"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 11 003
  • 405
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 164
Лелеее, колко сте изписали  ooooh!, не мога да насмогна с четенето  Laughing.

Добре дошли на новите "дневничета"  Hug Много минусчета ви пожелавам.

Аз имам още три до завършване на диетата. По всичко личи, че ще я приключа с минус 6кг. и трябва да започна захранването. Ще ми останат 3-4 килца за досмъкване, но ще мисля как да ги преборя.

Гуш на всички  Hug

# 241
  • Мнения: 1 599
ето и моето меню за днес
закуска активия мюсли , 2ра зак. ябълка
обяд 2 яйца , малко сирене и салата домат и краставица
следобедна закуска : ягоди
вечеря пилешка пържола със салата

lideto70 да доста е бавно... но пък се надявам скоро да успея... въпреки, че аз пак ще си продължа така да си ям ... за да не се налага пак да се боря с тези килограми

Veronica Mars  аз не виждам нищо лошо в активията.... ям всеки ден активия и не мисля, че е калоричен или че се пълнее

# 242
  • Мнения: 604
Здравейте мили моми4ета!Хиляди благодарности за подкрепата ви!Имам нужда от нея.6те се справя с диетата мисля,но първите дни са най-гадни.Сега тръгвам на разходка за около 2ч`аса.Успех на всич`ки.

# 243
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, девойки, минавам набързо да кажа 'здрасти' и изчезвам, че днес ще ми се наложи да търча като финикиец напред-назад Laughing

галче, тъкмо си мислех за теб, дано сте добре в къщи  bouquet Влизай по-честичко, ако можеш Praynig

нел, к'во ще правим без теб 2 седмици, мъка ooooh! Да си диетична в свекито, ей Simple Smile

Бъни87, резултатът ти до този момент е чудесен, няма защо да бързаш! А ти какво искаш, да изглеждаш добре заради себе си или заради одобрението на околните (вашите)? Аз ако съм на теб ще ги пратя на майната си, нищо че са ми близки, никой няма право да ти оронва самочувствието. По-важно е, че те обичат като човек, а не като визия.

Вероника Марс, хубаво си била диетична вчера, но хайде днес опитай да се храниш по-начестичко. Не виждам смисъл да се храниш 'различно' всеки ден, в смисъл хубаво е да има разнообразие, но трябва да има някаква последоваделност. Иначе Мирама ти е казала- яж си бананите, по един следобед не виждам да е проблем. Те и пълномаслените продукти не ги препоръчват за диета, ама аз ги ям (не прекалявам) Peace

Луиза, не съм сигурна, че при депресия е хубаво да си на (много) нисковъглехидратна диета. Пиши ни менютата си, надявам се да не изпадаш в крайности. Имаш ли възможност да излизаш да се разхождаш на чист въздух?

лиде, хапването върви на шест до момента, ако можеше и работата да е така Tired Mr. Green

Каприсче, стягай се, че Скорпето няма да те пожали с бухалката Peace Hug

Ая, едно сериозно кило ти остана, браво за сваленото до момента  bouquet

Скорпе, туй то исках да чуя аз- режимност Simple Smile Само да не луднеш с това броене на грамчета Winkвчера мъжо ми вика да съм си издишала въздуха от дробовете колкото мога, преди да се яхна на кантара hahaha Joy

Янче, страхотен резултат  bouquet

Миранди, ха така, отчитай се по-честичко, няма срам- не срам Hug

На всички останали мноооого гуш Hug

# 244
Сега приключих с Активията и след час и половина най-много два ще си хапна пак една Домашна салата
(белени домати, краставици, лук, печени чушки, магданоз, сирене, маслинка) . Чудя се какво да вечерям? Мисля за риба, но каква защо хич не ми е ясно. Аз принципно не обичам много риба, но ми се е прияла и е диетична така, че не виждам проблем нали? Рибка със салата? Каква риба е хубаво да се консумира? Печена ще е най-вероятно, но самара рибка какъв "модел" да е Simple Smile

# 245
  • Мнения: 1 975
Здравейте милички  Hug

Направихме кратка разходка с Дени и сега спинка, но като стане ще довършим започнатото.
Меню до момента: 1 кафе със сметана и захар  Embarassed/моят порок/ и 1/2 кофичка кисело мляко 0.1%, после салатка Peace, а и още едно кафе  Mr. Green

Шоки и ти ли търсиш работа, голям кошмар е, луднала съм яко, дано при теб нещата се получават по-добре Peace.

Бъни87 права е Шоки, важното е ти да се чувстваш добре, а кой какво ще каже  Naughty Капка по капка вир става, нали   bouquet

Veronica Mars и аз я уважавам Актовийката  Peace

LUIZA2001 колкото повече си навън, толкова по-малко ще имаш време за хапване - и аз така правя  Hug

Капризче
как е времето във Варна, тук ту вали, ту пече шантава работа. Да ти кажа вече ходим на ясла - от 3 дни за по час и нещо Laughing - голям рев, да те подготвя какво те чака де  Wink

