"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 10 979
  • 405
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 169
Здравейте момичета  Hug

Липсвахте ми  Heart Eyes
Върнах се преди 2 дена от Гърция и съм се захванала да си търся работа.... Party
Днес цял ден ходя по интервюта  Crazy
Не съм на никакъв режим надявам се да се стегна тези дни и да започна Дюкан  Blush

# 256
Идвам да дам отчет до момента защото след 18:00 ч. не искам да се храня Simple Smile

Закуска : Активия мюсли с праскова и 3в1 / да, знам това е моя сутрешен грях /
Обяд : 1/2 Домашна салата
Следобедна : Билков чай с мед и лимон
Вечеря : 1/2 Домашна салата


Мисля да е това папкането за деня ако пригладнея ще си направя чай вкъщи  Tired

30 минути кростренажор ме чакат + упражнения тази вечер Simple Smile

Преди това ще се видя с приятели и се надявам да издържа на минерална вода  hahaha

Как мислите добре ли е?
Смятате ли си калориите за деня?
Аз се чудя дали да ги смятам не мисля, че съм минала 1200 Kcal а по схемата за да отслбвам имам нужда от 1500 Kcal на ден т.е. - 500 Kcal от общите за моето тегло  newsm78

 LUIZA2001 Hug Hug Hug  bouquet Hug Hug Hug

EDIT : Ето и калорийната сметка :
Сока ми определено не е 500 гр., но се стреснах от резултата със 100 гр. сок  Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 17:43 от Veronica Mars

# 257
  • Мнения: 1 975
Здравейте мили4ки!Дайте ми съвет с каква диета да започ`на.Имам възможност да се разхождам,но о6те нямам желание.Майка ми днес насила ме завле4е.Няма о6те месец откакто изгубих беб4ето си и ми казаха 4е съм в следродилна депресиа и е нормално.А искам да махна изли6ните килца за6тото това допълнително ме смазва.Някой изпробвал ли е диетата Японско чудо?

Много, много силно те прегръщам и се надявам да имаш силата да преживееш този кошмар Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пиша това със сълзи на очи, наистина сме с теб и ще помагаме пък макар и виртуално  bouquet

# 258
  • Мнения: 3 050
луиза и от мен прегръдки  Hug Cry
бъни соковете ги забрави, пълна химия са си  Peace семки може но веднъж седмично по 50 гр според мен  Peace те наистина имат витамини-мастноразтворими А и Е  Hug
бягам да уча  Hug

# 259
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Луиза, прегръщам те силно и се надявам да се възстановиш от случилото се възможно най-скоро! Хубаво е, че майка ти те извежда на разходки, знам че ти е трудно, но се опитвай всеки ден да се разхождаш навън, това е мощно оръжие срещу депресията! А тук ще те наблюдаваме и даваме съвети как да се храниш, така че нещата да бъдат комплексни Hug

Вероника Марс, за твоите кг-ми това ми се струва много малко храна. Изчисляваш салатата си като шопска, но в твоята салата няма сирене. Освен това овкусяваш ли я? В такъв случай сигурно има доста малко калории в нея. Сокът ти е от разтворимо пакетче, нали? Те са голям шит, но и в тях няма много калории (тези, които си сметнала са май за сокове тип натурални или нектари). Аз със сигурност ти отчитам калориите под 1000, продължавай да се храниш така, ако искаш в един момент да спреш да слабееш и после да си върнеш всичко Peace Браво за упражненията.

Гладнес, добре си се завърнала, очакваме клюки и снимки Heart Eyes Mr. Green

Бъни87, въобще не ти е храната много за днес, даже още може. Аз бих ти препоръчала да си разреждаш фрешове с мин. вода, но ако ти е трудно в началото няма да е голяма загуба да пиеш от пакетираните сокчета, но си следи количествата. Семки е най-добре да се ядат сурови. Печените стават за глезотия накой път да си почоплиш, но не са кой знае колко полезни, а и са голяма зараза (трудно се спира щом веднъж се почне) Peace

водчице, при все, че не си яла закуска е съвсем нормално, че си преяла на обяд с тази салата. Кофти Confused

Сати, колко кг-ма си в момента?

