правя нова таблица

Мис Каприс как си, каква е твоята диета сега?  Hug

Пипи радвам се да те видя, готова ли си случайно за едно плодуване? Или каква е твоята диета сега?  Heart Eyes

Вероника салата, която си яла на пръв поглед е ок', но има доста концентрирана храна, по добре ще ти се отрази, ако махнеш нещо било яйце, било кашкавал...  Peace

# 54
  • Мнения: 53
Здравейте на всички Hug Hug Hug
Аз както ви бях писала му бях изтървала края по Великден и доста козунаци хапнах,но тази седмица се стегнах и пак съм 68кг.Линийката ще си я преместя като стана 65кг.
Тиквичка много си хубава и много слабичка,не ти трябват никакви диети,само здравословно хранене за поддържане на теглото.Изпрати още снимчици от красивата Венеция,че много я обичам.
Veronica Mars сестра ти по колко време и колко пъти в седмицата се мяташе на крос тренажора та свали 5-10кг?
И малко съвети от моя опит.Правила съм почти всички диети и трябва да ти кажа,че като ги спреш и започнеш да нагъващ както преди всичко се връща и понякога двойно.                                                   ако си предразположена и лакома,просто трябва да си промениш мисленето и начина на хранене и както казва Аиа,като видиш +2кг,веднага да вземеш мерки.Хапвай повече протеини,на всяко хранене колкото е голям юмрука ти + салатки колкото дланта ти+мазнини не повече от 2 чаени лъжички на хранене.И повече водица.
Извинявайте,че много дълго стана,дано не съм ви отегчила.
Поздрави на всички Hug  bouquet Hug
Аиа мерси ,че сподели режима си с нас  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 384
Добър вечер, симпатяги  Crazy

До сега зяпах телевизия и сега лягам, че съм гроги.

Chocolata, Миранди, pipy, Donna13
, благодаря ви за комплиментите, момичета  Blush  Heart Eyes  bouquet Ама хич не съм слабичка. Ще взема да кача и една снимкка от слабия ми период и ще видите още колко имам  ooooh!

pipy, ти къде се губиш, а  Whistling  Hug

Aia, режимът ти е супер, потекоха ми лигите като ги четох тези плодчета  Laughing Нямам търпение да стигна до 3-та фаза, за да мога и аз да хапвам Confused

abirena, наминавай по-честичко  Hug Heart Eyes

MissCaprice, Миранди споменава нов режим, я сподели, че съм пропуснала  Embarassed

Mirama, вкарвай постепенно и от другите неща в захранването, че на плод не може да се живее, а ти без това бая време издържа   bouquet




на всички  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

Да ви почерпя с едно кафенце и 1 чаша вода

crazy_tikva  радвам се 1е ти харесва режима аз затова и успях с него понеже е доста лесен за изпълнение и има всичко което обичам ... казвам всичко понеже на 7мият ден мога да си похапвам шоколад.... ти да дюкан ли си???

# 57
  • Мнения: 1 197
  Добро утро


  Тикве изключително си сладка и слабичка,къде ги видя тея 8килограма в излишък,не знам  Crossing Arms.Я какво хубаво тикве сме имали.

Аия аз твоят режим бях го загледала преди няколко дена,но ми се стори бая ядене и за това не го почнах.Но явно има ефект,така че,май почнах да се замислям  newsm78.Кантара мръдна ли вече?

Шоки много добре се си  изказала на предната страница за храненето,подкрепям те напълно.Само с разумен режим могат да се подържат килограмите.

Капризче ремонт ще правим на терасата(миналата година правихме,но майстора си свърши много некачественно работата и сега пак),пък и след миналото лято,мъжо каза,че не ще да види майстор и сам по-добре щял да се справи,да видим,какво ще стане.После следва хола и кухнята и банята и коридора.Ама там се ограничават ремонтите в сменяне на ламинати,тапети,плочки и т.н.т.Обещано ми е за околло 2 седмици да се свърши,дано стане.
 
abirena  дано за напред да имаш повече време да ни посещаваш
  Donna13 
браво,че си се хванала в ръце и пак си режимна

vodka_s_led    Мирама  Миранди Пипи  и на всички дневничета  
   Hug

# 58
  • Мнения: 1 599
nell@  режима се основава на редовно хранене и да накараш метаболизма да заработи ...ако си стриктна се отслабва и яденето хич не е много. А иначе кантара вече показа 50те... лошото е че миналата събота и неделя много прекалих с яденето и вместо 1 свободен си направих 2 ...ама то не бяха козунаци с течен шоколад то не бяха шоколади, пасти ядох като за последно...качих 2 кг. е за 5 дни вече ги свалих въпреки, че всеки ден поне имам по 1 издънка. Аз сега съм на свободно хранене храня се подобно на режима но аз избирам какво да ям там основните работи са редовно хранене през 3-3 1/2 часа ..задължителна закуска до 30 мин след ставане, пиене на 2 чаши вода преди ядене (това е супер за целулита) спазване на правилото телешко = пилешко= шунка = риба тон.... и така... сега целта е 49 кг. надявам се скоро да се похваля с постижението

# 59
  • Мнения: 22 414
Здравейте и от мен момичета. )))
Моето прословуто кило продължава да си играе, явно е вода, друго обяснение нямам, не мога на ден да качвам и свалям по килограм и нещо.

Donna13, бързо да влизаш в строя. ))))

crazy_tikva, е да, ще вкарам и други неща, но така на плодчета си е ок. ))))

Общи условия

Активация на акаунт