Лиде   bouquet

Хот Ели 6 килца хич не са малко за колко време е това? Hug

Aia пу-пу и аз да стигна до твоите килограми  Blush

Целувки на всички и до после   bouquet

# 246
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Благодаря ви за топлото посрещане   bouquet

Choki, загубих се покрай работата и лекциите, заради това си развалих и режима  newsm78
Миранди, не съм на определена диета, философията ми е от предишния опит и навици - гледам да хапвам по-често, по малко, ям само салати, месо, по някое парче кашкавал или сирене понякога, пия много вода, хляб и въобще тестено никакво не ям, задължително тренирам нещо всеки ден, като редувам нещата, които мога да правя вкъщи - велоергометър, въже и упражнения за стягане. Танците са ми голямата страст що се отнася до слабеене. И сексът влиза в тази философия, ама се правя на невинна Blush
Току що пък ни беше на гости докторката ни и понеже от преди две години беше в течение на това, че пиех л-карнитин, сега ме пита още ли пия. Поговорихме и ми направи схемичка, даде ми съвети и от днес почвам и л-карнитин.
За днес яденето ми се състои от една чинийка салата с домати краставици, две парчета филе. За съжаление днес ще разваля малко "невечерянето", защото мама има рожден ден и ще ме чакат да се почерпим семейно. Хубавото е, че все пак няма да е 22.00, а и има пилешки пържолки и салатки.

Довечера ще мина да ви видя пак и да се отчета за деня   bouquet
Успех на всички в "режимността"   bouquet


# 247
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, Дневничета! Hug

Да дам отчет .
Вчера цял ден бях на мляко и краставица. Вечерта  - зелена салата с кисело мляко.

Днес : 
Закуска - грейпфрут + чай  / х 2/
Обяд - сирене с домати.

Кантара сутринта беше горе-долу благосклонен. Wink

Хот Ели, браво! Peace

Аз искам да сваля още 5 кг поне.... Rolling Eyes /все увеличавам целта/. Сега съм решила да съм много стриктна, пък да видим. Thinking


Момичета, воля и УСПЕХ!  bouquet

# 248
  • Мнения: 1 424
Привет и от мен  Grinning
Отчет за днес
Закуска- малко солети
Обяд- краставици, домати и сирене, ама доста... чак корема ме заболя след това  Embarassed
Вечеря- 1 активиа
 Peace

galiq_82 много се радвам да те видя отново  Hug

# 249
  • Мнения: 3 050
мале наистина пишете страшно много Laughing
но така е по-весело
и значи че има режимни и сериозни хора в темата Party  Hug
аз току що се връщам (от приятелят ми) , но ще сядам да уча за да мога утре да си отдъхна от това контр. по маркетинг Peace и да ви пиша.

Относно активийката и аз не мисля че е толкова диетична, но по 1 няма проблем(аз когато бях по цял ден на работа ядях по две и накрая днес си взех паричките, та се едно безплатно папах hahaha доволна съм Mr. Green Laughing )
хайде ще пиша ако мога после Hug

# 250
  • Мнения: 604
Здравейте мили4ки!Дайте ми съвет с каква диета да започ`на.Имам възможност да се разхождам,но о6те нямам желание.Майка ми днес насила ме завле4е.Няма о6те месец откакто изгубих беб4ето си и ми казаха 4е съм в следродилна депресиа и е нормално.А искам да махна изли6ните килца за6тото това допълнително ме смазва.Някой изпробвал ли е диетата Японско чудо?

# 251
  • София
  • Мнения: 2 958
LUIZA2001, много съжалявам Sad за случилото се.

Конкретно за Японското чудо...направих го само 5 дни и едвам издържах. Честна дума, пълен глад си беше за мен.
Трябва да избереш диета, която няма да те натоварва психически, т.е. да е близка до твоето хранене по принцип. С хранителни продукти, които обичаш. Например , ако не обичаш кисело мляко, не е възможно да спазваш стриктно режим, в който млякото присъства постоянно....И т.н.

Разгледай хубаво диетите от 1-ва страница, избери и се консултирай отново. Аз бих ти препоръчала моята. Wink Peace
Харесват ми Ипократис, Страхотната/ на която съм в момента, а и от нея  свалих 7 кг за 28 дни + още 4кг постепенно/. 

# 252
  • София
  • Мнения: 2 164
Хот Ели 6 килца хич не са малко за колко време е това? Hug
За 20 дни. Чудя се какъв да ми е следващия режим, май ще си измислям свой  Thinking

Луиза, съжалявам за загубата ти  Hug. Сати е права, диетата не трябва да те натоварва психически и трябва да е близка до начина ти на хранене. Успех!

# 253
  • София
  • Мнения: 1 950


LUIZA2001  Hug, и аз бих ти препоръчала Страхотната диета - лесна , разнообразна и има добри резултати, но ти си избери по твой вкус.
Много съжалявам за случилото ти се  , изпращам ти Hug   Hug Hug - дано се съвземеш по-бързо


# 254
  • Мнения: 1 085
Ох момичета прекрасни сте.Много ми помагате.
Днес съм на едно тараторче и едно яйце сега отивам да си направя плодова салата а след 2 4аса пилешка паржолка с ъс салатка.
Не е ли много за деня да не прекалявам? Rolling Eyes
ПС:аз да питам може ли да пия разтворими сокчета като степ и танг много ги обичам а и на опаковката пише че имат много витамини.А семки може ли да чопля че и тях обичам?

Общи условия

Активация на акаунт