галче, тя моета работа е временна и затова сега се търси друга, кофти тръпка. Пусни някоя нова снимка на Дени да видим колко е пораснала Peace

Хот Ели, Иле Hug

# 260
  • Мнения: 1 384
Прибрах се най-накрая от лекции  Crazy

LUIZA2001, съжалявам за това, което ти се е случило и всички ние ти изпращаме много прегръдки, макар и виртуални  Hug Hug Hug  Аз съм я почвала на няколко пъти Японското, но си е чист глад, а вече знам, че се отслабва не с глад, а с добре балансирано хранене  Peace Поразгледай и другите диети, и намери подходящата за теб, а не тази, с която ти се вижда, че  ще свалиш най-много кила, за малко време   bouquet  bouquet  bouquet

Bunny87, по-добре пий чайчета и кафенца, отколкото степчета и танг  Peace А за семките по-добре недей да почваш, че са голяма краста Laughing и едва ли ще се разминеш само с 50 гр., а пък и ако са солени само ще задържаш вода  Peace

Я и GlaDneSS се появиии  Laughing Наистина се провизгласявам за пророк  hahaha

Veronica Mars, мисля, че папането ти е супер  Party   Макар, че и на мен ми се вижда малко като калории за целия ден.

На всички други  Hug Hug Hug аз сега отивам да метна едно дюканско кексче във фурната и пак ще намина  Wink

# 261
  • Мнения: 1 130
Ехоооо, кво става тука без мен бре  Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Гледам народа дава съвети на новинките ни момичета и правилно - аз няма да се произнасям, защото не искам да повтарям вече казаното ама съм на 100% съгласна.
пророче тиквецио кажи брате кога ще спечеля от тотото като си толкоз добър  Whistling Whistling Whistling (отговорът е - първо требе да пусна фиш  Joy Joy Joy
гладнес не знам тиквето дали е пророк ама в предишната тема бях ти казала да идваш по-често дорде не сме те изтървали и тази година в гръцко и ти взе че отиде след няма и 1-2 седмици  Laughing Laughing Laughing Хай ставай Дюканка с мен - даааааа, аз вече 3-ти ден съм стиктна дюканка  bowuu bowuu bowuu трудно ми е да карам със сметанки и други мазнотийки май - сега само се пробвам и не пиша в дюканската тема - и без това навалицата там е много голяма, така че си шпионирам рецепти и си ги правя "тайно" - а пък си пиша тук, щтото тук съм си "у дома"  Wink
радвам се, че и галка и Heartbeat се появиха   bouquet ако можеше от някъде да изникнат и галатейчето и тедъ щастието ми вече ще е пълно  Party
 направих си желирано кисело млекце - сега отивам да си правя кексче утре за закуска, че сутрин не мога да гледам и бързам за работа камо ли да "творя" в кухнята. Бай до после  Peace

п.п. за незнаещите - изчистила съм бухалчицата от праха в килера   newsm66- тя е нашият пръв МЕНТОР  в темиту  Mr. Green после някой да не каже, че не е бил предупреден  Whistling Whistling Whistling

# 262
  • Мнения: 1 384
Scorpi, ааа ша са караме с теб! Как може да си почнала и ти Дюки и да не кажеш  Crossing Arms Много се радвам, че сме заедно в дюканския кюп Joy. То и аз не пиша в темата, а само чета и събирам инфо  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 22 414
Здравейте и от мен, ние излязохме в 13ч и се прибрахме преди малко. )))) Голямо разхождане, голямо чудо. ))
Иначе съм разочарована. ((( търсих си рокля за бала на сестра ми и нищо не ми става, всички рокли са ми малки в бюста, а надолу широки. ((( тези хора не знам как не се научиха да шият като хората. Хареса ми една страхотна рокля в Дика, на някакъв си дизайнер, луди пари и въпреки всичко пак за малко не можах да я закопчея. (((( Е, поне в една друга си събрах прелестите.

Иначе днес съм на ябълка, половин грейпфрут, 2сушени кайсии, 3мънички домата и една чушка. )))

Гледам, че много сте изписали, което е супер. )))))
Ще правим ли скоро нова темичка. ))) Ако Миранди е заета мога и аз да я пусна, както тя си прецени. )

# 264
  • Мнения: 1 169
Chocolata хехехе мерси ... клюки и снимки утре може би  Crazy ако се харесам на някоя снимка, че съм като едно прасенце  Confused
crazy_tikva хаах я ми кажи кога ще изчезна пак  Joy надявам се да не е скоро. Как върви Дюкан ? Hug
Scorpi ахахаа пророк ща прайм и теб  Hug. Много се радвам, че и ти си на Дюкан колко свали за сега?

# 265
  • Мнения: 1 424
GlaDneSS появи се и ти  Hug много се радвам, хайде пусни някоя снимка от Гърция  Wink
Mirama разбирам те за роклите, аз съм в същото положение с ризите, няма риза която да ми седи като хората именно заради бюста  Crazy  За много плоски ги шият
LUIZA2001 много съжалявам за това което си преживяла, не мога да си представя болката ти... кураж и много  Hug

Публикувана от: Chocolata
Цитат
водчице, при все, че не си яла закуска е съвсем нормално, че си преяла на обяд с тази салата. Кофти
Така се случи,но не е страшно де  Wink

# 266
  • Мнения: 6 958
Здравейте бандиткиии  newsm51

виждам Гладнес и Галя идвам специално да ви дам това:  lovekiss

Хайде старите кучета ги искам вече на линия  Naughty Галатея, Тедъ и др.  smile3540

Мене ме търсите за диета след 10, съвсем се изтървах аз...  Peace

# 267
  • Мнения: 1 384
GlaDneSS и аз се надявам да не е скоро  Crazy А с Дюкан  нещо не се разбирам в последно време.  Laughing Нещо съм в застой от около месец и нещо  ooooh!

Mirama, аз мисля, че може да си пишем в тази тема и до неделя. Тази не е чак толкова дълга.  Peace

# 268
  • Мнения: 3 050
Шоколадчето вчера пита за менюто Hug Ето го от вчера:
мляко с какао без захар
2 супи със зелена салата
ред черен шоколад
и вечерта при милото се отпуснах сладко и блажено  Heart Eyes  Heart Eyes с няколко пържени картофа, 2 глътки бира и 1 глътка мартини (ама се убедих че не ставам за пиене, хич не ми е вкусно бре-накрая той трябваше да го пие Crazy просто не ми допада алкохола на вкус, тук там виното, ама аз като пия 1 път в годината и то съвсем ми минава мерака Joy ) Основното бе салатка и пак супа ама тоя път готвена от майка му (така се случи). Той яде агнешко, но аз НЪЦ нали не обича месо  Wink и викам само 2 картофа освен супата  Laughing А за десерт мляко с ориз и канела (съответно имаше и захар). Майка му го беше направила супер  Heart Eyes Ядох половината, че бе само 1 купичка и двамата с приятелят ми го делихме Crazy Това е моята Одисея с храненето вчера Mr. Green

Днес не ми се пише че много ме мързи (спи ми се от ученето)  Hug но е режимно  Peace
гладнес, тикве, лиде  и всички други Hug

М/удругото новото ми котенце не е коте а същинска кукла-спи като играчка, като те гледа очичките му се затварят като му се спи и се държи като бонбон  Mr. Green направо е сладур  Party Heart Eyes Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 7 914
аз днес се олях с леща и сега ми е тежко не се трае Sick, а след вчерашните яйца и шопска денс бях +700 гр.. утре няма да се тегля Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт